Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość jupiiiiii
jesteś karmen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd się biorą takie tępe dziewuchy?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli po moich wypowiedziach to wybacz mi proszę chwilę słabości ale z takim się inaczej nie da a jak się da to ja nie mam na to sił ani ochoty:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie pytanie i nie będę już więcej z Tobą rozmawiał-czy Ty uważasz siebie za inteligentną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Słuchaj no 'gość", zostaw temat i Karmenkę w spokoju i żegnamy typie spod ciemnej gwiazdy!!!!! To jest FORUM jełopie! Jak chcesz ludzi obrażać wypad pod budkę z piwem !!! Lepiej Ci,jak kogoś poniżysz...taki fetysz ??? Dres,czuję się zaszczycona nie słysząc słów potępienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmenka - podobno masz 31 gość tak napisał ;) niekochana - rozbawiłaś mnie. może i masz rację. ;) w wiadomościach coraz więcej plotek, a w plotkach coraz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentne pytanie inteligentna odpowiedź oczywiście na twoim poziomie dziękuję za rozmowę i cieszę się że już się nie zobaczymy papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to stwierdzanie jedynie faktów jest obrazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty nie odpowiedziałaś tylko sama zadałaś pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy te fakty stwierdzasz ty żegnam:(z tego co widzę nie jesteś tu mile widziany i znowu odsłaniasz tym samym swoją marną inteligencję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jak na grzędzie w kurniku :D Dresiarz to się dzieje nie od dziś, niedługo wiadomości będą miały oprawę graficzną jak pudelek czy inny chomik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie zna odpowiedzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie czasy :)z klasą trzymamy choragiewkę w ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystarczyl jeden tekst tej panny i juz widzialem co to za typerka:D Wczoraj jej psiapsiula napisala 'niezly wacek'- to byla opinia na temat jakiegos tam fiuta a ta na to 'o widze ze znasz juz nawet jego imie:)' bez komentarza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dres,czuję się zaszczycona nie słysząc słów potępienia usmiech.gif" co nie znaczy, że nie wypowiedziałem ich w duchu. ;) tak przy okazji, wczoraj pytałaś o mój email, wykorzystałaś go? bo mam tu jednego anonima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
jestem gościu widzeęże nie masz kompletnie poczucia humoru a szkoda bo to jest oczywiste że to było napisane w żartach , jeżeli jesteś na co dzień takim gburem to współczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusia13
o co ta kłótnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość słuchaj śledzisz mnie typie następnym razem czytaj dokładniej a jeśli nie masz poczucia humoru to nie chodź za mną i się nie gaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jak już przy tym temacie jesteśmy lubisz oglądać cudze wacki ? masz chyba jakiś kompleks na temat swojego heheh albo jesteś gejem :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Masz więcej taktu niż gość rozumu...Możesz myśleć co chcesz... Myślałam,że to nieaktualne....Dresiarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jak Dresiarz jej napisal ze jest od niej starszy bo widzi liczbe w jej nicku a ona zapytala czy wie to stad ze pisze w dziecinny sposob to pewnie tez byl zart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×