Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadinn

kosze w podziekowaniu dla rodzicow - prosze o rade

Polecane posty

Gość gość
Wandalik - z tych statuetek które pokazałaś mi się najbardziej podobają te gołąbki. Są na serio śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaPiosik
Ja się właśnie zastanawiałam jak to jest z tymi dedykacjami na takich statuetkach. Ale pogrzebałam na blogu http://blog.crystalcity.pl/wydarzenia/209-nowy-konfigurator-statuetek-3d-na-crystalcity-pl.html i bardzo podoba mi się sposób w jaki rozwiązali to właśnie tym konfiguratorem produktu. Bo można sobie wszystko samemu poustawiać tak jak się chce i potem zobaczyć efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalismy kosze z kwiatami ale doniczkowymi, na pewno postaja dluzej niż cięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelkka_84
Ja do koszy dorzuciłam jeszcze bo butelce dobrego alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to dobry pomysł, pod warunkiem, że takie kosze ułożycie samodzielnie. Kupowanie i wręczanie tych marketowych jest raczej kiepskim pomysłem. Dopuszczalnym kompromisem jest kupienie takiego kosza przez internet, gdy mamy wybór co znajdzie się w środku. Polecam rzucić okiem http://www.moje-life.pl/handel/ladne-zestawy-prezentowe-w-sklepie-internetowym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie gdzie kupowaliście takie kosze? W sklepach? Zamawialiście gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I koniecznie weselny grajek musi zawodzić Cudownych rodziców mam, i musicie tańcować w kółeczko. Pan Jezus w Biblii ms to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irke
Powiem Ci,że warto byłoby sprezentować coś profesjonalnego i wysokiej jakości. W kóńcu jest to jedna z niewielu takich okazji i warto jest zadbać aby wszystko było na tip top. Nie wiem czy jest opcja zamówienia pojedynczego kosza tutaj: http://www.nobilia.pl Możesz się jednak zorientować (firma zajmuje się wykonywaniem takich profesjonalnych upominków, tak wiec wszystko jest u nich dopieszczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu taki prezent, w dzisiejszych czasach wszystkie produkty są na tyle tanie i szeroko dostępne i nie wiem co to za atrakcja dostać zwykłą kawę czy Rafaello w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenna

Świetne propozycje koszy prezentowych będziecie mogły znaleźć w ofercie sklepu smaczajama.pl który zdecydowanie mogę polecić jeśli chodzi o szeroką ofertę, bardzo dobre ceny i do tego możliwości wyboru tego co będzie w środku również czy ma być to zestaw z alkoholem, czy jednak nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×