Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WPzPL

Czy to jest bezczelność czy głupota

Polecane posty

Potrzebuję kilka ludzi do pracy. Dałem 2 tygodnia temu ogłoszenie do gazety i jestem zaskoczony wynikiem tej akcji. Zgłosiło się chyba z 40 osób i to co od nich usłyszałem centralnie mnie rozwaliło! Na pytanie - jak Pan/Pani widzi, w jaki sposób będzie Pani maksymalnie pożyteczny/-na dla firmy? Nikt z nich nie potrafił udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi! Za to każdy opowiadał mi, że chce godnie (czyli, bardzo dużo!!!) zarabiać, mieć regularnie premie, zapłacony ZUS itd itp. Wyszło na to, że w tym kraju każdy chce mieć, ale żaden nie chce cokolwiek dać z siebie! Są głupie czy aż tak bezczelni? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u mnie to chcą tak jak u ciebie a 90% to alkoholicy i g... potrafią . Trafić normalnego to cud nad Wisłą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej odpowiedzi się spodziewałeś ? poważnie pytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chodzi o doradztwo w zakresie rozwoju osobistego. Na szczęście nie byli to alkoholicy ani inni menele, ale to nic nie zmienia. Chcą chapać kasiorę ale nic przy tym nie robić. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie zatrudnił nikogo z tego względu bo nie miał by teraz co pisać na forum....a tak to trochę pogłówkuje i wyjdzie na to że sam będzie prowadził ten swój biznes boś Pan chyba kreatywny jest..??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej odpowiedzi? No choćby takiej, że postarają się poznać tajniki działalności firmy, poszukają z czasem jakichś nowatorskich rozwiązań, postarają się wypromować firmę wśród swoich znajomych i przyczynić się do pozyskania więcej klientów. Cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1100 pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nikogo nie zatrudniłem! Mam utrzymywać darmozjadów? Co zaproponowałem? Godne zarobki, możliwość zbudowania kariery łącznie z zostaniem z czasem wspólnikiem. Służbowe auto. Nowe znajomości z ludźmi sukcesu. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetel
Drogi Autorze glupota to jest zadawanie takijch debilnych pytan. pytanie jest glupie samo w sobie a ty sam powinienes powiedziec czego oczekujesz. łaski nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najogólniej mowa trawa . godziwe zarobki - to znaczy jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trafił na ludzi inteligentnych którzy po pierwszej rozmowie sami zrezygnowali...i pewnie jak by do kogoś zadzwonił to nikt by nie chciał tam pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie całkiem tak . Ja pracuję na własną rękę .Czasem przy nawale robót muszę wziąć kogoś do pomocy . Uczciwie zastrzegam że potrzebuję pracownika do wykonania określonej pracy wokreślonym-realnym czasie i jakości i co i jajo . 9 na 10 pije w pracy a7 na10 myśli że na robocie się zna . A jak robota zawalona to ja mam po zadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaski może i nie robię, ale czy w Polsce mamy bezrobocie czy nadmiar miejsc pracy? Może nie zauważyłeś, ale teraz mamy rynek pracodawcy, nie pracownika. :-) Poza tym, po kiego mam zatrudniać kogoś, kto myśli wyłącznie o swoim interesie i w d***e ma swoją prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikogo nie zatrudniłeś ot znaczy , że nasz takiej potrzeby a skoro nie masz potrzeby to i potencjalnemu pracownikowi zapłacisz grosze . Ludzie mozei są lenie i nieroby ale nie mozan im odmówić znajomości rynku pracy . Znajomości z ludźmi sukcesu .....:D bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na rekrutacji, ale na to pytanie złowią się sami fałszywi ludzie, wykreśl je :) no chyba, że odpowiada Ci współpraca z kims takim, nie oceniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to myśl tak dalej , że masz rynek pracodawcy to za chwilę sam bedizesz i swoim pracodawcą i jedynym pracownikiem . A ludzie juz poznali sie na firmach - krzakach czy innych kogucikach , które biorą ludzi " na okres próbny " , obiecują zlorte góry i .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa dobre sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie szuka " młodszych asystentów sprzedaży cudownych kołder " albo innych garnków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawcy poszukujący pracowników są tak tępi, że szok i aby dostać u nich prace trzeba się zniżyć do ich poziomu i odpowiadać na durnowate pytania, np. dlaczego wybrał pan akurat nasz bank? Nosz k***a odpowiedź brzmi -bo wy daliście ogłoszenie!!!!!!!!!!!! Logiczne!!! ale trzeba powiedzieć, bo ten bank jest najlepszy na świecie, tak prestiżowy, że marzę aby w nim pracować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani przez chwilę nie miałem zamiaru do kogokolwiek z nich dzwonić! Dawałem 80000 zł rocznie plus darmowe auto, plus luźny czas pracy plus dodatkowe prowizje za zdobycie klienta. To im się podobało. Ale najlepsze co z siebie dawali to gwarantowali obecność w pracy i wykonanie poleceń. Czyli, zero aktywności, samodzielnego myślenia i zdrowej inicjatywy. Czy naprawdę myślą że tego wystarczy w obecne czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo... Widzę na tym forum również większość myśli że im coś się należy z samego faktu ich urodzenia. To chyba jest najlepsza odpowiedź na pytanie dlaczego Polska była jest i będzie w d***e u cywilizowanego świata? Z takim podejściem do pracy świetlaną przyszłość tego kraju będziemy budować jeszcze jakieś 1,5-2 tysiąca lat. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące jest co piszesz panie pracodawco myślisz, że masz jakiś biznes to wszyscy będą się bili o pracę u ciebie jak nie u ciebie to sobie ludzie znajdą pracę gdzie indziej ...większości ludzi jest też bardzo dobrze wykształcona więc nie będą mieli z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×