Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Poporodowe a moze i nie zapalenie tarczycy - czy kiedykolwiek schudne?

Polecane posty

Gość gość

Od lat brykam sie z problemem guzków na tarczycy. Hormony mialam w normie. Zawsze mialam tendencje do tycia-nie wiem czy genetycznie czy nie, ale mialam... Do czasu ciazy czyli przez 28 lat potrafilam kontrolwac swoja wage i bylam z niej zadowolona (wymagalo to ode mne wyrzeczen-cwiczenia, dieta, ale bylo ok). Od 15 lat biore letrox (albo euthyrox-substancja czynna ta sama). Jak mialam 28 lat urodzilam pierwsze dziecko, 2 lata pozniej drugie. Po pierwszym udalo mi sie schudnac, prawie do wagi sprzed ciazy, po drugim nie. Sugerowalam lekarzowi zapalenie tarczycy (objawy: zmecznie, wahania nastroju, nieregularne meisiaczki-takie mam od zawsze,okropna cera, niemoznosc schudniecia mimo diet, ruchu),ale to bagatelizowal. W koncu dostalam skierowanie na przeciwciala i wyszlo,ze ma zapalenie tarczycy. Poki co mam obserwowac, dawki hormonow brac takie jakie bralam-czyli kurde mam nic nie robic. Najbardziej martwi mi to ze nie moge schudnac, jestem zalamana co poglebia moj i tak depresyjny nastroj. Prosze poradzcie co mam robic (zmienic lekarza, ale to juz zrobilam i zalecenia mam takie same jak u pierwszego)...jak mam schudnac, bo czasem jak patrze na swoja sylwetke i buzie w lustrze mam ochote palnac sobie w leb (75-76 kg przy 168)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×