Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chloe28

moja metemorfoza

Polecane posty

Gość gość
mhm, rozumiem , cały świat to brzmi naprawdę imponująco bo ja głupi myślałem, że te same ćwiczenia nazywają inaczej , najlepiej z angielska (wiadomo, światowa rzecz) żeby wyciągnąc od was wiecej kasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na codzien uzywam angielskiego. Tyle co polskie forum I rozmowy z rodzina Ogolnie nad tym nie panuje a czasem zapominam polskich slow Ale nie o tym mowa na topiku o fitnessie. Ah przepraszam na topiku dotczacyn zmiany figury hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia z janett i platforma wibracyjna już za mną;) dziewczyny...ja szukam czegoś,co naprawdę zadziała. Zaczęłam ćwiczenia z instruktorem9z płyty) bo mam nadzieję,że sprawdzą się. Na moje potężne uda próbowałam już wszystkiego- siłowni 3 razy w tyg po 1,5 h( obwody rosly, a nogi stawały się masywniejsze), biegania- co dzień 0,5 h ( czułam ,że nogi sa mocniejsze ale nie szczuplały), rowerku stacjonarnego- efekty jak przy bieganiu... Po ćwiczeniach z janett, chodakowska czy 8 min legs poczułam,że mam mięśnie o ktorych istnieniu nie wiedziałam... teraz ćwiczę rano, min 4-5 razy w tyg. Dodatkowo robię 10 min program na power plate przed tymi ćwiczeniami- fajnie rozgrzewa mięśnie i podobno 10 min na tym to jak godz na siłowni ( w to nie wierzę), ale mimo wszystko próbuję. Pod koniec sierpnia moim celem jest 56 kg i w udzie 54 cm. Nie zależy mi aż tak na wadze,co na obwodach. Oby do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałm się wiele razy, dlaczego nie chudnę tak, jak chcę. I doszłam do wniosku,że winą są...diety! Próbowałam naprawde wielu, tak samo z suplementami, ale przez to rozwaliłam sobie tylko przemiane materii. Teraz moją dieta jest...mż. Stram sie jesć 1200 kcal, chociaz najcześciej kończy się na 1500;) Ukochane słodycze zastępuję-np. galaretkami z owocami. Nie jest łatwo. Ale ćwiczenia wchodza w krew. Naprawdę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, nie chudniesz bo sorry ale 1200 kcal to troche za malo. Ciesze sie, ze konczysz 1500. staraj sie jesc zdrowo, orzechy, a zamiast tej galaretki wstawilabym jakiegos slodkiego owoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do tego dieta...opiera się glównie na tym, ze odstawiłam czekoladę, czipsy, napoje gazowane i kolację. Słodycze, które uwielbiam zastapiłam musli,np. owocowym czy bananowym z otrebami i maslanką truskawkową. Takie schłodzone jest naprawde pyszne." Przecież to sam cukier. Sprawdź sobie skład takiego musli. Słaba ta dieta :/. Radziłabym po prostu kupić same płatki (bez dodatków) i do nich dorzucić świeże owoce, otręby oraz zalać maślanką naturalną! Nie smakową, tak jak ta truskawkowa, bo dodają do niej cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ponieważ chodząc do klubu masz wybór różnych ćwiczeń, na różne partie ciała. np. typowy aerobik - fat burner, albo taneczne- step, zuma. są też wzmiaciające: bs, abf (lub abt) albo streching, pilates, joga. Na każdych zajęciach jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do gość :) "A jak powinien wyglądać trening siłowy na siłowni dla kobiet? Macie jakieś plany treningowe? Możecie coś podrzucić albo napisać." xxx ja mam trening ułożony przez trenera,ale to,że go napisze to nic Ci nie da,bo najważniejsza jest dobra technika ;) musisz wiedzieć,jak je poprawnie wykonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do gość "uhihuhuhu a kto piszę ze wstyd. chyba jesteś jakas nienormalna, bchyba sama się wstydzisz tego, skoro w ogóle ci to przyszło do głowy po tych wpisach. organizm ludzki dla zdrowgo życiapotrzebuję max 3 posiłki dziennie, a lepiej 2 , wtedy nie jest obciążony nadmiarem jedzenia i ma energie na inne funkcie życiowe niz tylko trawienie 24h na dobe" Xxx Nie uhiuhu czy jak sobie tam napisałeś/aś ;) wiesz,dużo kobiet puka się w głowę jak się mówi o treningu siłowym w wydaniu kobiecym ;) taka jest niestety prawda :] Ja się wstydze?wręcz przeciwnie ;)A nawet powiem więcej ;) Mam w d***e innych ;) A co do jedzenia to chyba na łeb upadłeś/aś ;) bardzo ważna jest regularność i 4-5posiłków obowiązkowo ;) I bez syfu przetworzonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
