Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

A mi się dzisiaj śniło, że urodziła nam się córeczka:) i leżała w różowym kocyczku taka zapatulona i się tak ślicznie uśmiechała:) ale mój mąż mnie zgasił rano jak mu powiedziałam o śnie , stwierdził, że na pewno będzie synuś bo sny się odwrotnie tłumaczy:) a co do przytulanek to u nas też na razie wstrzymane...w ogóle nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane w sobotni poranek ;) U mnie mdłości c.d , nawet nie mam na nic ochoty :( A jeśli chodzi o sny - to śnią mi się takie pierdoły , że szkoda gadać ...ale ciesze się bo zaczynam w miarę normalnie spać w nocy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak tak dalej pujdzie do do porodu bede ważyć tone !!! niemoge sie opanowac ciagle jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chyba mnie cos lapie, bo moj ma grype i czuje sie rozbita, a do tego bola mnie kolana tak bardzo, ze stac prawie nie moge. Mdlosci mniejsze, oby tak dalej - moze to przez migdaly ktore podjadam jak mi niedobrze albo miete, nie wiem. Poki co, pije herbate z cytryna, bo nic z lekow nam nie mozna brac. Czuje sie iscie jesiennie;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
towja_s .......ale ten świat mały... Witam sąsiadkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
twoja_s.....Ty gdzie chodzisz do lekarza...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
acha..ale tam prywatnie tylko chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczorajszy dzień przeżyłam bardzo spokojnie-mdłości minimalne, choć jak weszłam do salonu fryzjerskiego to nawet nie zamknęłam drzwi tylko odwróciłam się na pięcie i wyszłam... Energii miałam dość dużo:) a i wzdęcia o których kiedyś kiedyś mówiłam przeszły-przedwczoraj najadłam się jabłek, wczoraj zjadłam trzy i brzuch mam lux, tzn idealny nie jest ale przynajmniej wygląda podobnie jak w lipcu;) Benia_Sz pytałaś o szybką i prostą instrukcje obsługi naszej poczty. Wysyłasz ze swojej skrzynki e-mail z załącznikiem na pocztę forum. Następnie logujesz się na poczcie forum i e-mail przenosisz do swojego folderu (jeżeli jeszcze go nie ma to go tworzysz). Chyba tak to wyglądało... Tak dużo piszecie, że sama nie wiem do czego mam się odnieść... Jestem jak najbardziej za końcem pesymistycznych tematów :) ostatnio też lepiej śpie, dziś śnił mi się dziwny sen, tzn jak mam go czytać odwotnie to jest fajny, ale wprost okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskie mamusie :) ja cala noc nie spalam bo albo nie umialam a jak juz mi sie zachcialo to moja mala 3 letnia coreczka nie umiala spac i caly czas mnie wolalaa bo miala brzydkie sny :( jestem spiaca jak diabli :( a poza tym ok mdlosci juz chyba mijaja ale boli mnie troche brzuszek a poza tym jest ok :). Mam pytanie mozna farbowac wlosy w ciazy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoFilipinko - dziękuje za instrukcję , mam nadzieje że niebawem zaczniemy obsługę naszej poczty "forum " Mój sen też był straszny , jak z horroru , ale jeśli to wszystko ma się śnić na odwrót to jestem spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja właśnie wstałam ..od rana myślałam że umieram ..chodziłam ,,po szafkach'' dosłownie. Położyłam się do łóżka na 2 godziny i jest nieco lepiej. Dzisiejsza noc była faktycznie niesprzyjająca dla maluchów bo mój 3 latek też całą noc majaczył i płakał... Zaraz jadę na zakupy do marketu i zastanawiam się jak to zrobić bo na samą myśl o zapachach mnie odrzuca a real może być nie do zniesienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: na śniadanie buła drożdżowa z serem a na obiad jagodnik ;-) h eh e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
