Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skruszona

Zdrada przed ślubem

Polecane posty

Gość Skruszona
no i muszę sobie zrobić badania na choróbstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
wiesz co, musiałabym Rafała spytać, bo oni pili razem, ale boję się pytać, aby potem w razie czego nie połączył wątków.... wg. mnie zachowywał się normalnie nic nie zauważyłam. Tańczyłam nawet raz z nim, ale nie wydawał mi się wówczas jakiś inny ani przyczajony. Prawda, że polał y dwie kolejki, ale tyle alkoholu się lało, że to też nic dziwnego. Zrobił mi jednego drinka też, no ale już wtedy byłam ostro pijana, więc dużo by to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja wtedy urwana tasma to Pendzior przez Ciebie! Pierwsza nocka zawalona z Twojego powodu! Ale przynajmniej wiem jak to smakuje i samotna kobieta nie ma wtedy szans...wiedzieli co robia rozpijajac narod za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostało ci się modlić, żebyś w ciąży nie była jeżeli tak się zdarzy to wtedy będziesz się zastanawiać na razie ochłoń z tego i juz nie wkręcaj sobie dodatkowych bzdur..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Jak bede w ciazy, to bedzie za pozno. Jezeli mam mowic prawde, to teraz, albo nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli lał ci wódkę to musiał wiedzieć w jakim jesteś stanie wydaje mi sie że on miał ochotę na ciebie i był na pewno trzeźwiejszy od ciebie bo wiedział gdzie i do kogo idzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie zdanie pozwala sadzic ze jednak rozsadna jestes,powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie trochę czasu bo naprawdę jak kochasz narzeczonego i nie chcesz go stracić to mu nie gadaj pewnie będzie zadął że sama go sprowokowałaś a w ciąży jak będziesz to możesz też być również ze swoim nie komplikuj na razie jeszcze bardzie wyprostuj tą sytuację najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Nie, iść w zaparte, bedąc w ciąży nie ma sensu. Nie mogę mieć dziecka z tym s********m, bo wówczas zwykły test wyjawi, że Rafał nie jest ojcem i wówczas wszelkie tłumaczenia nic nie dadzą, nikt nie uwierzy. A czy jestem w ciąży nie będę wiedziała jeszcze przez kilka tygodni. Co za syf!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ...czeka cię dużo stresu ale na razie idź w zaparte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki temu dotrwałem do jej końca :) autorka ma teraz gwoździa... Powiedz czym predzej. Kłamstwo ma krótkie nogi. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~doświadczony**
Czegoś nie rozumiem. Możesz opisać co konkretnie się stało rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymarz to z pamięci tą noc zachowuj się jak by nic się nie stało do ślubu masz jeszcze czas wszystko się wyjaśni bo wątpię abyś była w ciąży musiał by to być z***bisty zbieg okoliczności...pamiętaj masz miesiąc wyjaśni się sytuacja na czysto jakoś to przetrwasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Nie chcę opisywać, bo to wyjdzie na jakiegoś taniego erotyka i dzieciarnia się będzie zabawiać, a to poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet taki tam
Powiedz narzeczonemu prawdę myślę ze ci uwierzy-ja ci wierzę. A tamtego niech zmasakruje ja bym tak zrobił. Jeśli reszta jego kolegów jest w porządku to mu jeszcze pomogą. A najlepiej to niech po genitaliach tlucze zeby huj więcej takich jak on nie robił! Bądź odważna dasz radę i myślę ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony**
no ale jak mogłaś rano nie wiedzieć kto to, bo tak wynika z jednego posta.... już byłaś trzeźwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
pod kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się i on tego nie przełknie jak by to był ktoś obcy kogo by nie znał a tak przyjaciel...nie no zaoszczędź mu tego chociaż wiesz jaki to dla niego będzie cios dwie bliskie osoby....alb jak chcesz to zerwij z nim jak masz wyrzuty sumienia tylko mu nie mów on będzie cierpiał bardzie niż ty uwierz mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet taki tam - fajnie ze sa tacy faceci jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz,mi to zakrawa o g***t. facet wlazi do pokoju pijanej dziewczyny kumpla, zamyka drzwi od srodka i daje czadu. ciekawe czy jakbys powiedziala ze nie chcesz i go poznala czy by odpuscil. Nie sadze. Powiedz jak najszybciej narzeczonemu ze zupelnie nie pamietasz co i jak, rano sie budzisz a tam frajer. Boze co za s*******nstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
ojej, nie chcę tutaj pisać takich rzeczy, ale ogólnie obudził mnie pieszczotami. Był pod kocem, więc nie widziałam, kto, a że było miło (niestety), nie protestowałam. Bo myślałam, że to Rafał. która kobieta nie chce się tak budzić. No i on tam sobie działa, jest miło i fajnie. Coś robi inaczej, ale jest dobrze, więc ja nic nie protestuję. Gdy już jest po sprawie, ja sciągam koc bo chce się go spytać, gdzie on się takich sztuczek nauczył (w żartach oczywiście!) no i mega szok. Ale to nic nie zmienia w zasadzie, czy zmienia. Nie wiem już kurde, mam taki mętlik w głowie, że nie wiem co ze sobą zrobić. Coraz bardziej myślę, że powinnam udawać, żę to się nie stało. Tylko ta ciąża, ale to i tak byłby taki szok, że wszystko inne znika wtedy i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz prawde powiedziec innaczej s*********z sobie zycie. Nie wymarzesz tego z pamieci. Musisz stawic czola i zaczac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ona nic nie pisze o reakcji rano bo co innego jak by wtedy krzyczała od razu pobiegła i powiedziała narzeczonemu to co innego a teraz jak to będzie wyglądać że chciała i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×