Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy do zrzucenia jest tylko pare kilo - wielokrotnie praktykowana

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nigdy nie było u mnie problemów z nadwagą ale zdarza mi się od czasu do czasu przybrać 3 - 5 kg w stosunku do wagi książkowej. Wszystkim którzy miewają podobnie polecam moje śniadanie które najlepiej działa w połączeniu z 10-kilometrowym bieganiem 2-3 razy w tygodniu. Poza tym całkiem normalny obiad i lekka kolacja. Efekt to kilogram w każdy tydzień. Może nie brzmi to tak rewelacyjnie jak 30 kg w miesiąc ale to normalna dieta dla normalnych ludzi, która w zasadzie nic nie kosztuje choć nie każdemu musi smakować. Ja uwielbiam. Jem to też zawsze kiedy planuje biegać, tak 4 - 5 godzin przed. 70g - mieszanki orzechów (włoskie, laskowe, brazylijskie...) 10 - rodzynek suszonych 2-3 - suszone daktyle 60g - płatków owsianych 5-6 truskawek (mrożone lub świeże) 5-6 malin (mrożone lub świeże) 5-6 wiśni (mrożone lub świeże) 10-15 borówek (mrożone lub świeże) 1 pomarańcz 1 banan 2 łyżeczki prawdziwego miodu 2 łyżeczki Nesquika 1 jogurt naturalny Zott Porcja jest spora. Każdy musi sam sobie ją zwiększyć lub zmniejszyć. Ja ważę 70 kg. Warto zwrócić uwagę, że składniki to przekrój przez cały indeks glikemiczny. Pozdrawiam i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko to jesz codziennie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie tak dziwi? ja jem jeszcze mniej kalorii dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diety głodzenie nic wam nie dadzą , jak nie ruszycie d**y na siłownie, bieganie lub inne aktywności i to co drugi dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×