co to jest jagodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie puki co zapachy jeszcze nie mdla na szczęście,domyślam sie że to jest okropne uczucie. Ja dzisiaj od 9 w robocie koło domu,dopiero teraz mogłam sie położyć na chwilę. Cały czas dźwigałam i odrzucałam klocki. Boję sie że te cięższe mogą zaszkodzić malenstwu ale ile razy ja sie dziś mojemu nagadalam o tym a to jak grochem o ścianę,powiedział że sam tego nie da rady zrobić więc już sie zamknęłam i rzucałam ale jak czuje że brak mi już sił to siadam na chwilke i nie pytam o pozwolenie. Mogę tylko pomarzyć o tym aby przelezec pół dnia,może w niedzielę lub jesienią gdy deszcze przyjdą. Dziewczyny a odrzuca was od jakichś potraw? Mnie dwa lata temu odrzucało od ryb,normalnie nie dało sie przełknąć a wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis spalam do 13,wstalam cos porobilam zjadlam bulke i znowu spac.A jutro do pracy chyba tam zasne. Pracuje 4 na 4 i wlasnie jutro zaczynam pierwszy dzien zmiany cztero dniowej.W domu te 4 dni tylko spie,w pracy musze cos tam robic i powiem wam ze lepiej sie czuje jak sie rozruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Neli oszalalas??? Przepraszam, ze tak pisze, ale nie wolno Ci dzwigac. Matko Boska uwazaj na to co robisz. Meza bym chyba posiekala jak by mi kazal wykonywac meskaxrobote, bo to co robisz to nie jest czynnosc dla kobiety. Papssi co to ten jagodnik? Kluski z jagodami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Cześć dziewczyny;-) nie miałam ostatnio czasu pisać bo jak nie byłam w pracy to w domu spałam;-) nie miałam sił wstawać a dziś dalej chce mi sie spać ale jakoś przed każdym snem was czytałam i w końcu doszłam do końca;-) dalej mam w głowie że idę spać planowałam dziś sobie zrobić porządki a tu pół dnia w łóżku;-) Myszula ja myślę że można farbować ale lepiej delikatnymi farbami ale zdanie są na ten temat podzielone ale nie ma jakiś badań że farba szkodzi i opinie lekarzy są podzielone na ten temat> faktem jest to że kobiecie w ciąży bardzo działają hormony i może farba nie wyjść mimo że to jest ta sama od lat. Ale ja zauważyłam po klientkach ze dużo farbuję i ścina od wczesnej ciąży do zaanwansowanej;-) ale najlepiej delikatna farba i delikatne stężenie wody procentowej ja też mam już odrost i będę farbować ale mam swoją farby i już w kilku salonach te najczęściej polecają w ciąży bo woda procentowa jest 1,9 lub 4% i do tego nie śmierdzi tak;-) ja zaraz spróbuję się zalogować na to pocztę ale znając mnie coś napewno pokręce ciekawe co z Anią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jagodnik to buła z jagodami!!! Jagodnik, jagodzianka u nas tak się mówi. A u Was jak na to mówią? bułka z jagodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja jestem z Kielc i u mbie jagodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Neli olej swojego męża mój mi tez kazał nosić pufę ja powiedziałam że nie będę bo nie można a on że się księżniczka zrobiłam i dostał opiernicz od mojej mamy że ja nie mogę teraz dźwigać ani myć okien itp i od tamtego czasu dał mi spokój więc juz mnie o nic nie prosi tylko o kanapki i obiad;-) ale też nie zawsze mam siłę by zrobić więc czasem dostaję z opóźnieniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Papsi u mnie jagodzianka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
dziewczyny a oglądałyście już jakieś wózki wiecie jakie wam sie podobają i jakie będziecie chciały mniej więcej mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja wiem co mi sie podoba, ale jeszcze nie czas i pora. Dopiero po 6 miesiacu albo nawet 7 bede kompletowac wyprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ja na razie się tylko rozglądam jakie są ale kupię albo jakoś przed porodem albo już po ;-) na razie ogladam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuleks a moglabys mi podac jakie to farby? bo musze cos z soba zrobic bo wygladam okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny tak sobie czytamo forum i przypominają mi się moje początki ciągle mdłości wymioty senność... Czekalam kiedy wkoncu minie trzeci miesiac i wszystko przejdzie- a tu niespodzianka zaczynam 6 miesiac i ciaza nadal dokucza:-) wymioty przeszły ale za to bol bioder i ok ropna zgaga:-) Jedyne co mnie pociesza to juz dobrze odczuwalne ruchy malucha:-) Powodzenia wszystkim przyszlym mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepssi to w nocy mialysmy ta same przeboje bo moja 3 latka tak samo majaczyla i ciagle plakala w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Myszula WELLA FARBA COLOR TOUCH wklej to w allegro na allegro sa najtansze i do tego woda procentowa zależy tez jaki masz kolor ale jezeli jakiś ciemny to 1,9 ale jeżeli masz jaśniejsze niż swoje naturalne i ciężkie do farbowania to ona nie rozjaśni bo jest za słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×