Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __jaśminka

Unisono

Polecane posty

Gość gość
Kochani , kupiłam sukienkę lnianą, kolor, rozmiar i dostawa - w porzo, polecam ciuszki z UNISONO. ")))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję regularnie...nic się złego nie dzieje po praniu. Jeden tylko raz bluzeczka przyszła z dziurką.....od razu przysłano kuriera i na koszt UNISONO wymieniono. Mogę powiedzieć , że jestem zadowolona z zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milloo
od dłuższego czasu jestem (BYŁAM!) stałą klientką marki UNISONO. Szkoda, że wcześniej nie czytałam waszych postów. Ale do meritum - ostatnio kupiłąm w sklepie firmowym białą bluzkę z nadrukiem srebrnych kwiatów. Zapłaciłam za nią 55zł (na wyprzedaży). Spotkałam znajomą, która kupiła tę samą bluzkę za 30zł na bazarze (!!!). Przyjrzałam się wnikliwie ubraniom, które już mam z tej firmy i zauważyłąm, że boczne matki (chyba producenta) są przez firmę UNISONO odcinane i na ich miejsce wszywają swoje metki! Poczułam się oszukana! Byłam nawet na bazarze. Bluzka, którą kupiłam jako oryginalną w salonie firmowym UNISONO sprzedawana jest po 30zł (bez tej i tak nie potrzebnej i chustki, którą do każdej bluzki dostaję w UNISONO). Niczym one się nie różnią (no prócz ceni i metki). Napisałam na profilu UNISONO na FB prośbę o wyjaśnienie mi tego stanu rzeczy. Oczywiście NIKT nie odpisał. No z takim podejściem nie wróżę przyszłości tej firmie:) Poinformowałam swoje znajome o tym co zauważyłam. Myślę, że już żadna z nich nie da się oszukać i nie będą klientkami firmy UNISONO. Zróbcie podobnie-napiszcie do znajomych jaka to... "włoska", designerska marka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaajaaa
Ta firma jest importerem a nie producentem ubrań. Sprowadzaja ubrania albo kupują u tych producentów u których kupują ci co mają stragany na bazarach. Nie warto przepłacać. Te same ubrania różnią się tylko ceną. Nie 5zł a ponad 50zł różnicy:) na allegro też są dostępne te same bluzki w cenie bazarowej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina22m
Unisono to nie marka a dystrybutor ubrań. Nikt dla tej firmy nie projektuje ani nie szyje ubrań. Zobaczcie dziewczyny że metki z boku są doszywane w miejscu gdzie ucięta jest wcześniej wszyta metka producenta. Te same ubrania można kupić w małych niemarkowych butikach. To są te same ciuchy a nie podróbki niby wielkiej marki Unisono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataJurk
Ten komentarz co do butów z Venezii to chyba jakiś żart. Od kilku lat właściwie tylko tam zaopatruję się w buty i torebki i nigdy nic się nie działo z tymi produktami. Butów mam kilka par od lat, torebkę listonoszkę już z 7, teraz kupiłam kolejną. A Unisono osobiście nie znam, ale koleżanka kupiła raz bluzę i po praniu zrobiła się szmata...rzeczy ładne w sklepie, ale jakość wątpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivis
raz kupiłam buty w Venezii. Próbowałam je reklamować po miesiącu użytkowania. TRAGEDIA! Szarpałam się z nimi ponad pół roku. Uparłam się i nie rezygnowałam pomimo ich działań skłaniających mnie do tego żebym dała spokój. Chcieliby być marką miary KAZAR czy GINO. Te marki dbają o klienta i robią wszystko żeby do nich wracać. VENEZIA to droga ich podróbka. Masówka kiepskich ubrań za wygórowaną cenę. W UNISONO byłam kilka razy bo mają salony obok VENEZII. Ładnie wyglądające ubrania ale kiepskiej jakości. Niechlujne zszywane bo niby to taki ich look;) Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissy1971
Zakochałam się w ciuchach Unisono, mój styl..Ostatnio kupiłam dwie przepiękne narzutki. I dwie pary butów Venezia. Jak na razie złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dwie bluzki. Jedna z nich ma bardzo dużą skazę na przodzie - jak ktoś mógł wysłać taki towar! jakość tkanin marniutka. strach wrzucić tego do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka83
najśmieszniejsze jest to, że firma pisze jakoby dla niej projektowali włoscy projektanci:) dziwne, że ci sami projektanci "projektują" dla bazarowych sprzedawców:D Te same ciuchy można kupić na bazarze. Mam dwie bluzki kupione w FACTORY Kraków. Kilka prań i szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Olena
