Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dam prace krakow

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję kilka osób do swojej struktury. Praca w finansach. Minimum wykształcenie średnie. Brak podstawy, sama prowizja. Można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Wypłata zależy tylko i wyłącznie od efektu pracy. Jeśli nie chce ci się pracować a chcesz tylko zarabiać to nie wysyłaj mi swojego CV, bo szkoda czasu mojego i twojego. Pozyskiwanie klientów jest bardzo ważne jak również nienaganny wygląd. Rozmowa o pracę odbędzie się w tą środę. Potrzebuje osób komunikatywnych z bardzo dobrą dykcją oraz dobrym wyglądem, bo w kontaktach z ludźmi liczy się on najbardziej. Czekam na CV tylko ze zdjęciem. Pozdrawiam. wioletta,ptak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna potrzebuje akwizytorow naiwnych, badz szukado jakiejs piramidy mlm, ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama prowizja, to żadna praca. Ja taką darmową "pracę" nazwałbym wolontariatem :) I nie wiem po co jej CV i to jeszcze ze zdjęciem jak ona bierze każdego, kto tylko chce żebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi uwagi, na prawdę warto. Spróbuj a nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa o pracę odbędzie się w tą środę. x TĘ środę, analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×