"Uhuhuhub pytałas trenera hahahha czy ty nie rozumiesz idiotko, że trenerzy i inne dziwadła, to nie sa specjaliści od zdrowia, tylko sztucznie stworzone durne zawody, którym wciska sie kit taki jak na dietetyce hahah a takie tępe idiotki uważają ich za bogów i niewiadomo kogo hahhaha" xxx no tak,bo trenerem może zostać ktoś z pod budki z piwem?;) akurat moich trenerow sprawdziłam ;) I wiem jaką posiadają wiedzę ;) i tak się składa,że obydwoje trenerów jest po awfie;) Więc,z d**y tych informacji nie wyciągnął ;) po drugie sport jest czymś pozytywnym ;) I nawet jeśli daje mały efekt to daje poczucie pewności siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
"A ja mam inne pytanie , czy musicie używać jakiś dziwnych anglo- neologizmów? tcb , workout , body pump itd.???" xxx niestety należy się zwrócić do ludzi,którzy prowadzą siłownie aby pozmieniali nazwy,które idą z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 57 cent. w udzie a chciałabyś 54? to prawie w granicach błędu pomarowego , czy ty aby nie przesadzasz?? może zapytaj siię kogoś obiektywnego a ile czaasu ćwiczyłaś poprzednio, że się tak zniechęciłaś ??może za szybko oczekiwałaś efektów? odchudzanie nie idzie w linii prostej , najczęściej każdy chudnie w swoim tempie, a najważniejsza zasada to nie co robisz tylko jak robisz dlatego wywody o wyższości biegania nad siłownią sa bezcelowe , możesz schudnąć od jednego i drugiego tak samo jak nie schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z góry :D , może od samego pana boga? :) to wy dziewczyny dajecie się robić w balona , to samo ćwiczenie nazwane z "amerykanska" brzmi niezwykle tajemniczo i na pewno jest skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
A nie odniosłam się do lekkiej inwektywy w moim kierunku typu idiotka;) Równie dobrze można Cię nazwać ignorantem skoro takie bzdety pociskasz;) pewnie siedzisz z tłustym tyłkiem w domu,bo brak Ci motywacji...;) jedz dalej czekoladke i nutelle życzę Ci smacznego;) Tylko nie płacz,że nie mieścisz się w standardowe rozmiary ubrań (takie jak 36,38 czy 40) Bo wiesz ta 40 to jeszcze ujdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kużwa tajemniczo brzmi? idziesz do klubu masz nazwę np. bs i zawsze jest wytłumaczone czego dotyczą zajęcia. Dzięki temu wybierasz sobie na jakie ćwiczenia masz ochotę chodzić. nie lubisz tańczyć to nie pójdziesz na step, zumbę, fat burner czy tbc. Zajęć jest mnóstwo, dla każdych co innego Nie znasz angielskiego że masz jakieś problemy z nazwanie zajęć? Standard na całym świecie a jeden rodzynek siedzi i marudzi że to nie nazywa się "aerobik" tylko body pump, tbc. To tak jakby był tylko jedne zajęcia i na aerobiku można robić 1 ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy pierwszy raz usłyszałam-wyglądasz jakoś inaczej, schudłaś??:D Spodnie nie sa już tak diabelsko opięte:D JAK TO MOTYWUJE!! Wiem,że przede mną jeszcze daleka droga, ale powolutku,powolutku...:D Dziękuję za porady odnośnie jedzenia- poczytałam,podumałam i dzis np zjadłam tak: - 2 kromki chlema ciemnego z białym serem i plastrem wędliny - kawa z mlekiem -udo z kurczaka pieczone i ogórki w smietanie( za 2 łyzki) -4 kostki czekolady 70% kakao i mała galaretka własnej roboty z owocami. Na kolację planuję garsć owsianki ugotowanej na mleku 