Niedawno kupiłam 3 bluzki tej firmy. Zachwyciły mnie rzeczy z lny, piękne kolory i styl. Krój i materiały rodem z Westeros. Bajka wizualna.Niestety 1 bluzka po pierwszym dniu rozeszła się pod pachami w szwach, 2 po 2 dniach noszenia, 3 biała - jeszcze nie noszona. Wydałam 250 zł w tym sklepie. To nie mało. Żałuje. Powtarzam w sklepie LUBLIN PLAZA a nie na aukcjach internetowych. Cieszyłam się że to rzeczy made in Italy a nie China! Ale zdaje się że China byłoby lepsze. Sprzedawanie takich rzeczy powinno być karalne, ścigane przez prokuraturę. To oszustwo. ps. Ubrania są lużne, nie rozchodzą się w szwach z powodu "nadmiaru ciała i wcisku na siłe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawia się łatwo,niestety ubrania nie do noszenia;nadruk niedokończony,poprzesuwany,roztarty,ze ślicznej bluzki na fotografii nic nie zostało.To wstyd,że potrafią takie coś wysłać do klienta.Nie dajmy się nabierać,bo reklamacji od reki nie załatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma kilka ładnych ubrań z tego sklepu. Ale ja tam nigdy nic dla siebie nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. To nie jest włoska firma. Tak samo jak Venezia - tylko polska. Produkcja chińska - metki odpruwane i wszywane własne. 2. To nie producent ciuchów, tylko dystrybutor. Dlatego unika odpowiedzialnosci za reklamacje. 3. Ciuchy są słabej jakości - jeśli kupować to tylko w sklepach stacjonarnych po obejrzeniu DOKŁADNIE. Bo reklamacji nie przyjmują. Sklep interntowy nie przestrzega prawa o zwrotach. 4. Chcialabym bardzo żeby inna firma miała podobne koszule i dresiki. Bo są bardzo w moim stylu. Ale póki nie znajde to wciaz kupuje u nich. Ale ostrożnie ogladając wszystko. W outletach. Tylko. PS. nie wiem jak Wasze doświadczenia ale do koszmarków w moim doświdczeniu należy też obsługa. W 4 sklepach ktore znam jest taka sama - opryskliwa, nadęta i z pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batuta
Nie polecam. Sklep nie szanuje swoich klientow, z reklamacja ich bubli sa problemy , nie pzyjmuja mówiac ze to taki model , Generalnie i ceny wygórowane do jakosci. Sklep tylko nastawiony na wyciaganie pieniedzy w sposób bardzo prostacki od klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam spódniczkę bo na zdjęciu wyglądała pięknie,a otrzymałam brzydką w zupełnie innych kolorach niż na zdjęciu... nigdy więcej w tym sklepie nic nie kupię...Nie dość że kolory zupełnie inne to jeszcze guma w pasie bardzo złej jakości i kawałkami nie wszyta..jednym słowem bubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earszawa
Absolutnie nie polecam!w sklepach stacjonarnych panie nie miłe,strach coś przymierzyć i zrezygnować ! Szok, jake mają panie SPRZEDAWCZYNIE! podejście do klijentek. Byłam w paru sklepach tej marki i to samo!Teraz podkusiło mnie złożyć zamówienie przez stronę internetową,zamówiłam czapkę z prawdziwym dużym pomponem a dostałam czapkę z maleńkim szczurkiem!. Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtka,którą przymierzałam u nich kosztowała 329,00zł.Taką samą kupiłam za 170,00zł.Różnica w portfelu:-D i w doszytych metkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suchajcie ci co z Unisono biorą ubrania zamaiają niech lepiej nie zamawiają . bo jesli nie dostaniesz paczki w terminie i dzwonisz sie zapytać to baba ma pretesje ja zamawiałam kombinezon letni xxL wszystko było fajnie gdy otwarłam, a na metce był iny rozmiar nie kupujcie bo zamówicie taki rozmiar a ci nie przywiozą i jeszczę opudznione ci przywiedzie. ja byłam tak zadowolona bo pierwszy raz zamawiaam a tu takie coś zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno dwie sukienki w tym sklepie. Pierwsza choć szeroka i zwiewna rozeszła się po szwach, natomiast w drugiej lnianej z tyłem bawełnianym po trzecim założeniu zrobiły się dziury pod pachami. Jutro idę je reklamować, choć jestem pełna obaw, czy reklamacja zostanie przyjęta. Szkoda, że te ubrania są tak złej jakości. Myślałam, że znalazłam fajny sklep, a tymczasem to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona

Oni mają szmatki niezbyt wysokiej jakości, więc na siłę je wypychają. U NICH NIE MA ZWROTÓW!!!, można otrzymać tylko kartę podarunkową, na którą można na siłę z konieczności wybrać inną szmatkę. Jest o tym  mało widoczna informacja przy kasie. Gdy zapytałam sprzedawczynię, dlaczego nie informuje o braku możliwości zwrotu towaru odpowiedziała, że nie musi. Ja te sklepy omijam  teraz na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×