Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chloe28

moja metemorfoza

Polecane posty

To ja uhuhuhu.nie chciało mi się przez tyle czasu logować :D autorko gratuluje :D 3mam kciuki ;) Ja też mam mały sukces ;) Też wpadłam dziś na wagę ;) Startowałam 2mies.temu z wagą 51,3kg a coś mi przybyło kilogramów ;) w tamtą środę było 52,7 a w dziś 53,7kg :P hehehe.bardzo mnie to cieszy :] Więc widzę,że i Tobie i mnie motywacja nie spada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość :) proszę na temat ćwiczeń brzucha :) Akurat z tematu kafe ;) 1."Wszystkie "brzuszki" itp cwiczenia typowo na brzuch, to cwiczenia izolowane. Ich "przeciwienstwem" sa cwiczenia zlozone, wielostawowe, czyli takie, ktore angazuja wiele partii miesniowych jednoczesnie. Czyli np. przysiad ze sztanga, martwy ciag, podciaganie, pompkina poreczach, wioslowania, to sa cwiczenia z ktorych kazde angazuje jednoczesnie wiele grup miesniowych, bo cale cialo musi wspolpracowac." 2."Wiecie, prawda jest też taka, że brzucha nie zawsze da się wyszczuplić ćwiczeniami. Jeżeli niepozbędziecie się tłuszczyku - mięśnie się pojawia, ale pod nim. Brzuch jest najsłabiej ukrwiony, więc procesy metaboliczne go omijają" a więc co mam rację dotyczące brzucha,że to proces długotrwały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość,który się ze mną użera ;) To na temat odchudzania ;) 1."Trening siłowy, czyli wszelkiego rodzaju ćwiczenia siłowe podejmowane na siłowni nie są wcale zarezerwowane dla ludzi chcących powiększać swoje mięśnie. Taka aktywność spala ogromną liczbę kalorii, pozytywnie ingeruje w procesy zachodzące w naszym organiźmie, sprawia że nasza sylwetka nie tylko gubi zbędny tłuszcz ale i staje się bardziej reprezentatywna, jędrna, estetyczna. Trzy sesje w tygodniu po 40 minut (nie liczącrozgrzewki) wystarczą." 2."Aktywność aerobowa polega na utrzymywaniu stałego tętna, czyli na utrzymaniu się w stałej aktywności fizycznej. Na bieżni lub w terenie będzie to trucht, na rowerku jazda z niezmienną prędkością, w basenie pływanie spokojnym, nieprzerwanym tempem. Istotnym elementem jest to, by podczas tego rodzaju treningu być zdolnym do swobodnej rozmowy z drugim człowiekiem. W momencie gdy zbyt intensywnie wykonujemy ćwiczenia aerobowe, dostajemy zadyszki i przemęczamy się – tkanka tłuszczowa spalana jest w MNIEJSZYM stopniu niż przy treningu o niższej, odpowiedniej intensywności. Tracimy więc podwójnie. Trzy sesje w tygodniupo 60 minut będą wystarczające.Problemy kondycyjne ustąpią po czasie. Taforma ruchu może być wykonywana również zdecydowanie dłużej niż 60 minut, ponieważ utrzymywana w odpowiednio spokojnym tempie cały czas spala tłuszcz z tą samą skutecznością – 60 minutowe sesje są jednak na tyle długie, że przyniosą upragniony efekt (w połączeniu z resztą założeń o których piszę)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.ostatnim typem są interwały. Są to ćwiczenia polegające na przeplatanym wysiłku o wysokiej intensywnościz wysiłkiem o średniej intensywności. Moment “wysoki” rozumiemy przez maksymalny sprint / jazdę na rowerze z najszybszą prędkością / pływanie w basenie w możliwe szybkim tempie. Moment “średni” rozumiemy przez zwolnienie do tempa aerobowego.Jak wykonywać ten trening ? Należy połączyć moment wysoki i średni w jedną całość i powtarzać go kilkakrotnie. Przykład: