Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czika808080

Dukan + Chodakowska?

Polecane posty

Gość czika808080

Witam, od tygodnia jestem na diecie dukana i póki co efekty aż tak bardzo mnie nie zachwycają, dlatego postanowiłam do diety dołączyć ćwiczenia E. Chodakowskiej. Czy jest może ktoś kto również stosował ten "duet"?Jakie były efekty?Co o tym sądzicie, czy dzięki temu moja sylwetka będzie ładniejsza i szczuplejsza niz na samym dukanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu niegdy nie idz na dukana...zrujnuje ci nerki,bedziesz szarozolta na twarzy..morderstwo.chodakowska to jest wylansowana przez media,jej tez nie sluchaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na dukanie białkowej na 2fazie a z cw polecam mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli bedziesz stosowac dukana i ostro cwiczyc to po kuracji odchudzajacej bedziesz przypominac pudziana :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko :) cw tylko 3 x w tygodniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nastepna zalozyla topik i uciekla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanfarki
ja byłam na dukanie i cwiczylam ewke ale nie mialam poporostu sily na ćwiczenia, za mało węglowodanow. Teraz wprowadzilam poprostu zbilansowana diete, dot ego figura extraslim na szybsze spalanie i kop energii i wszytsko lepiej. Nie polecam dukana i ewki a dukana to juz wogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika808080
@Fanfarki ale serio widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być ostatnim porypańcem,żeby wierzyć w takie efekty chodakowskiej .ona ma taka budowe i z pewnością czymś się szprycuje.. w dodatku, ćwiczy stale.. a poczytajcie o jej klubach, jakie dziadostwo odstawiają za ogromna kasę!! wystarczy jeść w miarę zdrowo bez tych durnych diet, ćwiczyć np. bieganie, pływanie, rower 3-4 x/ tydzień i schudniecie ...wierzcie dalej w te lanserke , niunię, to sobie krzywdę zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika808080
W takim razie co myśleć o tych zdjeciach, relacjach dziewczyn którym pomogły ćwiczenia Chodakowskiej? Czy jest może jakaś osoba, która stosowała diete białkową i ćwiczyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×