Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość assddgfhmkghk

Antykoncepcja Po

Polecane posty

Gość assddgfhmkghk

Cześć:) kochałam się dziś z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku. Chciałabym zastosować jakaś antykoncepcje PO. Czy są jakies tabletki bez recepty? Słyszalam coś od koleżanki że stediril 30 można zastosować jako antykoncepcje PO. Czy to prawda? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz? NIE MA żadnych tabletek po bez recepty. Jeśli faktycznie uważasz że jest ryzyko ciąży, to powinnaś w te pędy lecieć do lekarza po tabletkę, zamiast pisać na forum z beztroskim uśmieszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zastosować Stediril 30 - poczytaj o metodzie Yuzpe. Ale Stediril również jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assddgfhmkghk
A każdy lekarz może mi wypisać recepte? Czy konieczna jest wizyta u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każde tabletki anty są na receptę. A autorka chyba nie traktuje sprawy zbyt poważnie, bo gdyby tak było - to teraz nie ma już czasu pisać, zastanawiać się, szukać innych metod, trzeba po prostu jechać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www. wpadka .pl/ - tutaj znajdziesz namiary na lekarzy z twojej okolicy, którzy powinni bez problemu wypisać recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletkę 72h po moze wypisać każdy, ale czesto sa z tym problemy. Zwykle tabletki antykoncepcyjne raczej wypisze Ci tylko ginekolog/dermatolog/endokrynolog. Inni raczej nie będą skłonni ku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są tabletki na poronienie. Jesli nie masz wiedzy na temat ich działania, to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle to na co sa te tabletki?Poczytaj i będziesz wiedzieć .Jest to zniszczenie zarodka aby nie być w ciąży.Tylko inaczej powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda antykoncepcja hormonalna ma w swoje działanie wpisane MOŻLIWE działanie wczesnoporonne (mały człowieczek nie moze się zagnieździć w macicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle nie jest tabletką wczesnoporonną. Poczytaj, jak działa, to zauważysz różnicę. Nie będę tutaj pisać całego wykładu na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wiem doskonale jak działa escapelle i podtrzymuję co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica miedzy nami polega na tym, że ty bierzesz pod uwagę nomenklaturę medyczną, czyli poronic mozna tylko ciążę, a ciąża rozpoczyna się od momentu zagnieżdżenia. Natomiast ja nie uważam, żeby zagnieżdżenie bylo magicznym momentem przekształcającym zarodek w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy ze doskonale gowno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat z ulotki escapelle: "Uważa się, że escapelle dziala poprzez: -(...) -(...) -zapobieganie zagnieżdżeniu zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy" Czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozumiem, to ty masz z tym problem. Ciąża zaczyna się w momencie zagnieżdżenia komórki i dopiero od tego momentu możemy mówić o poronieniu. Escapelle zapobiega zagnieżdżeniu, a nie powoduje poronienia. Co więcej, już po zagnieżdżeniu wręcz podtrzymuje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z 11.32. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, gratuluję poziomu dyskusji. Napisałam Ci jak to wygląda zgodnie z wiedzą medyczną, skoro do ciebie to nie dociera, twoja sprawa. Masz prawo do swojego zdania, ja swojego również zmieniać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wakacje,ciepło dziewczyny się r***ają bez zabezpiczeń,a pózniej szukają tabletek.Wszystkie fora to tylko szukanie i udzielanie porad co robić po stosunku.Dzisiejsza wiedza obecnych jest mniejsza jak ich matek.Jedynie co ich przerosły to w otwieraniu c*pek i przyjmowaniu ogonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×