Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

MP-ja przytylam 5,5kg,dziecko waży 1,1kg czyli tyle ile powinno :) u mnie 28tydz.To nieprawda że chude więcej przybierają na wadze w ciąży bo znam przypadki że przytyly 10kg tylko a ja w pierwszej ciąży pomimo nadwagi dostałam dodatkowe 21kg z czego tylko 10zeszło tak samo z siebie,trochę zrzuciłam ćwiczeniami no a +6mi zostało do teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej mamusie ;))) dzieki za podpowiedzi co do wózkow ;) MP to naprawde extra wam sie udało ;))) Motylku ty nie czytaj zadnych smutnych rzeczy !! wszystko bedzie dobrze :))) Napisz co tam w pepco ciekawego mają :'))))) A co do obraczki to ja juz z 3 miesiace nie jestem wstanie wsunąć na paluszka ;)))) A waga skoczyła 15 kg 35 tydzien ... sama nie wiem duzo czy mało, ale chyba przestane sie wazyć w domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) Ja dziś pospałam:) ale to chyba dlatego że w nocy wstawałam chyba ze 4 razy. Dziś mam księdza więc muszę ogarnać trochę mieszkanko wiec raczej sie nigdzie nie ruszam dzisiaj. Jutro moze sobie podjade do smyka po majtki jednorazowe...;/ a gdzie kochane mozna kupic wkladki lakatacyjne?? chce sobie tez kupic stanik tej firmy alles ktory polecala chyba wiktorowianka bo ogladalam na necie i na prawde fajnie wygladaja ale boje sie przez neta zeby trafić z rozmiarem dlatego pojade chyba na jakis shopping:) Wczoraj bylam bliska kupna obcinaczek i nozyczek w komplecie dla dzidzi ale jakos dziwnie mi tez nozyczki wygladaly jak jakies do papieru zaokraglone ale to moze rzeczywiscie takie maja byc. ale jeszcze sie wstrzymalam. Kupie moze tez aspirator to noska. Ja chyba jeszcze jedna z nielicznych nie mam jeszcze popranych ciuszkow, ale wczoraj zakupilam proszek do bialego bo mialam tylko kolorowy i bede prac od jutra:) rozumiem ze plynu do plukania zadnego sie nie daje? bo widzialam z lenora niby jakis specjalny dla dzieci ale nie kupowalam moze ktoras z was ma i wyrazi swoja opinie? Tak dziwnie ciuszki tylko w takim proszku ktory wogole nie pachnie, biedny dzidek:) ja akurat uwielbiam zapach prania:P i jestem z tych co duzo plynu zwsze daje:) Milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy lepiej odrazu dzieciątku kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
MP mówią zeby bez płynu brać na poczatku, tez mi tak dziwnie ze ciuszki nie pachną ;( ale lepiej unikać nadmiaru chemii ;) a co do nozyczek zaokraglonych to takie maja byc ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Neli i Juzka a ile wazylyscie przed ciaza??? w pepco nie znalazlam praktycznie nc na wiek 0-3 m-ce wszystkie sie zaczyna od 62cm masakra jakas wiec kupil jeszcze cos na urodzin chrzesnicy i jakies p*****ly do domu;) jutro jade do tesco b dzis mi sie juz nie chce po sklepach lazic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Cześć dziewczyny, U mnie zaczął się 28 tydz. i 3,5 kg. na plusie. Mam pytanie do dziewczyn stosujących dietę na cukrzycę ciążową? Jak sobie z nią radzicie i czy po jej stosowaniu faktycznie spadł Wam cukier? Ja dzisiaj pierwszy dzień stosuję. Macie jakieś ciekawe przykłady jadłospisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wczoraj sie nie odzywalam, bo widzialam ze kafe szwankuje. Bylismy wczoraj na szkole rodzenia, bylo spotkanie z neonatologiem. Zrobilam sobie tez ktg, bo wczoraj mala byla jakas leniwa. Ale wszystko dobrze, tylko polozna powiedziala, ze macica sie stawia, trzeba wiecej lezyc na prawym