Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość lila111
Witam ja na szczescie waze troszke mniej niz z pierwsza ciaza wiec mam jeszcze ubrania wieksze a nawet spodnie ciazowe 3 pary z H&M ktorych nie nakładam bo mi spadaja :) a w pierwszej ciazy tez chodziłam w koszulkach meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Dziewczyny moze byl juz ten temat ale powiedzcie mi jaki wozek wybralyscie? albo juz kupilyscie, co polecacie?? bo ja juz mam dość, szukamy i szukamy a tu juz mało czasu ... Maz szuka używki graco symbio albo maxi cosi mura 4 bo ceny nowych troche wysokie, ale wyczytalam ze mają male siedziska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki, kolejny dzien czas rozpoczac ktory zbliza nas do najbardziej oczekiwanego terminu:) ja wlasnie jem sobie sniadanko i popijam kawke;) dzis dzien leniuszka, nie mam nic konkretnego do roboty, ale moze wkoncu zamowie kilka rzeczy przez allegro dla siebie do szpitala bleee kochane jutro mam kolede, mam pytanie ile wy dajecie ksiedzu do koperty? i czy wogole cos dajecie? jak minela noc? ja zauwazylam ze od kilku dni nie wstaje w nocy do ubikacji a wczesniej to bylo notoryczne, moze mala sie jakos inaczej ulozyla badz nie wiem co:) znowu sie strasznie w nocy spocilam na brzuszku i piersiach nie wiem czemu... a jak tam wasza waga? u mnie juz z 14 kg (30 tydz) za rewelacyjnie nie jest bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam na coneco elmo,oglądałam w sklepie a kupię na allegro za niecałe 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Juzka ja mam dla malenstwa wózek BEBE CAR CODE LINE zielony fajna amortyzacja jest sam sie ladnie kolysze podczas jazdy fajnie uszyty i ma wysokie siedzisko od spacerowki w sam raz do miasta troszkę ciezki i ma maly kosz na zakupy ale stabilny .Przy pierwszym synku mialam Karex Dynamic i tez fajny zwłaszcza na zimę super ciepły. gpndola zapinana z daszkiem do tego wierzchnia warstwa jako gleboki super ale spacerowka juz mniej sie sprawdzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka o kazdym wozku znajdzie sie jakas zla opinia wiec nie ma co brac sobie do serca tych wszystkich zdań w kazdym jest jakis feler;) my zdecydowalismy sie na graco evo 3 w 1, ale teraz jak chodze z kolezankami na spacery to mam wrazenie ze wozek nasz jest troche niski ale nam sie bardzo bardzo podoba:))) i na nasz wzrost jest ok:) (172 i 175) ale jak juz moj tato i brat przy nim staneli to komicznie wygladali (189cm) Kurcze dziewczyny mi starsznie uda przytyly powiem wam ze uda mi sie stykaja i ocieraja o siebie w spodniach nawet tak jakby spodnie mi sie z ud zwijaly na dol, glupie uczucie blee mam nadzieje ze schudne ladnie po ciazy bede sie starać:) napiszcie ile utylyscie i w ktorym tyg jestescie:) sorki ze tak naciskam ale mam wrazenie ze chyba przeginam troche jem cos ostatnio duzo i efekty sa na wadze Jesli chodzi o ciuchy to ja nie chce nic sobie teraz kupowac pomimo przecen bo mam nadzieje ze jak urodze to bede miala inny rozmiar wiec szkoda mi kasy zeby pozniej ciuchy w szafie lezaly a 2 mc sie jakos jeszcze przemecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
MP 88 u mnie jak narazie 9kg na plusie 27 tydzień. a w poprzedniej ciąży przytylam ponad 20na szczęście po wyjciu ze szpitala nie było widac ze mialam taki brzuch a zrzucilam wszystko podczas pologu czyli szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp88 ja przytyłam 16 kg (33 tc) najwięcej przybyło mi właśnie przed 30 tyg bo się obżerałam, dwa tyg temu lekarz na wizycie powiedziała za dużo i wzięłam to sobie do serca, zresztą samej było mi już ciężko, odstawiłam słodycze przede wszystkim i jem rzadziej i od 2tyg moja waga stoi w miejscu. 