Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość co nie ma nigdy dość

Kiedy drugie dziecko?

Polecane posty

Gość gość co nie ma nigdy dość

Poradźcie, doświadczone Mamy - kiedy najlepiej starać się o drugie dziecko? Córka ma 13 miesięcy, jest kochana, myślimy o rodzeństwie dla niej - damy radę? Nie za mała różnica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaa
jak dla mnie mogłabym mieć drugie dziecko jak moja mała skończyła 2 latka... niestety wydawało mi się wcześniej że to nie do przełknięcia byłoby i zaczęliśmy się starać o drugie jak mała skończyła 2 latka dopiero... staramy się już prawie rok i coś nie idzie... strasznie żałuję że nie zaczęliśmy wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co nie ma nigdy dość
No właśnie, z tymi staraniami to nigdy nie wiadomo, tak sobie liczę, że gdyby nam się udało za jakieś 2-3 miesiące, to mała miałaby już jakieś 2,5 roku, więc chyba dałabym radę ogarnąć dwójkę... Oczywiście zależy jaki się trafi noworodek, ale chyba są tu mamy, które i z większą gromadką maluchów sobie radzą :) Aha, no i zegar biologiczny nam tyka, oboje z mężem jesteśmy po 30, więc chyba im szybciej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek ma pół roku i my już się nie zabezpieczamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też synek ma 8 miesięcy i ja już chce drugie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmilam corke ponad rok, mialam nadzieje, ze w tym czasie juz uda sie zajsc w ciaze, ale nic z tego. Udalo sie dopiero po odstawieniu od piersi. Takze moja cora bedzie miala brata (prawie dwa lata mlodszego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany! NIGDY NIGDY NIGDY! Mój ma 14 mcy i szczerze, jak bym teraz miała być w ciąży to bym się zalamala. Moje dziecko jest z tych mega wymagających. Czekam az dorosnie , pojdzie do przedszkola a ja odzyskam choć kawalek swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc z własnej perspektywy to jak najszybciej. My się długo nie decydowaliśmy na drugie, bo córka była właśnie z tych dzieci mało śpiących, dużo płaczących, poza tym okropnie wspominam poród. I tak to odkładaliśmy, że mała za chwilę skończy 4 lata i nadal nie ma rodzeństwa! i coraz mniej mam ochotę na to, żeby miała :( jest już samodzielna i nie uśmiecha mi się drugi raz pakować w pieluchy i przeżywać to wszystko od nowa :( lipa i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×