Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulka2s

22.07.2013 Zaczynamy dieta,ćwiczenia Mel B i Ewa Chodakowska to jest to :)

Polecane posty

Gość madziulka2s

Hej.To moja 2 próba "dojścia" do siebie po ciąży. Pierwsza przynosiła super efekty tylko niestety musiałam odpuścić ćwiczenia na 2 tyg i już nie mogłam sie zebrać aż do dziś wielki spontan ,wstałam i stwierdziłam "biore sie za siebie tym razem mi się uda" Zmieniam nawyki żywieniowe i jestem po pierwszym treningu z Mel B dziś tylko 20 min żeby nie nabawić sie zakwasów ale od razu czuje sie lepiej. Ktoś jeszcze zaczyna razem ze mną? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Ja cwicze z JM wczesniej cwiczyłam z Chodakowska ale teraz dla odmiany robie 30 day shred z JM. Też jestem mamą 1,5 roczniaka i mam ogromny problem z ujedrnieniem cwiczenia ewy wogóle mi nie zredukowały celulitu a skóra na brzuchu zaczęła obwisać fakt schudłam z nia 6 kg ale teraz chce sie ujedrnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka2s
Ćwiczenia z JM? a co to takiego i czy widzisz jakieś efekty? Ja po ćwiczeniach Ewy "skalpel" i "te ćwiczenia z gwiazdami" nabrałąm kondycji i ujędrniłam ciało ale mój problem jest z tym że szybko się nudzę ale mam znowu motywacjie wiec narazie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
no to jest JILIAN MICHAELS po 30 day shred mam spadek -13,5 cm w obwodach. i ładnie zarysowały mi się rece od poniedziałku zaczynam 6w6p + cwiczenia z nia z płyty z ostatniej vity zobacz na YT polecam tym bardziej ze dzieki niej nauczyłam sie robic pompki i zobaczyłam jak wiele cwiczen robiłam troche nie poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×