Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś z forum

czy olej konopny jest legalny w Polsce ?

Polecane posty

Gość ktoś z forum

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z forum
widziałam go w sklepie zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dużo się mówi o leczniczej marihuanie, ciekawe kiedy jakoś się sprawa wyjaśni w Polsce i będzie można bez obaw z jej działania korzystać. Póki co na pewno legalne są oleje konopne i warto z nich korzystać. Ja używam regularnie, dwa razy dziennie oleju Saticann CBD i polecam. Z jednej strony dobra ochrona przed chorobami, z drugiej skuteczny antyoksydant i też antydepresant. Miałam po śmierci męża duże problemy ze snem i tutaj olej mi bardzo pomógł. Co do sklepów, to na stronie www.goodplant.pl mają certyfikowany, czysty olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefju111
Czyli faktycznie olejki cbd pomagaja gdy cierpi sie na takie dolegliwosci... bardzo dobrze, bo znalazlem wlasnie sklep https://konopieizdrowie.pl i zastanawiam sie ile tego olejku zamowic zna sie ktos na dawkowaniu tego? Podobno 2/3 krople 2x dziennie ale chcialbym jakies potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7811
Tam masz wszystko opisane na konopieizdrowie.pl jak dawkować i itd zresztą jak zamówisz olejek to tam tez masz wszystkie szczegóły opisane. Mam jeden na ból głowy także działa lepiej niż niejedna tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że https://vapuj.pl/olejek-konopny-cbd.html olejki cbd są legalne na rynku polskim. W swoim składzie nie zawierają psychoaktywnego THC, więc pewie dlatego. Sama jeszcze nie miałam okazji ich stosować, ale słyszałam że wiele ludzi się na nie decyduje ponieważ potrafią zdziałać cuda i pomóc w wielu schorzeniach takich jak astma czy cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila22221
Oczywiście że jest legalny też posiadam w swojej domowej apteczce olejki na Nerwicę. Bardzo pomagają wystarczy 2 kropelki i od razu jest dużo lepiej. Można je dostać w każdym sklepie zielarskim całkowicie legalnie, ja akurat zamawiałam na konopieizdrowie.pl bardzo szybka wysyłka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamorek
Ja rowniez juz dawno wiedzialem o istnieniu sklepu konopieizdrowie.pl i korzystsam z olejkow cbd jezeli cos mnie zaczyna bolec najbardziej pomaga mi na bole glowy bo niestety mam je dosc czesto a lekarze nie wiedza o co chodzi niby badaja ale nie wiedza... olejki cbd naprawde pomagaja ukoic bol i warto je stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavorii
Dziekuje za polecenie https://konopieizdrowie.pl/ faktycznie oleje konopne od nich sa bardzo dobrej jakosci. Ciesze sie, ze w naszym kraju jest juz to legalne i dostepne bo tego typu specyfik pomaga na wiele rodzajów dolegliwości i warto mieć go w swojej domowej apteczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST LEGALNE I POLECAM
Jest i nawet miałam okazję sprawdzić to osobiście w sklepie stacjonarnym na Ratajczaka 33. chciałam zobaczyć certyfikaty i podpytać jak to wygląda i teraz polecam i kupuję online z tego sklepu: www.konopiafarmacja.pl bo mam pewność, że to co kupuje jest w 100% legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolCBG
Tak, ale ten zawierający CBD i THC poniżej 0,2 % Generalnie teraz prowadzą badania nad CBG tak zwanym "królem antydepresantów" wśród kannabinoidów. Teraz na www.konopiafarmacja.pl jest herbata z CBG NA POZIOMIE 4% +CBD 1% co jest rzadkością bo ciężko osiągnąć wysokie stężenia CBG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa

Tak oczywiście olejki konopne nie zawierają substancji uzależniających także bez problemu są legalne w Polsce. Sama już od dłuższego czasu zamawiam olejki konopne na konopieizdrowie.pl bardzo często mam migreny i tylko tego typu olejki mi pomagają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akin

Olejek CBD od hempgold.eu/ pomógł mi powstrzymać presję na wymioty. Wychodziłam z pewnych problemów żywieniowych, ale nie chcę mówić konkretnie z jakich ze względu na zachowanie anonimowości. Powiem tak. Odzyskałam normalny apetyt, nie wymiotowałam i nie miałam bólów żołądka od pierwszego dnia, w którym skorzystałam z olejku. Dozowanie super wydajne jeszcze chciałabym podkreślić.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wydaje mi się, że jak zajrzysz do oferty Natural People CBD to możesz liczyć na dobry produkt, bo firma sprzedaje olej na bazie holenderskich konopi więc faktycznie będzie to taki olej, co do jakości którego będzie można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×