Zaczynamy od 45 sekund truchtu, po czym przez następne 15 sekund biegniemy sprintem. Po sprincie bez odpoczynku kolejny raz wykonujemy 45 sekund truchtu, by znów przejść do 15 sekundowego sprintu. Czynność powtarzamy wielokrotnie. Połączenie sprintu i truchtu to jeden interwał ;) Więc zobacz,że jedna forma treningu nie da takich efektów jak co najmniej połączenie siłowego z aerobami :P więcej przykladów potrzebujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje dietę niskoweglowodanowa sama na ńiej schudlam 30 kilo po ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia :) następne argumenty za treningiem siłowym,który daje Lepsze efekty od samego aerobowego ;) "dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe? Czemu ćwiczeniasiłowe bardziej się nadają do planu redukcyjnegoniż aerobowe? 1. Truizm - ale ważny-każdykolejny kilogram mięśnia przez cały dzieńdrga -potrzebuje energii(nie to co leżący i znudzony tłuszczyk). Co to znaczy? A to, żemając więcej mięśnii siędzacna sexownych 4 literkach i oglądając, powiedzmy,"Łabędziem być" -spalamy więcej kalorii,niż gdybyśmy siedziałyna tych samych, no może mniej sexy 4 literkach i oglądały to samo,ale bez tych mięśni!To znaczy, że możemy więcej jeść (hrhrhr) a bilans kaloryczny dnia będzie taki, jak gdybyśmy miały mniej mięśnia i jadły mniej. Możemy też trzymać się diety, a organizm potrzebując jeszcze więcej energii by mięśnie utrzymać skąd będzie ją czerpał? TAK TAK! Z tłuściyku! ;D 2.Ćwiczenia siłowe pomagają ukierunkować kształtowanie sylwetki- bardziej skupiając się na danych częściach ciała - lepiej je wyrzeźbimy. Przy aerobach ciałko schodzi albo równomiernie, albo, niestety, szybciej z tych miejsc, do których nie mamy większych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.Ćwiczenia siłowe dają"większego kopa";D A dokładniej- po aerobach przez jakiś czas organizm działa na podwyższonych obrotach (dlategozaleca się ćwiczyć rano, żeby sentych obrótów nie "wyciszył") - jest to godzina, albo mniej... może dwie - wszystko zależy od treningu. Metabolizm szaleje, myspalamy więcej i wszyscy są szczęśliwiALEpo ćwiczeniachsiłowych taki "kop" dla metabolizmu utrzymuje siękilkakrotnie dłużej!I co? nie lepiej? 4. Ćwiczenia siłowe, wykonywaneprawidłowo nie tylkozmniejszają szansę na uszkodzenie stawu, alewykonywanie takich ćwiczeń prowadzi dozagęszczenia kośca! (Z wiekiem typowe jest"kościogubienie" - kości robią się rzadkie i bardziej podatne na złamania. Ćwiczeniasiłowe chronią przed tym). 5. Ćwiczenia siłowechronią przedutratą beztłuszczowej masy ciała, która podczas odchudzaniaPRAWIE zawsze zachodzi. A jak ważne jest zachowanie beztłuszczowej masy ciała, napisałam w pkt.1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osełka
Mi udało się przejść metamorfozę poprzez ćwiczenia, zmianę sposobu odżywiania, suplement diety ForeverSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tak jak obiecałam- zdaję relację z przebiegu mojej metamorfozy;) Waga na dziś -58,5 kg. Co najwazniejsze- nie jestem na zadnej diecie-po prostu jem mniej,a często. Praktycznie co dzień jem loda typu big milk jak jest taki upał , ale np. oprócz tego zadnych słodyczy, napojów gazowanych itd. Ciemne pieczywo, warzywa, owoce. No i ćwiczenia. Działają. Spodnie są luźniejsze. Kupiłam nawet szorty:) Obiecuje,że jak zjadę do upragnionych wymiarów to podziele się fotkami przed i po :) A może ktos się do mnie przyłaczy?? Zdrowa dieta i cwiczenia? Warto powalczyc o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się moge przyłaczyć , tylko ja chciałbym przytyć :) jesli ci się uda , bedziesz koronnym dowodem ,że nie trzeba specjalnej diety, żeby schudnąć, wystarczą porządne ćwiczenia, czego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
