Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WPzPL

Czy to jest bezczelność czy głupota

Polecane posty

cóż ot za cudowna praca - ponad 6 tys na rękę ? służbowy samochód , dodatki, premie , luźny czas pracy .......:D a świstak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium - jak uważasz, czy za ponad 6000 zet miesięcznie mam prawo czegoś wymagać od pracowników? Czy może wg ciebie mam im zapłacić tylko za to, że łaskawie raczyli zjawić się w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tys to na dizsijeszym rynku pracy kawał grosza , to fakt . Ale zapytaj sam siebie - dlaczego ludzie i tak omijają twoją firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a ta praca to z pewnoscia przedstawiciel handlowy albo akwizytor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z praca niema problemu, to skąd te wszystkie wpisy o braku kasy na życie, problemach finansowych itd choćby na tym forum? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę na tym forum również większość myśli że im coś się należy z samego faktu ich urodzenia." x żałosne prowokanckie pitolenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
⌨ to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest praca i jest praca . A ludzie są juz zmęczenie rozmaitej maści naciagaczami nawet obietnice 10 tys na miesiać jak widać nie dizałają , bo czas frajerów juz się kończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt kto ma taki biznes i zarobić można u niego 6 000 nie siedzi na forum teraz i płacze, ze nie może znaleźć pracownika a z tego względu, że dla takich ludzi znalezienie pracownika to nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium - coś ci się pomyliło. Uważnie czytałeś moje wpisy? To ja im wszystkim odmówiłem! :-D Bo najwyraźniej chcieli jedynie ciepłego stołka i kompletnie nic nie chcieli zaproponować od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia.....:) odmawiasz, bo nikt poważny nie traktuje twojej firmy poważnie - stąd tacy a ne inni kandydaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*****nikt kto ma taki biznes i zarobić można u niego 6 000 nie siedzi na forum teraz i płacze, ze nie może znaleźć pracownika a z tego względu, że dla takich ludzi znalezienie pracownika to nie problem...********************** dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że problem! Najwyraźniej pracownikom coś w tyłku się poprzewracało, że oczekują kasy za nic. Poza tym, płakać to oni powinni, bo to oni szukają roboty żeby zapłacić rachunki. Ja z tym problemu nie mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie jest z nimi tak żle skoro ich stać utrącać takie " lukratywne posady " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ⑰ lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium - ty sam rozumiesz co piszesz? :-D Możesz jakoś logicznie wyjaśnić, w jaki sposób ich powaga zmusza mnie do odmowy im zatrudnienia? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz, "pracodawco", że jeżeli nie będziesz miał pracowników to i ty będziesz miał problem z zapłaceniem rachunków ?!!...także wiesz troszeczkę pokory po za parę lat to ty możesz pukać do drzwi i szukać pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ise nie wysilaj , bo słabo ci idzie :) ktoś kto ma firmę zdolną zapłacić co miesiąc kilku krotność kwoty 6 tys - plus Zus i podatek nie narazi firmy na straty poprzez głupkowate ogłoszenia o pracy i takie same pytania rekrutacyjne :) No ale w necie każdy moze być St . Gdańska w latach rozkwitu :) może zacznij spisywać swoje fantazje niczym J. Rowling ?:D Może tu jest twoja " nisza " ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Ja sobie poradzę bez pracowników. To znaczy, bez takich pracowników. Na szczęście mam niedaleko do Czech. Nie tu, to tam znajdę odpowiednich ludzi. Tylko że to Polacy płaczą i narzekają że źle im się wiedzie. Chyba mamy właśnie tu odpowiedź dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus! Ale głupole tu się zebrali! Szkoda czasu na gadki z takimi. Wszystkim już dziękuję. Na razie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ajko plan na życie i jako prowokacja - niedopracowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ponad 6000 szukasz kreatywnego pracownika, i to chyba w posredniaku wsrod tych, ktorzy tam siedza i 'czekaja' na prace od 20 lat zeby im ubezpieczenia nie zabrali, a teraz wychodzi na to, ze takiego kreatywnego znajdziesz w Czechach... powiedz od razu, ze akwizytora szukasz, bo akurat na przedstawiciela handlowego sporo ludzi sie kusi wlasnie za samochod, wys. pensje i premie do tego. ty widocznie w ch uja lecisz albo szukasz tak pracownika jak Kiepski pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet i tu głupoli znalazł ...no chodzący ideał, a może prawda w oczy kole ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak se myślę ......... A jak wg was ma przebiegać proces rekrutacyjny? Czy uważacie że wystarczy wysłać CV żeby dostać każdą robotę? Pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że nie... wysyłasz cv ale rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo ważna..pierwsze wrażenie, komunikacja werbalna nie werbalna która powie prawie wszytko o kandydacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi mówi, że wg tych leni rozmowa kwalifikacyjna ma wyglądać następująco: 1. Czy Pan chcę u nas pracować? 2. Ile mamy Panu płacić co miesiąc? 3. Pan zechce przychodzić do pracy czy woli Pan pozostać w domu? 4. Panu pensje mamy na konto przelewać czy w gotówce wypłacać? 5. GRATULUJEMY! Został Pan przyjęty do naszej firmy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje ci sie prawdopodobne ,zeby w obecnym czasie olewająco podchodzić do pracy tak cudownej jak opisuje autor ? ponad 6 tys na rękę i to od razu , umowa , premie , dodatki , sł , auto i brak odpowiednich kandydatów ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Zrozumcie! Żeby dostać dobrą prace trzeba coś z siebie reprezentować. Jakoś przyczynić się do uzyskania dochodu we firmie. Pomóc jej stać się większą i bardziej zyskowną. Firmy się nie zakłada po to by pomóc biednym tylko dla zdobycia kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×