0,5% do tego duuuużo wody niegazowanej. Skończyłam teraz ćwiczenia na platformie i zaczynam janett :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chloe załóżmy że dojdziesz do tych swoich wymarzonych wymiarów i co potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, zazwyczaj jest tak, ze mówimy sobie, ja przynajmniej kiedys myslalam, ze JAK SCHUDNE to: zaczne nowe zycie, nowe ciuchy, zaczne wychodzic na imprezy na to zwykla gadanina. bo trzeba zyc TERAZ. A ODCHUDZANIE nie powinno byc tymczasowe ale na stale.. gratuluje spadku wagi http://elizasylwia.blogspot.ie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makeithappen- nie ważyłam się teraz, podejrzewam,że nie schudłam za bardzo na wadze,zobaczymy 7-go:) Czuję jednak,że zmienia się ciało, brzuch jest mniejszy i nogi stały się twardsze. Co będzie po tym jak dojdę do celu? dalej to samo:) Nie mam zamiaru rezygnować z ćwiczeń i zdrowego odżywiania,bo chcę być mamą:) fit mamą:) Nie planuję,że jak schudnę,to zacznę nowe życie. żyję tu i teraz. natomiast nie mogę się godzić na sytuację, w której wstydzę się sama siebie,bo cellulit i galareta zwisają z moich 28 letnich ud.że nie mogę nosić szortów,czy miniówek ,bo uda się trzęsą. Ja wiem- każdy może...Ale dla własnej satysfakcji chcę,żeby moje ciało wyglądało dobrze.Dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze ,że planujesz dalej ćwiczyć , choć wtedy to wystarczy trzy razy w tygodniu i nie nastawiaj się na jakieś szybkie rezultatyy im dłużej nic nie robiłaś tym dłużej będziesz wracać do właściwej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do gość :) "z góry , może od samego pana boga? to wy dziewczyny dajecie się robić w balona , to samo ćwiczenienazwane z "amerykanska" brzmi niezwykle tajemniczo i na pewno jest skuteczne" Xxx tłumaczymy Ci skąd te nazwy!nadal nie rozumiesz?;) a czy dają efekt to ja nie wiem.ale sęk w tym,że nawet jeśli nie działa to takie zajęcia są frajdą ;) I co nam w takim wypadku zrobisz?;P będziesz wzywał od kretynek? ;) Siedź przed tv i nie obrażaj,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do chloe28 "Makeithappen- nie ważyłam się teraz, podejrzewam,że nie schudłam za bardzo na wadze,zobaczymy 7-go Czuję jednak,że zmienia się ciało,brzuch jest mniejszy i nogi stały się twardsze. Co będzie po tym jak dojdę do celu? dalej to samoNie mam zamiaru rezygnować z ćwiczeń i zdrowego odżywiania,bo chcę być mamą fit mamą" Xxx i bardzo dobrze,że twardsze mięśnie masz :) Pamiętaj tylko jedno ;) Waga nie jest żadnym wyznacznikiem :P najważniejsze to jest to co WIDZISZ W LUSTRZE ;) Cm mogą lecieć w dół,a waga stać w miejscu ;) I wiesz,ja np.walcze o kg.żeby było coś do przodu :P i mimo,że waga jakoś drastycznie mi nie podskoczyła to widzę,poprawe we wszystkich partiach ciała...;) a więc mam motywacje do działań ;) Każda aktywność fizyczna jest fajna :P w jakimś tam stopniu działa lub nie działa,ale czy to jest najważniejsze? ;> bo ja np.odkąd zaczęłam ćwiczyć czuje się pewniej siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
A zapomniałaś do śniadanka dodać warzywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhhhuu jesteś irytująca primo nie mam tv, nie , nie z przekonania ,nie zapłaciłem więc wyłaczyli :p dwa nie znasz się więc nie mąć w głowach innym trudno tu coś wyjaśniac skoro większość dziewczyn jest przekonanycj ,że żeby zmniejszyć brzuch trzeba ćwiczyć brzuszki albo słynne pytanie czy takie ćwiczenia dają efekt czy nie? trudno im zrozumieć ,że nieważne co sięrobi tylko jak to sięrobi , wiadmo,że niektóre ćwiczenia bardziej predestynują do budowy masy mięśniowej np siłownia a inne do schudnięcia np orbitrek ale najważniejszy jest charakter wysiłku , jeśli chce się zrzucić tłuszcz to nie mogą to być ćwiczenia siłowe ale raczej tlenowe czyli podniesienie aktywności organizmu do odpowiedniego ppoziomu tętna i odpowiednio długie pozostawienie w nim i nieważne czy to będzi zumba bumba , fiku miku , jilian, bilian, cba, fbi, csi, cia czy cokolwiek innego to było do kogoś kto ma resztki oleju w głowie i chciaąłby sięczegoś dowiedzieć , ty jesteś panną wszytkowiedząca wiec odpowiedz sobie daruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
