Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zelizzja

do znawców tematu - ćwiczenia

Polecane posty

Gość zelizzja
chciałam się poradzić odnosnie kolan tylko, czy im nie zaszkodzę, ale już widze, ze wasza wiedza to w większości głupoty z forum sfd czy jakoś tak. kiedys tam byłam i to, co tam się dzieje to dramat dla mnie, bo ja mam inną wiedzę na temat zdrowego żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
to są takie podłużne ciężarki , które można owinąc wokół kostki lub na rękach, zapinane na rzepy, kupiłam na allegro dla poprawienia wyglądu moich ramion, ale okazało sie, zę świetnie tez działają na nogi, tylko teraz zaczęłam sie zastanawiać czy takie obciązenie nie zaszkodzi kolanom, bo czytałam, ze biegi mogą zaszkodzić, a to jednak coś mocniejszego, bo skoki na tej trampolinie ok, zobaczę co to to kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjkk
jak będziesz wykonywać te ćwiczenia niezbyt dynamicznie to chyba nic ci nie będzie i nie skręcaj kolan tylko musisz zginać kolana zgonie z naturalnym zgięciem , przód tył , nie wolno skręcać kolan prawo lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjkk
a ten program to nie nazbyt ambitny ? trampolina , , potem stepper , asasany :p no i jeszcze ćwiczenia na no gi ręce , troche tego dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjkk
ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
ok dziękuję, na prawo i lewo to moje kolana się nie zginają hahahahahaha fajnie to zabrzmiało mam 166cm wzrostu a plan taki intensywny na początek, duż euderzenie, a potem trochę złagodnieję, będą 2 dni jogowe po 1,5 godziny, a resztą aeroby plus rozciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjkk
kupiłaś te ciężarki i teraz chcesz je koniecznie wykorzystać , żeby nie było że wyrzuciałś pieniądzezze ? :) na tą trampolinę to chyba bez sensu , za to ćwiczenia mogą być , jakbyś miała jeszcze małe hantle to mogłabyś ćwiczyć taki trening obwodowy , 10 ćwiczeń na różne częsci ciałą jedno po drugim , po 30 sekund na ćwiczenie , potem chwila przerwy i znowu następna seria , dajęw kośc ale nie przemęcza poszczególnych mięsni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
nie nie hahaha cieżarki miałam juz wtedy ale wtedy o tym nie myślałam, po prostu ćwiczyłam, tylko teraz chciałam sie poradzić, chyba zaczynam za dużo myślec i planowac zamiast po prostu ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
no pomyślę nad tymi hantlami, chociaż wolalabym juz nie wydawac kasy na sprzet, ostatnio rozwalił mi się stary stepper i szarpnęłam siew końcu na porządny z kettlera i musi mi wystarczyć narazie ja robiłam wszystkie powtórzenia po 100razy 100razy wymachy lewa nogą przy pozycji klęczącej, 100 prawą, 100 z ugiętym kolanem lewa, 100 z ugiętym prawa, potem 100 skłonów w przód, 100 w tył, 100 w bok prawy, 100 w lewy, 100 brzuszków a potem 100 nożyc w pozycji leżacej, potem min.100 ruchów rowerka bez żadnych serii jakoś tak mi łatwiej szło coś mozesz dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla ciebie SFD to są głupoty, a ty masz "inną wiedzę" wg której ok jest katowanie się godzinami przy diecie o śladowej ilości białka to wybacz, ale nie mamy o czym rozmawiać. 😡 Wykańczaj swój organizm dalej, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelizzja
tak to są głupoty jestem po biotechnologii i wiem jak działa ludzki organizm, sama badałam wpływ białka zwierzęcego na układ nerwowy i immunologiczny i bzdury zawarte na tamtym forum mnie porażały wręcz, a jeszcze z dodatkiem ryżu to juz w ogóle śmierć na talerzu. a ja sie nie katowałam i tym się różnimy, wy się tam katujecie, a ja się po prostu ruszałam z przyjemnoscią i dla przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Wymachy i takie inne różne na rękach obciążenie okey. Na nogach też jak robisz skalpel czy coś. Ale do skakanki, trampoliny czy chociażby do chodzenia/biegania to nie stosuj obciążenia. Później możesz mieć problemy z kostkami bo za duże obciążenie masz, kolagen się szybciej zużywa i powoduje otarcia kostne które na dłuższą metę są bolesne. Przy częstym użytkowaniu później możesz mieć problemy z chodzeniem, bóle w kostkach. Może na początku tego nie odczujesz ale z czasem będzie to uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×