Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak owulacji

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie forumowiczki. Mam do Was pytanie. Otóż jak wiele tutaj tez staram się o dzidzię. Ostatnie badania z października w porządku zarówno moje jak i męża. W tym cyklu miałam "mini" monitoring. W 9dc brak dominującego pęcherzyka i małe endomedrium. W 18 dc pęcherzyk na jednym jajniku 5mm, endomedrium ponad 8. Ginekolog stwierdził, że prawdopodobnie nie było owulacji w tym cyklu, ale w odpowiedzi na moje pytanie powiedział, że miesiączka będzie bo jest grube endomedrium. Dziś 40 dc a miesiączki brak, mam lekkie skurcze chwilowe dołu brzucha bolesne piersi i dużo białego śluzu. Cykle mam 28-32 dniowe. Trzeba wywołać miesiączkę czy poczekać? Może którąś to spotkało? W nowym cyklu mam mieć powtórzone badania i ponowny monitoring, by sprawdzić czy każdy cykl jest bezowulacyjny, cyz może trafił się akurat ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie było owulacji to lepiej wywołać miesiączkę, bo nie było wzrostu poziomu progesteronu, a potem spadku, więc nawet jeśli przyjdzie to długo trzeba będzie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Tylko z tego co mówił mi gin to ta bolesność piersi i skurcze są od wzrostu progesteronu właśnie. Pierwsyz raz w życiu mam co takiego, a o dzidzię staramy się 1,5 roku i od tego momentu organizm szaleje. Nie brałam tabletek anty ani nic a tu takie przygody. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×