lub lewym boku i ogolnie sie nie przemeczac, a ja wczoraj zrobilam troche wiecej, wiec pewnie to dlatego. Bylam tez w pepco wlasnie, kupilam taka grzechotke-maskotke kroliczka :) taka milusia ta maskotka 🌼 Wczoraj ktoras z was pisala mi informacje dot. uznania ojcostwa dziecka poczetego ;) dziekuje za informacje. Wlasnie idziemy do urzedu 14 lub 17 lutego. Hehe 14 to walentynki:) to moze dobry dzien zeby to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 ja sobie robię zdjęcia co jakiś czas brzuchola żeby mieć pamiątkę no i zobaczyć sobie na koniec jak urósł:)wkładki widziałam nawet w supermarketach na działach dziecko kosmetyki itp.byłaś może u ordynatora już? Agu83 pokaż nogi lekarzowi, nie martw się na zapas. A brzuchatki wybrałyście już imiona???u mnie odrazu było wybrane jedno nam się tylko wspólnie podobało-Wiktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Motylek przed ciążą 68 przy wzroscie 168 a teraz 84 buuuu ;)))) ale powiem wam ze ogolnie widze tylko wiekszy przyrost na udach !! boje się lata :D no i oczywiscie brzusioooo :))) A co do zdjec to tez mam troche porobionych, ale zamierzam jeszcze teraz pare na koniec zrobić :) fajna pamiątka ;) A z imieniem to juz sama zwariowałam, jestesmy nastawieni na Maję, ale teraz juz biore pod uwagę Milenę, Amelkę, Oliwkę ... A najchetniej dalabym Justyynka :D ale to moje imie hahaha :) moj maż chyba chce Majkę :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
a co robicie dzis na obiad?? ja pl,anuje grochowke i mzoe pierogi z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka nie byłam jeszcze wybieram się we wtorek najprawdopodobniej:) podobno należy być wcześniej bo są kolejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
szymex_2009 ma na allegro pelno fajnych akcesoriow majtki poporodowe wkladki laktacyjne podklady poporodowe i dozo dla niemowlac nie moglam wkleic linka bo uznali to za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja dzis na obiad robie bigosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kochane... wczoraj dzien pelen wrazen:) pobudka o 6,00, potem badanie dna oka i ginekolog:), wkoncu od dzis mam zwolnienie, ciesze sie bo juz odliczalam dni,moge zaczac juz kompeltowac wszystkie potrzebne rzeczy dla siebie i malego:). Co do wozkow, to tez kupimy x-landera i maxi cosi cabrio fix, maja dobre opinie:) ale fotelik chyba kupimy uzywany bo strasznie drogi jest nowy;/. Widze ze kolezanki z kafe spac nie moga, bo wpisy z 6 rano:) ja dzis cisnelam do 11 moze dlatego ze wczoraj mialam caly dzien w ruchu, praca do 21;/ wiec wrocilam padnieta. trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Hej mamusie. Mam termin na 6 kwietnia :) Siedziałam na różnych forach ale niestety większość chyba o nich zapomniała i już nie piszę :( Dobrze, że tu przynajmniej ktoś na bieżąco piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Co do wyprawki to chyba najtaniej wszystko kupić lub wylicytować na allegro. A fotelik CARETERO FLY - ma dobre opinie i jest nie drogi. Ehh. Zostało mi jeszcze 9 tyg do porodu ale już często myślę jak to będzie. (jestem pierworódką) . Teraz tyle się słyszy afer w mediach. Mam nadzieje że wszytsko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam ja wstawilam pierwsze pranie w proszku Dzidziuś ja uwielbiam zapach proszków dla niemowląt piorę bez plynu ale może za miesiac dwa wypluczę tylko w plynie dla dzieci albo zostanie tak jak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Hehe. Ja