Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowa_88_

Jaki wybrać czajnik?

Polecane posty

Gość kolorowa_88_

Cześć :) Jestem obecnie na etapie urządzania mieszkania, a jak wiadomo - wszystko musi pasować :D Czy mogłybyście mi polecić niezbyt drogi, a zarazem niezawodny i stylowo wyglądający czajnik? Kuchnia jest w zimnych kolorach, więc szukam czegoś w podobnej kolorystyce, ale w nieco innym kształcie niż 90% czajniczków na rynku. Myślałam o tym: http://allegro.pl/show_item.php?item=3402788434&;utm_source=okazje-allegro&utm_label=section181&utm_offer_id=81580 firma co prawda w Polsce jest mało znana, ale rodzina mieszkająca we Francji ma praktycznie całą kuchnię wyposażoną w sprzęt Haiera i bardzo sobie chwalą... Przekonuje mnie też ten automatyczny wyłącznik prądu w momencie przegrzania, filtr wewnętrzny no i 2 lata gwarancji :D Bardzo prosiłabym o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szału nie ma, ma praktycznie wszystko to samo co inne czajniki na rynku, ale trzeba przyznać, że wyglądem zaskakuje. moim zdaniem wygląda odlotowo :). a co do marki to bardzo możliwe, że jest popularna na zachodzie. u nas czesto widze produkty tego producenta w gastronomii, na przyklad pizzeria dominium czy jakies inne restauracje. wiec o czyms to musi swiadczyc :). cena wydaje misie ze jest ok, wiec jak ci sie podoba to bierz i jak odbierzesz to dawaj koniecznie znac jak jakoś wykonania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XrozyczkaX
bierz i sie nei zastanawiaj, sama mam od dluzszgo czasu i jest swietny!!! soldidnie wykonany, woda gotuje sie raz-dwa, do tego strasznie fajny wyglad :))) masz tez pewnosc, ze ci nic nie wyhbuchnie, bo ma ten czujnik pradu, co przy dzieciach albo starszych osobach jhest mega przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_88_
dokładnie, wygląda odlotowo i przypomina mi dzieciństwo, jak się czekało, aż czajniczek zagwizda :D popatrzę jeszcze wieczorem na opinie/inne czajniki, ale na chwilę obecną to mój zdecydowany numer jeden :) co do używania w restauracjach - też właśnie zwróciłam na to uwagę, częściej można spotkać Haier'a w tego typu miejscach, niż na półkach dużych sklepów. No ale od czego ejst internet... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa93
ej dziewczyny a o co cjhodzi z ta gwarancja door-to-door? bo widze, ze dwa lata, ale nie rozumiem z tym kurierem, ja mam mu cos placic w razie awarii za ten odbior i dostarczenie? bo fajnie, ze 2 lata jest (na czajnik, wow :D), ale jesli to odplatnie dziala to slabo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy24
Jasne, że darmowa, wszystko odbywa się na koszt firmy :) coś Ci padnie (co jest objęte taką gwarancją D2D) to dzwonisz po kuriera, on odbiera od Ciebie przesyłkę, zawozi do serwisu, tam ją naprawiają, a po wszystkim Ci odsyłają. Nie ponosisz żadnych kosztów, nie musisz się ruszać z domu, chyba najlepsze z możliwych rozwiązań obecnie, jeśli chodzi o naprawy sprzętu :) też się zdziwiłam, ze jest 2 lata D2D na czajniczek, więc jeśli ktoś się waha, to taki okres gwarancji może być dobrą kartą przetargową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór powinien paść przede wszystkim na markę godną zaufania oraz na urządzenie energooszczędne. Czajniki potrafią pobierać bardzo dużo prądu, dlatego jest to ważne kryterium wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitk@
apropo tego Haiera - swego czasu kupilam mamie na prezent i powiem wam dziewczyny, ze rewelacja, wszyscy w domu zadowoleni. balismy sie troszke mocy - 2400W - ale w ogolnym rozrachunku okazala sie ona wielka zaleta, bo woda gotuje sie szybciutko :) takze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_88_
Przekonałam się do tego Haiera, czekam już na kuriera :) Naczytałam się na jego temat samych pozytywnych opinii, a jakiś dziwny zbieg okoliczności sprawił, że zobaczyłam go dzisiaj... u siebie w firmie! mówię wam, byłam meeeega zdziwiona, ale przynajmniej mogłam go wstępnie ocenić na żywo przed kurierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaole
daj znac jak dojdzie, czy rzeczywiscie bylo warto, bo tez mam podobny dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy nie znam, ale design nie powala. Oczywiście liczy się też "wnętrze", ale skoro chcesz stylowo wyglądający czajnik to ja bardziej bym szła w tą stronę http://www.stylowazastawa.pl/produkt/5949/demi_czajnik_11_l_czerwony_le_creuset.html bo ten co pokazałaś jest dla mnie mocno pospolity (ale też tańszy). Ale gusta są różne, skoro Ci się podoba (a podoba jeśli zamówilaś :) to niech działa jak należy przez długie lata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_88_
to chyba kwestia gustu i wystroju kuchni, bo mi ten Haier bardziej się podoba i po prostu pasuje do wnętrza :) kurier już był, czajnik jak najbardziej na plus, przegotowanie całej pojemności to faktycznie kwestia kilku chwil :) nie zauważyłam wcześniej, ale podkładka ma też gumowe nóżki, więc skończą się moje cierpienia z samoprzestawiającym się czajnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak_powietrze
kolorowa_88_ i jak ten Haier po kilku dniach, warto? bo widzę, że aukcja jeszcze jest, a ten czajnik mnie zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_88_
warto, warto, zwłaszcza, jak ci się podoba wizualnie :D moc i pojemność zdecydowanie zasługują na plus, jakość wykonania również :) filtr wewnętrzny łatwo wyjąć i wyczyścić z wiadomych przyczyn nie sprawdziłam jeszcze czujnika, który odcina zasilanie przy przegrzaniu i mam nadzieję, że nei będę musiała sprawdzać :D w ogóle nei wiedziałam tego wcześniej, ale czajnik podobno jest wykonany z części recyklingowych, także taki mały plus dla wszystkich eco dbających o środowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna18
Znam fajna stronkę gdzie łatwo i szybko można znaleźć coś ciekawego, czajniki też. Wybiera się rzeczy odpowiadając na pytanie o parametry, użycie czy cenę. Polecam: http://asystentzakupowy.pl/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często z niej korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna18
Ostatnio całkiem sporo, bo musiałam kupić kilka rzeczy. Tam mogę w szybki sposób dobrać coś idealnego dla siebie.Zajrzyj sobie, myślę że się spodoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam bardzo dobry czajnik w sklepie inetrnetowymwww.aliexpress24.pl przesyłka przyszła bardzo szybko polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od kwoty jaką dysponujesz na ten cel,ale tańsze a dobre akcesoria kuchenne znajdziesz na Kuchniaz.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×