Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czupakabra12

chyba spieprzam jemu życie

Polecane posty

Gość czupakabra12

coś nie tak ze mną? Jestem mamą z dzieckiem.Poznałam kogoś,też po rozwodzie.Spotykamy się już ze 2 lata i zauważam,że im bardziej on okazuje mi względy-a robi to ciągle,szarmancki itd,to ja jakoś uciekam,cieszę się,że ktoś o mnie zabiega,też okazuję mi swoje uczucia,lecz im dalej,tym zauważam,że jakoś tak odsuwam się.On to widzi,zapytał ,a ja nie wiem dlaczego tak robię.Boję się,że w pewnym momencie on powie "dość".Ale żyć razem jakoś się boję,choć chcę,co ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucenie
jak bedziesz tak robić to napewno powie dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może boisz się przywiązania? Może nie czujesz się nie dość atrakcyjna? Piszesz, że jesteś po rozwodzie... może już przestałaś wierzyć, że może się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zabil Jaroszewiczow?
Kiedy powiem sobie dosc... a wiem, ze bede wtedy sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupakabra12
ciągle brak na wszystko czasu,dziecko,praca-niepewność jutra,wymagania właściciela firmy itd,takie ciągłe napięcie,wtedy jestem nerwowa,reaguję przez to dziwnie na to,co robi partner.On jest cierpliwy i widz że jest coś nie tak,chyba zbyt cierpliwy i wyrozumiały.Może potrzebuję czasu i dystansu aby docenić co mogę dostać od Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsuwasz się,czujesz małą ulgę,a za chwilę że tracisz kogoś ,kto jest bliski?Musisz w końcu mu zaufać,oddać serce na 100%,a nie kalkulować "bo znów się sparzę itd",wchodzisz w to pełna,bo widać,że on tak zrobił,tego samego oczekuje od ciebie.Zrób krok do przodu,bo zamęczysz faceta,a potem siebie,że zmarnowałaś coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×