Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zelizzja

do znawców tematu - ćwiczenia

Polecane posty

Gość zelizzja

chcę schudnąć i oprócz diety planuję taki zestaw ćwiczeń, oceńcie go czy coś da i czy nie zrobię krzywdy swoim kolanom 1.codziennie najpierw 60min. skakania na trampolinie z obciążnikami na kostkach , każde po 2,5kg 2.zaraz po trampolinie 60 min.stepper 3.po tym rozciąganie całego ciała i parę assan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
4. wykorzystanie tych samych obciążeń po 2,5, kg na ćwiczenia rąk oraz skłony - fajnie pogłebiają skłony w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
5. ćwiczenia nóg i pupy z wykorzystaniem tych obciązeń, np. wymachy nóg w tył, nożyce, rowerek w górze z obciążeniem, wymachy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 minut na trampolinie? Raczej będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
nie, nie będzie już tak robiłam, fakt, ze po 45 minutach jestem mokra jak kura, ale dam radę, o to chyba właśnei chodzi, zeby wylewać siódme poty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
tylko nie mam zielonego pojecia o prawidłowych ćwiczeniach i chciałam się was poradzić czy tak będzie dobzre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie będzie dobrze, to jest zdecydowanie za długo i za dużo. Rób 2-3 razy w tygodniu trening interwałowy czy typu tabata, i ze 2 razy aeroby (ten steper, bieganie etc.) zaczynając od 20-25 minut i stopniowo zwiększając raz czas a raz obciążenie (jeśli ćwiczysz na maszynie), ale tak, żeby nie przekroczyć godziny. Aha, no i ćwicząc aerobowo rytm musi być taki, żebyś spokojnie oddychała (prosty sposób na sprawdzenie: dobre aeroby to takie, podczas których możemy rozmawiać). Organizm do monotonnego wysiłku się przyzwyczaja i naprawdę z tym twoim "programem" będziesz tracić kupę czasu na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
nie będe chodzić na siłownię, chcę wykorzystać wszystko co mogę w domu i we własnym zakresie.nie ćwiczę na żadnych maszynach poza tym, co opisałam. czemu 2 h to będzie za dużo skoro się mówi, ze na spalenie tkanki tłuszczowej najlepsze są aeroby i to ok. godziny, bo tłuszcz jest spalany dopiero po ok 40 minutach aktywności i im więcej tym lepiej. a ty piszesz, ze 2 h aerobów to za dużo, dlaczego dajmy na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
ale dziękuje, ze napisałeś./aś i za chęć pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
nie mam pojęcia co to jest trening interwałowy czy typu tabata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
a co twoim zdaniem mogę zrobić poradź mi coś, co mogę robić w domu, używając tego, co napisałam... stepper, trampolina, ćwiczenia a co z tymi obciążeniami na nogi i ręce podczas ćwiczeń..ma to sens jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator zamaskowany 2x priwoxy
Tkanke tluszczowa spalisz tylko przy wysokim pulsie. A to co opisujesz mozna spokojnie zastapic za pomoca skakanki. No chyba, ze chcesz budowac jakas tam mase miesniowa, to wtedy ciezarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
a co wy macie do steppera i trampoliny nie mogę skakać na skakance bo mam sąsiadów pod sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się mówi. Aeroby są mało efektywne i organizm się do nich szybko przyzwyczaja, ucząc się oszczędzać energię - a więc i tłuszcz - w przewidywaniu kolejnego takiego jednostajnego długiego wysiłku. Poczytaj np. tu: www.sfd.pl/Aeroby__przydatne_czy_nie-t246242.html www.sfd.pl/Trening_Interwa%C5%82owy_HIIT_-t268582.html Tabata: www.sfd.pl/Tabata_czyli_trening_metaboliczny.-t453687.html A tu pod koniec znajdziesz dzienniki dziewczyn ćwiczących też w domu, będą tam ćwiczenia, wskazówki na których się możesz wzorować: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator zamaskowany 2x priwoxy
Na powietrzu nie da sie ? +bieganie i rower, a efekty beda znacznie lepsze i szybsze. Dieta tez jest istotna polegajaca na wyeliminowanie ze swojego jadlospisu wszystkiego co biale. + wspomaganie lekkie na wydolnosc typu np.karnitynka. +witaminy np.potas, magnes cynk, ktore ulatniaja sie blyskawicznie podczas cwiczen. Co do obciazen na nogi i rece:-bez sensu szkoda stawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
niestey nie da się.. mam jeszcze odrobinę godnosci i nie będę skakać na skakance przed oknami blokowisk, no daj spokój poza tym nie mam kiedy biegać, a zresztą nie lubię... pracuję po 12-14 hy na dobę i jak wchodze do domu, to nie mam ochoty znowu wychodzić żeby biegać po nocy, wolę poćwiczyć przed tv, przynajmniej szybciej czas leci, no i nie musze się szlajać po mieście, a rower możliwy raz w tygodniu w ramach rekreacji a nie ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