16 kg to dużo, ale startowałam z wagą 53 kg, chude tyją zawsze więcej. Teraz nawet nie chce mi się jeść, mały tak mi uciska na wszystkie wnętrzności, że może burczeć mi w brzuchu, a i tak czuję się pełna odnośnie zakupów to ja się wybieram w przyszłym msc, ale takie nie duże, jakieś buty na obcasie, torebka, bluzeczka no i do fryzjera wreszcie pójdę. Chce wyglądać ładnie po porodzie bo boję się że załamię się z natłokiem wszystkiego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 9 kg -30 tydzień, mam wrażenie że wszystko poszło w piersi i brzuch bo mam taki rozlany po bokach,a nie taką zgraną piłeczkę --- co do wózka to my kupimy polskiego producenta baby design lupo --- cos się dzieję z kafe bo nie widze wszystkich wpisów, które wcześniej były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, wózek mam po bratanku mezczyzny nawet nie wiem dokladnie jak sie nazywa - jakis extra nie jest ale jak mowia "darowanemu wózkowi..." :) co do wagi przytylam 15 kg - trwa 29 tydzien - kosmos jakis to jest ale tlumacze sobie ze po porodzie wszystko sie zmieni - koniec z odbijaniem tyłka na kanapie i mam nadzieje ze uda mi sie wcisnac w spodnie sprzed kilku miesiecy:) moja siostra przez cala ciaze przytyla 15 kg ale juz kilka miesiecy po porodzie była szczuplutka - przed ciaza nie byla kruszynka:) moja gin cos tam przebakuje ze nieco zbyt duzo kg...no ale teraz mamy inny problem wiec te kilogramy schodza na inny plan:) najwazniejsze zeby dzidzi to nie szkodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela przytuła 31 kg to jest kosmos, przed ciążą szczupła 178 cm, po ciąży w ciągu 5 m-cy wszystko wróciło do normy i wygląda super, ja niestety mam skłonności do tycia więc nie łudze się, że będzie kolorowo ale tak jak pisałyście najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale sie dzis tragicznie nudze, czekam na kuriera i nawet sie nigdzie ruszyc nie moge bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka29a
fiona_88: bardzo dobrze, że załatwiacie uznanie dziecka poczętego, zaoszczędzi Wam to latania po urodzeniu dziecka i Twój partner może dostać po urodzeniu opiekę nad dzieckiem, 7 dni w przypadku zwykłego porodu, 14 po cesarce. To wcale dziwnie nie brzmi, bardzo dużo par w USC załatwia to - pamiętaj żeby mieć skrócony odpis aktu urodzenia swojego + zaświadczenie od lekarza o ciąży + Wasze dowody osobiste. Pracownik USC oficjalnie i uroczyście Wam odczyta powinności i takie tam - może się łezka w oku zakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
fiona_88: bardzo dobrze, że załatwiacie uznanie dziecka poczętego, zaoszczędzi Wam to latania po urodzeniu dziecka i Twój partner może dostać po urodzeniu opiekę nad dzieckiem, 7 dni w przypadku zwykłego porodu, 14 po cesarce. To wcale dziwnie nie brzmi, bardzo dużo par w USC załatwia to - pamiętaj żeby mieć skrócony odpis aktu urodzenia swojego + zaświadczenie od lekarza o ciąży + Wasze dowody. Pracownik USC oficjalnie i uroczyście Wam odczyta powinności i takie tam - może się łezka w oku zakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hejka,no jakaś masakra dziś z tym serwerem. Już 2 razy pisałam i się nie wyświetliło..! Co do wózka to my będziemy mieli z firmy Adbor model Zipp Lux (w sam raz nie za duży), pracuje tam moja teściowa, więc załatwi nam dużo taniej. Za 3 tygodnie pojedziemy go obejrzeć na żywo bo póki co widziałam go tylko w folderach...jak się nie spodoba to wezmę x-landera po siostrzeńcu. A co do tycia to ja się nie ważę w domu tylko u lekarza czyli co 4 tygodnie. Jakbym miała się ważyć w domu to bym się mogła częściej załamywać...Poki co mieszczę sie jeszcze w stare spodnie, tzn tylko na tyłku bo brzuch mi się nie dopina. W 28 tyg byłam równe 10 na plusie. Teraz jestem w 30 i nie wiem