a jaki nosisz rozmiar ubrać? możesz podać swoje wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość :) "gość ja się moge przyłaczyć , tylko ja chciałbym przytyć" To Jestes takim samym przypadkiem jak ja :) Mnie się udało przytyć Poprzez ćwiczenia :) 3x w tyg plus dieta :) było 51,3 a po 2mies-teraz leci 3 mies.53,7-54kg mam wahania wgai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wymiary sprzed to: Wymiary : 88-75-95:/ nad kolanem-44cm, udo- 57 cm,waga 62 kg teraz muszę się poważyć i pomierzyć na nowo ale dopiero w poniedzialek. waga ostatnio to 58,5 kg:) spodnie też luźniejsze więc cm poleciały:) Dziewczyny, damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiany zmiany:) Niecały miesiąc , czyli trzy tygodnie po rozpoczęciu ćwiczeń wygląda to tak: BYŁO: Wymiary : 88-75-95:/ nad kolanem-44cm, udo- 57 cm. jest: 85-64-91/ nad kolanem 41,udo-55 cm! zważę się za tydzień, równy miesiac po starcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :) Mówiłam,że łatwiej się odchudzić :D Ja 3miesiąc ćwicze i z 51,3kg wskoczyło już na 54,3kg :) Fajnie,że już ledwo się wbijam w jedne ulubione spodnie,które leżały w szafie :D A były trochę w udach za duże,więc ich nie nosiłam zbytnio ;) wczoraj się wbiłam w nie,a tu na udach leżą tak jak powinny,ale? ciężko się w nich dopiąć,na prosto nie ma szans :P więc należy się troche zgiąć i wtedy daje rade :D Fajnie,że złapałam kg,ale spodni troche szkoda :P ale jak mam wybierać między kg i cm na plus a spodniami,to wybór prosty :D wybieram cm i kg :D Pozdrawiam i życzę wytrwałości oraz dobrych efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chloe czemu się nie odzywasz Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Karolinko- mail w drodze:) Jestem naprawdę zadowolona z efektów ćwiczeń. Waga dziś pokazała 57,8 kg. 27-go będzie miesiąc od kiedy się zaparłam i ponad 4 kg na minusie bez diety! Dziś np pozwoliłam sobie nawet na chinke i loda z mcdonaldsa:) szok. Ale rano na czczo godzinka ćwiczeń była no i nie opycham się na noc jak kiedyś słodyczami, chipsami,pizzą... pomierzę się i poważę 27go,czyli równy miesiąc po:) aa- najważniejsze. Ludzie widzą moją zmianę. Kolega z pracy się pytał ostatnio na jaką turbodietę przeszłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minął juz miesiąc od mojego pierwszego wpisu na forum:) czas na refleksje:) waga: było 62 kg - jest 57,8 kg. udo: było 57 cm -jest 55 cm nad kolanem: było 44 cm jest 41 cm pas było 75 cm jest 68 cm biodra było 95 cm jest 92 cm Miesiąc uważam za bardzo udany z uwagi na to,że poza ćwiczeniami i delikatnym ograniczeniem jedzenia nie byłam na żadnej diecie, a efekty są. Więc mozna! Poza tym moje ćwiczenia to max do 45 min rano na czczo, bez godzin na siłowni. Cel na ten miesiąc będzie trudniejszy. 27 wrzesnia chcę pochwalic się nowymi wymiarami znów o kilka cm mniej:) Karolinko! nie mam fb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×