do gość... "jeśli chce się zrzucić tłuszcz to nie mogą to być ćwiczenia siłowe ale raczej tlenowe czyli podniesienie aktywności organizmu do odpowiedniego ppoziomu tętna i odpowiednio długie pozostawienie w nim" xxx co Ty nie powiesz,ze ważna jest poprawność wykonywania ćwiczeń?? no wow,ameryke odkryłes/aś :D a co do chudnięcia?to nie masz racji,że siłowy się nie nadaje ;) wręcz przeciwnie ;) Siłowy musi być w takim wypadku połączony z aerobami i odpowiednią dietą,która jest PODSTAWĄ !!! Każdy,kto ma o tym pojęcie to Ci to powie ;) No Ty wiesz swoje,ja wiem swoje.Tylko powiedz nam skąd swoją wiedzę czerpiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do gość "jesteś irytująca primo nie mam tv, nie , nie z przekonania ,nie zapłaciłem więc wyłaczyli dwa nie znasz się więc nie mąć w głowach innym trudno tu coś wyjaśniac skoro większość dziewczyn jest przekonanycj ,że żeby zmniejszyćbrzuch trzeba ćwiczyć brzuszki albo słynne pytanie czy takie ćwiczenia dają efekt czy nie?" xxx to Ty Jestes irytujący ;) To współczuję,że tv nie masz ;) Pogłębiam swoją wiedze każdego dnia i są to różne źródła ;) hmmm.co do brzucha to wiesz,brzuszki dają efekty ale jest to proces długotrwały...;) Ja np.brzuszki,przyciąganie kolan do klatki piersiowej od 2miesięcy robie 3x w tyg 4serie po 15 ;) I wiesz,efekty mam lekko widoczne ;) więc powiedz nam jakie jeszcze cwiczenia na brzuch?;)Oprócz ćwiczeń na drążku,skrętów tułowia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Ja już po ważeniu i mierzeniu - waga: 59 kg- ubyło mi 3 kg, udo-55,5 cm- czyli 1,5 mniej, nad kolanem-42 cm, czyli ubyło mi 2 cm. brzuch tez zdecydowanie mniejszy,bo nie sterczy mi juz fałda. Następne mierzenie i ważenie 14-go:D A ja juz po porannych ćwiczeniach. Ćwicze na czczo- mam nadzieję,że to nakręca mój metabolizm w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy wie osoby po 30stce mogły nie mieć angielskiego w szkołach, program szkół nie szedł równo, wtedy były braki nauczycieli j ang a szczególnie w małych miejscowościach. Myslę że osoby starsze prędzej po rosyjsku i niemiecku by zrozumiały niz ang:) więc nic się nie stanie jeśli będziecie mówić po polsku, bo moda na angielski też może przeminąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o formę, chociaż to moim zdaniem dziwaczne mówić "jeden z workoutów", zamiast jedno z ćwiczeń, tylko o treść , te same ćwiczenia, lekko zmodyfikowane, pod inną nazwą są sprzedawane jako super środek do chudniecia, wiadomoże aerobik jest nieskuteczny ,za to body pump work out tbc jilian jest super skuteczny czy skuteczna , kto by sie w tym połapał ćwiczenie na czczo nie podkręca żadnego metabolizmu tylko wprowadza spore zamieszanie w twoim organiźmie, zżerasz własny organizm ale to grochem o ścianę, tylko nie pisz ,że to skuteczne, bo ja znam skuteczniejsze metody np. ścisła głodówka, albo tasiemiec, są super skutecznee, naprawdę a co do brzucha to ćwicząc na jedną grupę mięśniową działamy na wyrzeźbienie lub powiększenie tego mięśnia wszystko jedno jakiego, chcesz mieć dobrze zarysowane mięśnie brzucha? moim zdaniem u dziewczyny nie wygląda to dobrze ale to kwesta gustu jest wiele ćwiczęń na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nożyce , w bok i przed sobą , ćwiczenia na rolce , ściąganie w klęku linki do siebie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×