Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
N atalia chce to zaniesc do pracodawcy, w grudniu zanosilam oswiadczenie ze porod planowany na dzien 22.03... Myslicie ze teraz musze miec drugie? A i zaswiadczenie ze sie dzidzia urodzila to maz doniesie zaraz po. ___ A jesli chodzi o golenie to nie jest tak zle ale ciezko tak co drugi dzien, a ogolnie to smaruje dwa razy dziennie kremem nivea soft, swietny jest nie mam podraznien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a no i glupio by brzmialo zwracam sie z prosba o udzielenie urlopy od dnia 25 w zwiazku z planowanym terminem na 22 hehe wiec nic nie napisalam najwyzej ksiegowa kaze mi jeszcze raz napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Wam kazali od dnia porodu, a jak zwolnienie konczy sie wczesniej to co? :/ Wogole u nas ksiegowa to mi wmawiala ze MUSZE isc dwa tygodnie przed porodem juz na macierzynski no nie powazna jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Domella dziś miała cesarkę czy wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja rodziłam w grudniu i od dnia porodu wskakujesz na urlop macierzyński.Wniosek piszesz po urodzeniu u pracodawcy jak masz akt urodzenia dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ale to dziwne bo tak naprawde dopoki nie urodzisz powinnas byc na zwolnieniu i dopiero od dnia narodzin bierzesz macierzynski. Dziwne, że lekarz nie dał Ci zwolnienia. No chyba, że sama postanowiłaś już wziąć macierzyński. Ps. Przepraszam, ze zmieniam temat (pewnie już taki był), ale co skutecznego na rozstępy polecacie? Bo mnie teraz dopiero zaczynają się uwidaczniać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja rodziłam w grudniu i od dnia porodu wskakujesz na urlop macierzyński.Wniosek piszesz po urodzeniu u pracodawcy jak masz akt urodzenia dzidziusia. Nikt nie może was zmusic do wcześniejszego urlopu, ale jak chcesz możesz iść 6 tygodni przed porodem na urlop. Tylko szkoda tych dni, bo można być na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka a dlaczego nie możesz lekarza o zwolnienie poprosić, musi Ci dać, bo jeszcze nie urodziłaś. Ps. A księgowa no cóż chyba rzeczywiście jakaś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa1988
Dziś Alicja ma terminusmiech.gif Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Nala - 12.04.2014- dziewczynka- poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Ale sie usmialam z tych waszych akcji w sklepach i komunikacji. ;pOgolnie to od 7 miesiaca juz sie nie czaje i mowie na glos, ze jestem w ciazy i chce usiasc. Trzeba uczyc ludzi kultury. Wczesniej nie bylo widac u mnie brzucha, to by sie mohery pruly ;) No i dziewczyny w kwestiach wod plodowych mnie nastraszylyscie. Chyba pampera sobie zakupie i bede smigac na wszelki wypadek ale gorzej jak sie dupsko odparzy:D ja nie moge w domu usiedziec, bo depresji dostaje, jakas taka niepotrzebna sie czuje i pracy mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mogłabym ale za wizytę u gin place 80zł Byłam w tamten wtorek i dala mi tylko do pon. bo na sobote mialam termin... i isc teraz specjalnie po zwolnienie bez sensu jak i tak pewnie jeszcze w tym tyg. beda mi wywolywac jak nie urodzę. To te 3-5 dni juz wezme urlop macierzynski tylko teraz mam problem jak to napisac, bo nawet zaswiadczenie to co przyniose ze data przewidywana na 22. ;/ Nie mam pojecia zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozstępy nie ma nic skutecznego :( jeśli masz do nich predyspozycje to wyskocza :( a co ciekawe to nawet po ciąży mogą dopiero się pojawić to jest niestety genetycznie uwarunkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska a nie mozesz zadzwonic do niego poprosic tylko o zwolnienie na te 5 dni. Kurcze nie powinien od Ciebie wtedy kaski wziąć za wizytę. Chociaż różnie to bywa. Madziana_83 najgorsze jest to że nigdy ich nie miałam, przy I ciąży żądnych rozstępów a teraz się wysypały :/ Mój mąż ostatnio do mnie : "Kochanie co tak się podrapałaś na brzuszku?" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Na rozstepy stosowalam mama mio tummy rub, tylko troche drogi, 140 zł kosztuje. Jak dla mnie swietny, bo nie mam zadnego rozstepu na brzuchu. Gdyby nie cena to kupilabym druga tubke, ale znalazlam bardzo dobry olejek z rossmana z tej serii dla mam chyba baby dream. Polecam, a koszt chyba tylko 13 zl. Szkoda, ze nie zaczelas odpiczatku stosowac, bo moze byc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !! Własnie wrocilam ze szpitala ... byłam tam od środy Maja miała gronkowca zlocistego !!!!!!!!!!!!!! wrrrrrr grrrrr i nie wiem co jeszcze, dostala czeronego guza z bialym syfkiem na szczycie przez 2 dni zrobil sie coraz blizszy no i pojechalismy sprawdzic to do pediatry dała skierowanie do chirurga a on do szitala ;// w zyciu nie spodziwalam sie ze zostane w szpitalu z tym bardziej gronkowca ;((((((( byłam i jestem załamana przysiegam, wyplakalam sie tam dobre 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u mnie dzien matki sie skonczyl, wczoraj maly spal w dzien kolo godziny, reszte plakal. Dzis troszke lepiej jest bo nie spi ale nie krzyczy w nieboglosy. Odnosnie stop to mi nie wrocily do wczesniejszego rozmiaru, w ogole kg juz stoja w miejscu, na cwiczenia za wczesnie, na spacery za zimno i ten deszcz.. pas poporodowy dzis mi przyszedl ale podpisalam gdzies walnelam i nawet nie mam jak przymierzyc bo maly na rekach ciagle, mam w tali teraz 60cm i takie wlasnie sa najmniejsze wiec zobaczymy czy bedzie sie nadawal a i tak jeszcze 3tyg musze czekac zeby juz zakladac Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama Laury nie stosowałam, bo stwierdziłam, że jak przy pierwszym dziecku nie miałam to teraz też tak będzie. Ale niestety :( Najwyżej usunąć laserowo się pójdzie po ciąży. Tylko pieniążki trzeba uzbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miśka to idź do lekarza pierwszego kontaktu po L4 trochę ikry, szkoda zaczynać macierzyński płatny 80%, jak tu będziesz miała 100% do wywowałania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka to straszne co piszesz... A gdzie rodzilas? W jakim szpitalu i mieście ? To jakas masakra co to za syfy w szpitalu maja zalamka az sie sama wystraszylam... Ale juz jest wszystko ok? Jesteście juz w domku? Współczuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka biedactwo no to nieźle na dzień dobry przeszłyście ale już oki wszystko? Miśka mnie dał do tej soboty i wyznaczył termin wizyty na tą sobotę po zwolnienie chyba głównie i znowu 70 zł ale co zrobić ja jeszcze do terminu mam czas więc iść trzeba... Właśnie zauważyłam rozstep mi wylazł na brzuchu całą ciąże było oki a dzisiaj patrzę i jest :( a smarowałam całą ciążę oliwką Bambino tak wyczytałam że najtłuściejsza i skuteczna aż do teraz Dzwoniłam do tej mojej znajomej położnej odnośnie tego bólu w górze brzucha mówi że to kanaliki skurczowe się tworzą które też przepowiadają poród i Mała jak się odpycha to jeszcze je podrażnia i dlatego taki ból jedyne co to no spe kazała mi wziąć bo jak do szpitala pojadę to mnie zostawią a też dadzą no spę i czekam aż trochę przestanie bo tak boli że masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Helenka a moze jakas masc na rozstepy ktore juz sie pojawily? Slyszalam, ze z tej serii mama mio kobiety polecaja wlasnie takowa, ale musialabys opinie poczytac, bo ja stycznosci nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane jeszcze mam kilka stron do nadrobienia ale najpierw napisze. Jestem w szpitalu juz nie sama! Marcel urodził sie wczoraj 6.10 rano, wazy 3410, długi 56 cm. poród siłami natury. Później wam wszystko opisze teraz musze nakarmic małego głodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję się całą ciążę a i tak mój brzuch wygląda jak skóra tygrysa :( według mnie kosmetyki nie zabezbieczaja przed rozstepami mogą jedynie je łagodzić moja kosmetyczka też jest tego zdania, a i dodam że wcale nie mam dużego brzucha i przytyłam 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja gratulacje! :) Napisz jak będziesz miała chwilę jak było i jak karmienie karmisz piersią Mały chce jeść?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja gratulacje!!!! :) W takim razie czekamy na więcej informacji. To Ty chyba w terminie urodziłaś? Na dzisiaj miałaś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja właśnie leze na szpitalnym lozku zaplakana niestety. Podejrzewali maloplytkowosc na szczescie tu w szpitalu plytki wyszly ok. Niestety nasza hanula wedlug usg ma niespelna 2.5kg i musze lezec w szpitalu zeby ja troche dozywili :-( mowie wam jestem zalamana. wiedziałam ze mam maly brzusio ale ze tam aź taka kruszynka jest nie spodziewałam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×