ile przytyłam..okaże się za 2 tygodnie. Najgorsze jest to, że się już powoli nie dopinam w kurtki zimowe. Obawiam się, że za jakieś 3 tygodnie juz się całkiem nie dopnę a kupować coś specjalnie na 2 miesiące się nie opłaca, no chyba że się rozejrzę w jakimś lumpeksie. Ale ze 2-3 nowe bluzeczki by się też przydały, może kupię coś w stylu oversize, żeby po ciąży też założyć..i przy okazji zakryć niedoskonałości... W ogóle wczoraj wieczorem to się czułam fatalnie, tak mnie bolały pachwiny i dół brzucha a na dodatek Milanek ze 3 razy kopnął tak, że naprawdę zabolało. Zawsze najmocniej boli mnie w okolicach jak zbliżał mi się okres, czyli u mnie pod koniec, początek miesiąca...też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej wam :) ja dzis na małych zakupkach byłam dwa spioszki juz wieksze dokupiłam i smoczusia. po połudnui ide sie przejsc do apteki po wkłady poprodowe bo nie mieli i kazali przyjsc pozniej i jakies małe d**erelki:) dzis byłam u gina termin porodu wedlug usg przesunał mi z 6 na 11 ale taka różnica jest nie grozna nic zlego sie nie dzieje pozatym. na te skurcze mam uwazac bo jeszcze mam czas na poród mówi ze odpocywac jak złapia ewentualnie no spe brac. szyjka sie nie skraca ale zobaczymy za dwa tygodnie jak bedzie. heelenka nie ma reguły ze szczupłe tyja szybciej ja zawsze chudzielec byłam startowałam teraz z 46 kg/156cm na poczatku 2kg schudłam i dopiero mam 51.5kg wiec powoli ide w góre przy pierwszej ciazy tez raptem 11kg przytyłam. a co do rozmiarów ciuchów to ja miałam s a teraz sobie kupiłam poprostu romiar M 2 pary dresów bluza luzniejsze bluzki nawet nie kupowałam bo w niektóre swoje sie mieszcze i jest wystarczajaco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
ależ u mnie sypie snieg i wieje na dodatek...a ja musze sie zwlec do sklepu - przyjaciolki sie zapowiedzialy na popoludnie a ja nawet pol ciatska w domu nie mam - staram sie nie kupowac na zapas bo bym wszystko wszamala;) czy zauwazylyscie moze na swoim ciele jakies przebarwienia? ja mam jakies dziwne plamy na nogach tak jakbym sie nierowno oplalila ...slyszalam o przebarwieniach na twarzy ale na nogach?? mam nadzieje ze to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta kafeteria rzeczywiscie dzis szwankuje, u mnie dzien przebiega strasznie leniwie tragedia:) az wstyd! ruchu zero. Kochane jakis czas temu zamowilismy lozeczki wraz z kompletem poscieli jednakze na lozeczku bylo kilka zadrapan pomimo ze bylo nowe, ale nie chcialo nam sie juz odsylac, jednakze maz nie dal za wygrana i napisal do nich i sluchajcie w gratisie otrzymalismy kolejna piekna posciel, takze mam juz 2 na zmiane w razie w gdyby mala mi posiusiala:) dziewczynki czy robicie sobie zdjecia z brzuszkiem, bo ja nie mam wogole kurcze moze dzis mi maz jakies porobi, bo on uwielbia fotografować i zna sie na tym więc może jakieś pamiątkowe mi cyknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
Hej Mamusie! U mnie to 29 tydzień leci i 11 kg na plusie. Na szczęście jak na razie wszystko idzie w brzuch a nie gdzie indziej ;-) Chociaż jakby biust się wypełnił to nie narzekałabym jakoś bardzo :P Co do wózka to my dostaliśmy od znajomych w spadku xlandera - w przyszłym tygodniu jedziemy go odebrać więc zobaczymy co to za cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja się wczoraj ważyłam i też nie za ciekawie. 32 tydzień i 15kg eh ale pije dużo soku pomarańczowego, jem dużo mandarynek (jakaś chcica dziwna)ze słodyczami to umiarkowanie coś słodkiego się zje codziennie ale nie są to duże ilości! Co do wózka zdecydowaliśmy się na x-landera xa używanego. Napiszcie jaki fotelik wybrałyście. Ja się nastawiam na maxi cosi cabrio fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiderkowa ja też tak mam, ze w dniach kiedy miałam okres to gorzej się czuję, mam dwudniowe bóle głowy, a że apap na mnie nie działa, to musze przeczekać tylko ciepłe okłady mi trochę pomagają złagodzic ból -- MP u kogo kupowałaś łóżeczko i pościel, taki fajny sprzedawca to może też u niego kupię bo ja mam tylko dwa darowane łózeczka, a chyba już czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe nie dziala ,czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
