Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -;)

jak się przygotować do seksu analnego?

Polecane posty

Gość -;)

napiszcie proszę jak się przygotować do seksu analnego, mam 36 lat ale nigdy tego nie robiłam , może zanacie jakieś metody żeby nie bolało i było higienicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup w seksszopie rozwieracz do odbytu, lubrykant KY i jazda, wejdzie do d**y nawet butelka po wódce. Po "jeździe" wal do lekarza skórnego, bo na 90% podłapałaś brodawczaka, który złośliwieje stając się rakiem. Miłej zabawy w łóżku i u wenerologa🖐️ A jak nie pójdziesz do lekarza, to klienci sklepów, gdzie będziesz w kolejce po chleb srała po kostkach, sami Cię tam zapędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z analseksu
po Tej analzabawie jak nie wykorkujesz i zmądrzejesz, to Twojemu debilnemu kopulantowi wywierć dziurę w płocie, wysmaruj gównem i tam zagoń, gdzie na 100% się spuści, a TY będziesz wolna od smrodu, lekarzy i brodawczaka & raka.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha hha uwielbiam was specjalisci i uwielbiam jak przekladacie swoje wlasne stresy i zahamowania na innych nie majac pojecia o czym mowicie rozkosznie debilne nastolatki szczerze?? pieprzycie i wara wam od cudzych pragnien bo jestescie idiotami buziaki tumany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ci chodzi jaki temat takie rady tumanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjisdjvfhdb
musisz się rozluźnić, nie spinać tyłka, najlepiej leżąc na boku, niech facet wchodzi w Ciebie bardzo powoli po dłuższej grze wstępnej gdy będziesz bardzo bardzo mokra i napalona. na początku możesz czuć dyskomfort, ale przejdzie i b będzie super przyjemnie. ja lubię jak mój facet jeszcze wsadza mi paluszki do c*pki i ją pieści, później kładę się na brzuchu i jest z***biście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjisdjvfhdb
nie wiem po co ludziom lubrykanty, i jakieś gówna, ja tylko robię sobie delikatną lewatywę i myję tyłeczek. robimy to bez gumek i do końca, wrażenia nieziemskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha hha uwielbiam was specjaliści i uwielbiam jak przekładacie swoje własne stresy i zahamowania na innych nie mając pojęcia o czym mówicie cyt.: rozkosznie debilne nastolatki szczerze?? pieprzycie i wara wam od cudzych pragnień bo jesteście idiotami buziaki tumany SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Kto tu tuman to widać po Twoich 7 błędach literowych, które poprawiłam, buaaahhha Poza tym musisz być kaleką, mającą uszkodzoną łechtaczkę, że nie mogąc uzyskać orgazmu normalnego uciekasz się do śmierdzącego anala, jak tonący do brzytwy. Papatki nie tylko tumanko, ale i debilko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×