szkoda, ze polecasz tych obciążeń... miałam wrażenie że pomagają mi , przyspieszają cały proces chudnięcia jednocześnie rzeźbiąc delikatnie mięśnie. schudłam juz z 86 na 58, ale ostatnio z nerwów i braku sportu znowu przytyłam 6 kg i chcę powrócić do swojego dawnego planu chciałam się tylko zorientować, ale widzę że wiedzę macie taką jak ja chemiczne i sztuczne suplementy odpadają, nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadać z fsd to banda oszołomów, których zdrowie porządnie runie w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator zamaskowany 2x priwoxy
Kazdy bedzie swoja szkole chwalil. Chemikalia ktore polecilem bedzie bardzo ciezka uzyskac z pozywienia, a niektore pierwiastki wrecz niewykonalne jest. Jest jeszcze pewien sposob na zastapienie wszystkich tych cwiczen ktore ci polecono. Mianowicie kółko. Cwiczysz na nim z kolan na podwyzszeniu. Kilkanascie serji po kilkadziesiat powtorzen. To jest ogolnorozwojowe, przy szybkim tempie wypala nadmiar tluszczu, formuje sylwetke. Mozna swobodnie wykonywac w domu malym nakladem. Koc zwiniety pod kolana i jedziesz. Kilka tygodni na tym urzadzeniu i bedziesz taka sztuka, ze wszyscy beda sie za toba ogladali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
akurat na atencji i podziwie ludzi najmniej mi zalezy ale nie bardzo zrozumiałam jak to cwiczenie ma wyglądac... koc pod kolana i co dalej, co z tym kółkiem mam robić a co to za kółko masz na mysli hula hop? ono zajmuje za dużo miejsca, ja nie mam tyle w mieszkaniu żeby szaleć z hula hopem i to jeszcze na jakiś poidwyższeniach, mogę stać i kręcić , ale nic poza tym jeśliu to oczym pisałes wymaga więcej pzrestrzeni, bo nietstey nic nie zrozumiałam... jestem na kolanach, pod kolanami koc i co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie kółko chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz ćwiczyć tak intensywnie kup sobie aminokwasy - na regeneracje mięśni; spalacz - na lepsze spalanie; przedtreningówke - aby dać radę tak trenować; i białko (najlepiej izolat) - po każdym treningu by zapobiegać ketozie i sama dieta była wysokobialkowa. Osobiście nie polecam tak się przetrenowywac, bo szybko się zniechecisz i "zablokujesz" organizm na dobrze splanie, ale jeśli już musisz, to rób to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
co wy macie z tą chemią ludzie ja schudłam tyle kg ćwicząc i będąc na diecie wegańsko-witariańskiej czyli żandego miesa i jemu pochodnych, potem utrzymałam wagę 5 lat i żadnych niedoborów nie mam, ale ostatni okres miałam bardzo cięzki i zero ruchu, tylko leżenie w łóżku i objadanie się, więc przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
8 miesięcy tak cwiczyłam i nie pamiętam abym się zniechęcałą, wręcz przeciwnie, stało sie to moim nałogiem i potem dzień bez ćwiczeń był dniem straconym, wiec ćwiczyłam codziennei tak samo, ale po 1h czy chcecie powiedzieć że wtedy robiłam wszytsko źle to jakim cudem schudłam i nadal żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez mięsa? I bez białka w postaci suplementacji?? Haha ale musisz mieć braki w organizmie :/ głupia przedtrebningowka to zazwyczaj same naturalne substancje, więc gdzie chemia? faktycznie... skutecznie schudlas z efektem jojo, moja droga, schudnac schudlas ale co na to Twoje stawy, mięśnie, niedozywione komórki, to dowiesz się na starość. Chciałaś rady? Dostałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, jeśli chcesz chudnac kosztem stanu swojego organizmu, spoko! Naprawdę nie ja będę cierpieć za Ciebie po kilku/nastula latach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
akurat o moje zdrowie się nie martw taka dieta wyleczyła mnie z wielu dolegliwości, na które żande maści i leki aptecznie nie działały, a na jedną lekarz wysyłał mnie na operację. po diecie okazało się, ze po mięśniaku ani śladu, wiec mi nie mów o swoich tonach białka itp,. pogadamy za pare lat, jak tówj zakwaszony do kranic możliwości organizm zacznie pod**adac na zdrowiu, czego ci absolutnie nie życzę,a le nie lubię takich ignorantów jakoś od 6 lat nie jadam mięsa a wyniki mam wszystkie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
z jakim efektem jojo.. ktos tu chyba ma problemy z myśleniem schudłam i 5 lat nie miałam jojo,a po takim czasie już nie ma mowy o joju, jojo jest zaraz po diecie... a ja zyłam normalnie a te kg które są teraz mogły równie dobzre dopaśc każdego o takim trybie życia jak mój niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator zamaskowany 2x priwoxy
Wpisz sobie fraze "kółko do cwiczen" i obczaj, bo nie chce mi sie gadac i wklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjkk
a co to wogóle za dziwne cięzarki przyczepiane do kostek ? skąd masz ten wynlazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×