Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skruszona

Zdrada przed ślubem

Polecane posty

No to powiedz mu tak. Po tych ostatnich drinkach Twojego kumpla które nam zrobił poszłam spać i ty wiesz co? Śniło mi się ze on mnie wybzykał? No coś takiego, rozumiesz??? I gdy się ewentualnie to wyda ? No to po ryju kumpel niewątpliwie nałapie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, ja mam 21 lat, dokladnie tyle co ty. i nie raz bylam zrobiona jak jasna cholera, ale wtedy tym bardziej jakos podswiadomie trzymalam sie narzeczonego i szukalam go na imprezie nawet jak sie okazuje potem tego nie pamietajac. nie wiem jak to dzialalo ale tak bylo. ale, ja mam zawsze uklad z narzeczonym ze jak jedno zalewa d*pe to drugie jest od tego zeby troche chociaz trzezwe pozostac zeby sie zajac druga osoba. to ja gratuluje zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może narzeczony dymał inną ..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ludzie macie na myśli, nie wiem czy dobrze rozumiem, że jak jest para i jedno pije a drugie nie to pilnujecie pijanej połówki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Raczej innego. Oni rzekomo skończyli we 3 w jednym pokoju. Rafał miał mnie pilnować, ale sam popłynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
@ Zdzich. Trochę się boję. Ajjj, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej jak ktos jest pijany tak ze nie kontaktuje to normalnie, patrzy sie czasem co wyprawia i tyle. i nie chodzi nawet o zdrade czy cos tylko jak zacznie np wymiotowac samo w pokoju od nadmiaru to zeby sie nie zadlawilo wlasnymi rzygami :p czy zeby np ktos dziewczyny naprutej jak czolg nie wykorzystal jak autorki :p i tak samo pilnuje sie w klubie kolezanek jak sie idzie w paczce czy cos. jak widac znajomi i niby przyjaciele nie sa swieci. narzeczony laski nie pilnowal, laska siebie nie pilnowala to i mamy final

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe...no jeszcze powiedz, że ślub kościelny bierzecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś sen i tyle!!! Jak ten koleś się wychyli czy coś chlapnie to będzie na bank że to on Ciebie wykorzystał i wilk syty i owca cała. Szkopuł tylko w tym że nie możesz czekać z taką wiadomością za długo by stała sie miarodajną!!! Amnezja i tyle, sen po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jeszcze jesteś. Zakończ ten związek bo to później wypłynie (byleby nie Rafałowi przy minecie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Nie mam mowy. Kocham Rafała i chcę za niego wyjść (tak, kościelny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki:) ale przecież jeżeli będziemy pilnować połówek bardziej pijących i się nie kontrolujących to wtedy możemy doprowadzić ich do uzależniania się od alkoholu....a tak jak coś zbroją jak w przypadku koleżanki która się nawaliła i popełniła ogromny błąd to teraz powinna pomyśleć czy przypadkiem nie za bardzo przesadza z alkoholem doprowadza się do takiego stanu, że nie wie co się z nią dzieje i przez właśnie alkohol może stracić swoją miłość i zrujnować ciążą sobie życie...tu trzeba się zastanowić czy ty koleżanko nie masz problemów z alkoholem...ja bym poszła tym tropem...bo to sie naprawdę źle może skończyć trzeba przestać pić.....bo to mogło się naprawdę źle skończyć, mógł również was narzeczony nakryć a wtedy mogło by dojść jedynie do tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się dobrze nie skończy. Za młodzi jesteście. Ewentualnie nic nie mów. Jak się wyda, Ty nic nie pamiętasz, a kolega dostanie w prezencie od NFZ nową szczękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mowie tylko o pilnowaniu jakby mialo im sie cos stac, jak autorce, oddzielam tutaj kwestie nalogu. bo jak moj narzeczony trzeci raz z rzedu sie tak nawalil to z*****am i kazalam sie ogarnac i rzeczywiscie, wzial sobie do serca i nie ma juz takich sytuacji bo ja nie jestem jego nianka. ale ja tu nie mowie o ekstremalnych przypadkach tylko o troske o czyjs, w tym przypadku tylek. jak autorki. kto wie, pewnie jakby jedno sie ogarnelo to by do tego zapewne nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie tak ale wiesz nałóg zaczyna się niewinnie właśnie jak tu gdzie jest sygnał upojenia alkoholowego i tyle by może i ten ją zg****ił i co teraz rano nie przytomna działał dalej i jak to wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tym ze samemu sie o wlasnym tylku nie mysli, to masz racje, zgadzam sie z Toba ale tez i tym ze nie bylo nikogo kto by wzial i sie zajal a na drugi dzien z****l kompletnie za brak odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet taki tam
Chciałem zwrócić uwagę na: solidarność jajników-nie mów mu idz w zaparte. Solidarność plemników- powiedz mu tak bedzie lepiej. A moje zdanie juz znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuszna uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jajniki i uwazam ze trzeba powiedziec :p wiec nie generalizuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony**
ja myślę, że to była z góry przygotowana i na zimno przeprowadzona akcja tego kolesia. Założe się, że upił Cię specjalnie a potem specjalnie upił Rafała. Wybadał temat, czy będzie Cię miał dla siebie na noc. Tu za dużo przypadków, on wiedział dokładnie co robi i przygotował grunt. Niesamowite i ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony**
PS dobrze Ci z nim było? Jak jest Rafałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak koles to zrobil z premedytacja Pendzior ja te bawarska ziemie upoje moim smiechem- brakowalo Cie tutaj Zdxich ma dobry pomysl sen moglby przejsc ale Ty musialabys byc doskonala aktorka mowiac scislej to musialaby byc rola Twojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież pisała, że dobrze dopóki się nie dowiedziała kto był tym rozkosznym kochankiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A małżeństwo nie rola życia? Wg mnie to jedyne wyjście aby ewentualnie "parch" nałapał po ryju!!! Ty nie musisz niczego pamiętać Twój facet na bank też ma białą plamę w życiorysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Tak. W nocy to dobrze nie pamiętam, ale było dobrze, bo przez chwilę się zastanawiałam czy Rafała nie spławić, bo kreciło mi się w głowie i miałam mętlik i chciałam spać, ale on tam działał i mnie rozbudził i miała ochotę. I potem było przyjemnie, ale końca nie pamiętam. Rano było, hmmmm. Najszybszy orgazm w moim życiu chyba. Bardzo mocny. :( :( Fuj, z tym c****m. Z Rafałem jest OK, fajerwerków nie ma, ale jest OK i kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to teraz został ci ten poranek uważaj abyś nie chciała powtórki bo jak piszesz z rafałem nie ma fajerwerków a ten przyznaj się że jest boski w te klocki...może to on ci jest pisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samej miłości orgazmu się nie dostaje. Najszybszy mógł być spowodowany syndromem dnia poprzedniego- kacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podoba ci sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byleby pamiatki nie bylo dziewczyno- a jesli nie powiesz ten c**j zawsze bedzie gosciem w Waszym domu nie zapominaj o tym szczerze to wolalabym kwas przed niz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skruszona
Tak, ja myślę, że to wypadkowa tego seksu w nocy, kaca i nowego miejsca. Byłam pobudzona i potrzebowałam tego i stąd ten poranek. A tego c***a nie chcę znać i na pewno o powtórce nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×