spalam wczoraj u rodzicow o mej rano obudzila mnie moja chrzesnica "Kasia wstawaj, pora wstac......." i tak krzyczala az nie wstalam i musialam sie z nia bawic a jak juz po obiedzie odjezdzalam to strasznie plakala 5tego lutego skonczy 3 latka bylam dzis w leclerku i nakupilam troszke ubranek a teraz czytam to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4333527&start=360 ale musze juz zamknac to , bo to smutne:( a w nocy mialam sen ze krwawilam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja miałam dziś leniwy poranek, ale popołudniu zaczęłam się conieco więcej ruszać :) Co do wózka to my postawiliśmy na klasykę, zamówiliśmy Dalga Classic - mimo, że nie znalazłam żadnych opinii w internecie, ale każdy musi sobie dobrać wózek wg swoich upodobań :) U mnie już 10,5kg na plusie - końcówka tygodnia 28, wczoraj miałam badania krwi i aż sama jestem w szoku bo wyniki całkiem niezłe. Nawet hemoglobina mi podskoczyła do 13,1 :) A jak tam u Was dziewczyny?? Za to zauważyłam, że powoli chyba będę musiała pożegnać się z obrączką, bo czasami wieczorem mam problemy z jej ściągnięciem. Byłam dzisiaj na spotkanku z przyjaciółką i skusiłam się na czekoladowe szaleństwo :D Motylku - również gratuluję :) Pozdrawiam z zimowej krainy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze :) Wiktorowianka ja tez mam x-lander xa i jestemzadowolona :) fotelik nosidełko kupiłam pare dni temu maxi cosi city bo tej firmy chciałam bo maja bardzo dobra opinie i pasuja do stelaza x-landera :) A moj maly tak sie wierci w brzuszku cały czas :) A ja spac juz nie moge od 3 bo mysle o cc jak to bedzie juz jedno miałam cc wiec wiem przez co przechodzic bede ale tak se mysle zeby sie nie martwic na zapas bo i tak to nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila111.... opowiedz cos o bolu po cc... jak dlugo sie dochodzi do formy po nim ... ??? bo moj Maly jak sie nie przekreci tez bedzie musial przyjsc na swiat ta droga :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mysia - powiem tak mysle ze nie było strasznie ale najgorsze to pierwsze 3 -4 dni jak juz odezjdze znieczulenie a mi odeszło po paru godz. to zaczyna bolec a co boli brzuch na dole oczywiscie tam gdzie było cc ale dostawało sie srodki przeciwbólowe wiec nie było zle najgorsze to było chyba pierwsze wstanie z łozka i pierwszy prysznic ale ja rodziłam prywatnie wiec ze mna cały czas była pielegniarka nawet mnie umyła od góry w dół i ubrała to wiele zmienia bo po wstaniu z łózka kreci ci sie w głowie wiec mozesz w kazdej chwili upasc. Ja do moze miałam najwiekszy lek przed tym ze mi te zszycie peknie nie wiem dlaczego :) jak juz wrociałam do domu to z kazda godz było coraz lepiej był jeszcze problem z myciem glowy bo bałam sie podnosic rece wysoko i przy innych czynnosciach zwiazanych z podnoszeniem rak i siadaniem na niskie krzesła badz łozka tez bolało ale na piata dobe juz prawie nic nie bolało :) Tak było u mnie ale kazda jest inna wiec roznie to byla :) najwieksze ma znaczenie chyba psychika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
hej moj sie tez juz troche rano powiercil, teraz jest cisza wybieram sie wlasnie na badanie krwi i moczu a potem skocze do pepco milego poranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×