Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość MJ288
miska nie pisze, zorrooooo tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MJ ja wolalabym byc w domu na święta głównie ze względu na mojego syna trzeba miec nadzieję ze urodzimy wcześniej ale niestety nie my o tym decydujemy tylko nasze maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Nie wiem jak TY Zaba, ale ja z moim gadam i negocjuje codziennie :-) "Dostaniesz grzechotkę jak wyjdziesz szybciej" ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jestem jestem, złudne nadzieje ;P Miałam wam napisać że nie będę narazie pisać, bo czuje, że się nakręcam i za bardzo pre na ten poród i przez to czuje ze sie zblokowalam... Ale m mnie pocieszył :) Stwierdził, że kolegi żona tez tak miala poszla 8 dni po terminie do szpitala, dali jej oxytocyne a po 2h urodziła :) I tak jakos wyluzowałam. _____ Jeśli chodzi o materac to mam pianka gryka kokos jak chyba większość, _____ Jeśli chodzi o położną, u nas szpital nie praktykuje, taka polozna nie bierze odpowiedzialnosci bla bla, nie moze badac, wiec nie ma sensu płacić... _____ Nie wiem czy był jeszcze jakis temat poruszany ale nie umiem was opuscic hehe to uzalezniajace. __ Muszę sie pozalic juz nawet ciotki klotki wydzwaniaja do mamy mojej czy babcią zostala ;/ No czy mozna byc bardziej wscibskim ehh __ Muszę się tez pochwalić, pytalam jakis czas temu o staniki, te do szpitala, na noc. Tak wiec zaryzykowalam i zamowilam z all 25zł+ przesylka, pewnie jakoscia odbiegaja od tego alles ale jest faktycznie w 100% z bawelny bardzo mily w dotyku i trafilam rozmiarem w 100% Tak więc jestem mega zadowolona. Szkoda mi bylo kasy bo wiem ze w takim nieusztywnianym i tak nigdzie nie wyjde to wolę kupić z alles za 80 zł :) ale te rewelka za tą cenę :) ____ No i mam obawy ;p smialam sie z siostry corki ktora urodzila sie 31.03 ze przezywa ze mala zabierze jej urodzinki, im blizej tego 31 tym dziecko sie do mnie bardziej nie odzywa, nie odwiedza ;/ i dzis jej pytam co jest a ona ze jak sie mala urodzi 31 to bedzie sie musiala dzielic swoim dniem ;/ i tak teraz mysle jak pojde 29. do szpitala w niedziele rano dadza mi oxy to urodzę w niedz lub w pon ;/ jesli zadziala od razu... I faktycznie zrobie roczek 31 a jej urodziny ;/ jakos tak no glipio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestan miska czym ty sie przejmujesz:) nawet bym o tym nie myslala no daj spokoj:)) to akurat njagorsze zmartwienie:P ej kochana jak moglas chciec nas opuscic;/ foch;/;/;/ mozesz wyslac linka do tego stanika, bo tez musze kupic jeszcze jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderku ja chodze z rozwarciem 2 cm od konca stycznia ;/ ___________ Dzisiaj znowu dostane nowe ciuszki od kolegi m hehehe niedlugo lumpeks otworzę :D a wogole musze wam powiedzieć, pamietacie jak pisalam o szwagierce co rzeczt ktore mi dala potem zabrala niby pozyczyc i wystawila na sprzedaż... Teraz wydzwania co drugi dzien czy uwinelismy sie z praniem bo ma ciuchy dla dziewczynki... A ja juz nic od niej nie chce! Co najlepsze m chyba jest tego samego zdania :D ___________ Wogole chcialam wyprac ciemne pranie zeby naszykowac ciuchy na wyjscie ze szpitala, wrzucilam do pralki wypralo sie do polowy i jakas rura w okolicy pekla i nie mamy wody ;/ albo leci syfiasta :( Ehhh A gdzie biale do prania... i posciel... Jutro robimy wielkie sprzatanie! Dobra czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ w kazdym mozna na pewno tylko nikt o tym oficjalnie nie mowi:( Jak lezalam w Wojewodzkim to na sali ze mna lezala laska co 8 lat temu zdaje sie rodzila wlasnie w Wojewódzkim i zachwalala własnie ten szpital...potem wyszło ze miała położna opłaconą 400 zł 8 lat temu taka przyjemnosc podobno :/ mam nadzieje ze wiekszość dziewczyn jednak mysli tak jak my, że to jest najzwyczajniej w świecie niesprawiedliwe i nie placi poloznej za opieke - swoja droga jak ktos ma za duzo pieniedzy i liczy na specjalne wzgledy nich sobie idzie rodzic do prywatnej klinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do terminu ja mam na swieta same :) i nie zamierzam rodzic w swieta i wolalabym miec to wczesniej z glowy bo jak tu spokojnie spedzac Wielkanoc kiedy wiesz ze w kazdym momencie moze sie zaczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
