Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

lilik - ja sie tak balam, a w rezultacie widzialam jak bije serduszko i jak rusza sie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona 88-- ja też się boję strasznie bo raz już miałam puste jajo płodowe. I strasznie panikuję teraz, ale wierzę, że teraz się uda i, że będzie mała kijaneczka :) Ja też już mam imiona :) Róża albo Ania i Ignaś albo Leoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluś ja również, dziewczynka to będzie Hania na pewno. Co do filmu to oglądałam juz kiedyś, fajna komedia, babeczka wybucha tam w pewnym momencie i mówi, zę ciąża nie jest taka różowa jak w tv,a le nie będę Ci opowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy jak moj pracodawca bierze mnie do grupowki od pierwszego dnia pracy to bede miala ubezpieczenie bez karencjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dziewczynki Alicja.. o ile mi się nie odmieni :P a na chłopca nie mam kompletnie pomysłu, tatuś będzie wymyślał. Najładniejsze imiona już są w jego rodzinie zajęte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już tak przeżywam tą wizytę u ginekologa, że serduszka jeszcze nie będzie, weźcie mnie uspokójcie :) wg ginekologa to będzie 7 tydzień, a wg mnie 5-6. Chociaż któraś z dziewczyn pisała, że miała tak samo i serduszko biło. No chyba pora wstawać i brać się za ten obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miluśśśśśś - ja ma córkę Alicję i naprawdę wszystkim się podoba :) A ja serduszko zobaczyłam i usłyszałam w 6t6d ciąźy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - mi to imię się podobało już bardzo bardzo dawno temu i tak zostało do tej pory :) Dobrze dziewczyny już nie przeżywam :) Ale mam dziś dzień lenia jak w pracy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona ja tez ide 5 wrzesnia na wizyte z usg. 3 raz zobacze moja fasolke i bijace serduszko. Bede wtedy w 10 tyg i 6 dniu ciazy. a 10 wrzesnia ide na prenatalne. Tego sie jakos obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
Witajcie dziewczyny, ja już jestem po zabiegu. Łatwo niestety nie jest się pozbierać;( Nie mam nawet z kim pogadać bo i tak nikt mnie nie zrozumie. Popłakuję sobie po kątach a tak to musze zgrywać twardziela;P Powodzenia dla was wszystkich, ania_ma za ciebie szczególnie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell ja tez bede jakos tak 10t6d:) dalej nie wiem co wchodzi w sklad badan prenatalnych...? moze 9 mi zrobi moja ginekolog ta przeziernosc karkowa, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
z tego co wiem, to przezierność karkową robi się podczas USG między 11 a 14 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia to pewnie mi zrobia. Ale na skierowaniu mam napisane: c I p I, hbr - i to tyle. Z tego co wiem, to chodzi o ustalenie dokladnie tygodnia no i daty porodu. A co wiecej beda robic to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaMani ja drugi dzień po zabiegu...trudno mi jest strasznie tym bardziej ze to moje drugie poronienie i zavzynam watpic czy dane mi bedzie kiedykolwiek uslyszec slowo mamo...jesli chcialabys porozmawiac napisz na mojego @ toffana@o2.pl ja tez nie mam z kim pogadac maz za granica befzie za dwa tygodnie i tylko na jeden tydzien:-( jesli mialabys ochote to napisz ja sie bardzo uciesze...-kaffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po stratach - wyobrażam sobie co czujecie ....i żadne słowa pociechy tu nie pomogą :( wierze tylko że jesteście silne i , że dacie radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu dużo mówić: nasz służba zdrowia to kolejki, niemiły zobojętniały personel, kolesiostwo i brak rzetelnej informacji, bałagan, notoryczne opóźnienia i tryb olewający u lekarzy... jak nie zapłacisz to może chamstwem i dociekliwością ewentualnie coś się dowiesz... A poza tym papierologia i biurokarcja : 12go badania krwi na zapisy, 27 usg na zapisy, 30 wizyta na zapisy dobrze że na telefon do poradni nie trzeba się umawiać... ania_ma- trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
papsi, to norma, ja na to nie narzekam:) Cieszę się, że w ogóle ktoś chce mnie badać;) A bez kolejek jak chcę, to idę prywatnie i mam np. USG tego samego dnia. Fajnie jest też mieć i taką opcję na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, nie odzywałam sie bo miałam remont i nie było jak. Dziewczyny którym sie nie udało tym razem bardzo współczuje i jestem pewna ze nastepnym razem sie uda. Co do ślubu ja również niemam ślubu z obecnym partnerem obydwoje jesteśmy po rozwodzie juz i zadne z nas nie chce ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtrabilam cholernie pikantnego kebaba-byl pyszny.moj wzrost 170 waga 65, nadal tyle samo. Ja serduszko juz widzialam,wizyta 4 i tez bedzie strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja_s- fajnie bo remont masz już za sobą , a nam ciąża przyspieszyła termin wprowadzki do nowego mieszkania , mamy stan surowy zamknięty więc już wykończeniówka - ponad 100m2 - uznałam że na kwiecień najważniejsze żeby na gotowo była sypialnia i pokoje dzieci (maleństwa i starszego syna ) i oczywiście kuchnia ( salon i łazienkę skończymy trochę później) ...kebab...mniam !!!! ja dziś zamówiłam u mamy galaretki z nóżek , właśnie się gotują i na jutro będą gotowe ......czy wy też tak często odczuwacie głód w żołądku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Hej Kobiety. Nie zaglądałam od południa i już tyle miałam do czytania. Rano pisałam, że chciałabym popracować ze 2 miesiące.... niestety dziś zmuszona byłam na wcześniejszą wizytę u gin, musowo zwolnienie i d*phaston. Nagkle dostałam po 16 bólu krzyża i brzucha a do tego plamienia. Strasznie się przestraszyłam i pojechałam do gin. Z maleństwem na szczęście wszystko dobrze, ja mam leżeć i kompletnie nic nie robić. Ja zwariuję jak będę musiała leżeć całą ciążę a to dopiero 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
gosia, to plamienie to w jakim kolorze masz? Taka kawa z mlekiem? Bo ja własnie też takie mam i już miesiąc leżę... a dziś jadę po d*phaston, bo wcześniej tylko luteinę brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaffka- dziękuję, odezwe się na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wiem ze to ciezkie,ale pomysl zawsze to lepiej jak w szpitalu. U mnie bez kolacji-mega mdlosci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×