też tak mam zapach jest taki piękny. Mój ulubiony to Lovela. Ja jeszcze z praniem poczekam. Planuję uprać najpierw w zwykłym proszku i wysuszyć a później w dziecięcym + płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Joanna no widze ze tez fajny sklepik:) ale drogie maja tam te koszule ja juz mam dwie do karmienia to chyba starczy a czemu Joasiu mialas badanie dna oka? nosisz okulary albo soczewki?? masz zaswiadczenie od okulisty ze mozesz rodzic naturalnie?? ja na razie gotuje ta grochowke jutro planuje robic fasolke po bretonsku bo z pol roku jej nie jadlam Kasia to zapraszamy do nas, rozgosc sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja nic nie piore jeszcze gdzie kupilyscie ubranka od 0-3 miesiecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
a jaki laktator? elektryczny czy reczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Najlepsze ubranka są w tzw. lumpeksach. Dziecko szybko wyrasta i a one wyglądają jak nówki. Moje koleżanki właśnie tam kupowały i nie mogłam się nadziwić że za 100zł można kupić nawet 60sztuk. Body, śpiochy, skarpetki, kaftaniki, śpiworki... wszystko po prostu a niektóre są takie śliczne ,że nawet nie ma takich wzorów w sklepach z nówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja mam laktator ręczny. Aaaa i też miałam badanie dna oka. Jestem krótkowzroczna i wyszło że ok i mogę rodzić naturalnie. Czasami odkleja się siatkówka i jest to wskazaniem do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj fasolke po bretonsku:) zauwazylam ze smaki mam wieksze niz wczesniej. Przed chwila jadlam kisiel i znow bym cos zjadla. 🌼 Laktator bede miec z AVENTu. Siostra mojego mi przysle z UK. 🌼 Kasia witamy:) masz racje ubranka z lumpeksow sa super, moja mama i babcia maja oko i nieraz mi wynalazly takie perelki, ze hoho. Czesto nowki. Jeszcze dostane 20kg torbe z UK z ubrankami i takimi tam:) 🌼 Wozek juz kupilismy - Arte 3x3, kolor grafit+lila:) 🌼 Troche z innej bajki...wiecie nie moge sie juz kochac;( nie wiem co sie dzieje, wszystko opuchniete, sucho, doslownie tragedia. Nic mnie nie boli, bylam badana tydzien temu. Chce mi sie a tu dupa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Kasia zgadzam się z tobą w lumpkach są śliczne ciuszki i nawet markowe za grosze .Co do laktatora to ja myślę ze elektryczny bede miala ale to zależy jak często chce sie pokarm sciagac bo jak sporadycznie to reczny wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Finka nie wiem co C***oradzic na ten problem ja mam tez nadal ochote na seks;) czasami mam nawet sny erotyczne:P ale teraz musze obyc sie bez;) ale to chyba normalne ze tam sie tak wszystko "spulchnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie mi robili wlasnie pod wzgledem czy moge rodzic naturalnie, bo mam wade, a ze mam super gina ze bez problemu mi skierowania na wszystko wypisuje:) to sprawdzilam te oczy i wszystko jest ok , dostalam zaswiadczenie do szpitala w razie co:) Co do sklepu z Allegro, to koszule ma drogie, ale zauwazylam ze sporo rzeczy nie wystawili, bo ostatnio jak sobie od nich kompletowalam to mieli wiecej, moze wystawia jeszcze, to bymu nich wszystko zakupila i glowy:) A co do lumpeksow, musze znalesc jakis dobry w Wawie, kiedys mialam pod domem takie mieli ciuszki super dla bobasow ale zamkneli;/ Moja tesciowa kilka fajnych kupila ostatnio dla malego:) Czy u Was tez tak pada i wieje? Dobrze ze z domu nie musze wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×