Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez węgowodanów

2 tygodnie bez węglowodanów od 22.07. ktoś ze mną??

Polecane posty

Gość bez węgowodanów

Mam zamiar zrobić dietkę coś typu south beach, ale nie jedzenie "light" tak jak tam jest wskazane tylko wykluczenie węgli (chleb, makaron, ryż, ziemniaki), owoce pozostają ze względu na sezon. Myślicie, że będą efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce zawieraja wegle , poza tym sa one nam potrzebne Ograniczajac je na pewno nie schudniesz Good luck mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj myslalam, o s b ale wlasnie te owoce tam zakaz 2 tygodnie, wiec moze sie dolacze od dzis jak na razie zrobiłąm sobie kawe, tylko boje sie ze za chwile , za dzien, pare dni topik zamilknie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jogurty? tylko naturalne tak? bo te owocowe chyba złe lepiej zrobic koktail ze swiezych owocow z maslanka np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez węglowodanów
Ja jakoś schudłam na sb w 2 tyg 2kg i do teraz nie wróciło i cm z brzucha ale ćwiczyłam też chcę to powtórzyć. Właśnie jogurtów nie jem tylko nat właśnie z owocami takie koktajle. Ja się nie poddam jak tylko będę się miała z kim odchudzać to będę pisać codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez węglowodanów
Nikt się nie przyłączy? ja na pewno zacznę od pon weekend jeszcze jem normalnie ale już bez słodyczy i % dziś ś: 3 małe kromeczki ciemnego chleba z serkiem topionym szynką i pomidorem II ś: mam w planie owoce O: zupa koperkowa chyba zjem już bez ryżu czy makaronu i zrobię z jogurtem zamiast śmietany a potem już nie wiem A macie może jakieś pomysły na zastąpienie chleba? wiem że robi się np z otrębów ale otręby to też węgle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na sb schudlam 6 kg w 2 tygodnie potem w nastepne 4 a potem jeszcze w nastepne 2 tyg 2 kg niecale i nie mam jojo , moze ok 2 kg wrocily przez ten cazs - 5 lat temu robilam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez węglowodanów
no no super wynik ja właśnie wierzę że sb działa tylko czy te owoce mogą być czy lepiej tez je wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owoce w 2 fazie dopiero dokladny opis diety jest na topiku justus na 1 stronie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaNaDiecie
Owoce to niestety bomby węglowodanowe więc jeśli chcesz nie jeść węgli albo je drastycznie ograniczyć to owoce odpadają. Z tym, że jeśli bardzo ograniczasz węgle to wyższy spadek wagi zawdzięczasz też większemu (niż na normalnej diecie) spadkowi wody. Możesz też ograniczyć węglowodany do ok 100g dziennie - taka dieta jest ciągle niskowęglowodanowa a owoce jakieś - choć niedużo jakieś wciśniesz w menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×