Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam zespolu na wesele polsko-angielskie 14.06.2014 okolice Rzeszowa

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrej kapeli na wesele, to ciepło polecam zespół Ikar Band, bo już go na tyle dobrze poznałam, że wiem jak grają. Od samego początku do końca jest to jazda bez trzymanki i zespół robi malutkie przerwy żeby złapać oddech. Nie wspomnę już o wspaniałych utworach i podejściu do gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam zespół IkarBand prze znajomych i jest to w 100% już sprawdzona kapela. Łatwo się z nimi dogadać co do wyboru piosenek i ogólnie tak sympatycznie dbają o oprawe muzyczną, że człowiekowi aż tak lekko w tańcu. No i rzecz najważniejsza na co zwracam uwagę. Wysoka kultura osobista. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam ikarband i bardzo mi się podobały wymyślne, a jednocześnie śmieszne zabawy podczas oczepin, które były na dobrym poziomie i dzięki której cała sala śmiała się non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanka1995
Witajcie ja polecam Kwarta Czystey z Brzozowa. grali na moim weselu we wrześniu ubieglego roku, a wczesniej bylam na weselu gdzie grali i miałam juz umowe podpisaną wiec drzałam jak bedzie. Obserwowałam ich jak mogłam by u mnie było super i powiem krótko było super ktos pisał ze długie przerwy, chyba kpina jakaś, na weselu którym byłam to jak zliczyłam po 14 piosenek grali jak ludzie sie bawili, przerwa 10 minut i znowu, jedynie na posiłek było dlużej. Piosenki super spiewane lepiej niz nagranie a do tego nie bylo przerw pomiedzy piosenkami i ludzie nie stali jak .....na sali i nie patrzyli na siebie bez sensu. Na moim weselu z nerwów niewiele pamietam ale goście wychodzili zachwyceni przyjęciem i naturalnie zespołem. Wybawiliśmy się do 4 ale naprawde nie było potrzeby więcej bo wczasie imprezy było bardzo dużo tanca. Zabaw nie chcieliśmy ale wiem że można się dogadać tak samo byli pod domem i nie dopłacaliśmy zadnych pieniedzy. Szczerze całym sercem polecam jeśli chcecie mieć udaną impreze.pozdrawiam Aga Matusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Kwarta Czystey jak przedmówca pisze jest rewelacyjny!!! Są to bardzo doświadczeni ludzie, którzy muzykę mają we krwi. Na weselach są stałymi bywalcami od lat, ponieważ wiedzą jak bezbłędnie je poprowadzić, ze smakiem i wyczuciem. A gra live tylko dopełnia to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, Kwarta Czystey już od wyjścia z domu towarzyszy parze młodej. Jest to rozwiązanie, z którym spotkałam się tylko w przypadku tej ekipy. Ciekawe i oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszenie pewnie nieaktualne, ale dla wszystkich innych może się przydać ta informacja, Kwarta Czystey także prowadzą wesela w języku angielskim, także w takim wypadku jak wesele polsko-angielskie nie będzie najmniejszego problemu, posługują się językiem angielskim jak ojczystym. o repertuar anglojęzyczny nie trzeba się oczywiście martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można w internecie sprawdzić demówki zespołu kwarta czystey? ktoś wie gdzie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×