sprzedaż zakonczona ale ma ich tam jeszcze troche mierzylam sie tylko w biuscie :) Dodalam linka w grupie na facebooku, bo tutaj uznaje mi za spam ___ No niby glupie ale siostra pewnie nie odpusci ona zawsze robi corce urodizny dla kolezanek i rodziny dokladnie tego dnia co sie urodzila, wiec zeby klotni z tego nie bylo bo roczek glupio przesuwac na dzien wczesniej lub pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Chciałam wam napisac ze dzis o 11.10 urodzila sie nasza Hanulka. Porod wywolywany oksytocyna pozniea cewnik Foleya nastepnie znow oksy. Porod gorszy niz pierwszy ale jestem dumna z siebie. Tak mnie straszyli ze dziecko będzie miało ta hipotrofie ze niedoa ponizej 2.5 kg a tu Mala nie duza ale 2850 gram i 53 cm. Zdrowa 10ptk apgar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska - nie dogodzisz wszystkim a to że twoja dzidzia urodzi sie takiego a nie innego dnia chyba od Ciebie nie zależy prawda? wyluzuj sie i oczekuj na dzidzie niezlenie od dnia w jaki jej sie zachce urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No ja mam o tyle dobrze, że chyba nie pozwolą małej tam siedzieć do świąt !:D Więc będę w domu hehe Ciesze się z tego powodu, nie wyobrażam sobie świąt w szpitalu, chyba bym się załamała juz do końca... __ No przepraszam, ze chcialam was opuscic, ale jednak nie umiem ;p MIalam rano mega doła, że to ja to blokuje, że ciągle czytam myśle, ja 24 godziny na dobe mam w głowie myśl "Może dziś" Ale z drugiej strony czego się spodziewać tydzień po terminie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkahanulka - gratuluje ciesze sie ze wszystko w porzadku i mala zdrowa i piekna zapewne:) i mam nadzieje, że Ty również dochodzisz do siebie:) widzisz miska? - nie blokujesz - sie laseczki rozpakowuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
AnulkaHanulka gratulacje!!:) Jak się czujesz? Mała jest z Tobą?Chcialabym zeby moja miala takie 3 hehe... A teraz juz pewnie do 4kg dochodzi :)Boję się, że ciuszki będą za małe tena 56. Ale nie omieszkam zapytać co to ten cewnik? Na czym to polega?... ___ Agu pewnie masz racje ale to faktycznie byłby zbieg okoliczności :P Zwłaszcza ze wlasnie ta siostry corka urodzila sie miesiac wczesniej niż miała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miska, miska..za dobrze tej córci tam u Ciebie po prostu;-) ja też miałam małą schizę, że urodzę 25, bo 24 mnie czyściło, a też nie chciałam bo to urodziny chrześnicy. W ogóle w kwietniu dużo osób z rodziny mojej i m się urodziło i nie chciałabym trafić na datę osoby, której nie za bardzo lubię..ale to już nie ode mnie zależy..ja sobie wymyśliłam 4.04 najlepiej bo to piątek i m nie musiał by wybierać wolnego by do mnie do szpitala przyjeżdżać, także też rozmawiam z synusiem żeby się nastawił na piątek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Agu ja mialam na mysli ze siebie blokuje nie was !!:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderku ja codziennie rozmawiam z córeczką, żeby dziś wyszła i dupa :D :) No u nas w kwietniu nikt się nie urodził, a tylko w tym marcu ta mala hehe szkoda mi jej bo to dziecko może nie rozumie ;p i zamiast ja jej wytlumaczyc to mnie w dola wpedzila :D Jestem podatna na wplywy bo wykonczona czekaniem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaHanulka serdeczne gratulacje! Córcia waży w sam raz wg mnie i najważniejsze, że zdrowa..oj teraz to już tylko z górki..oczywiście jak będziesz miała czas to napisz jeszcze coś więcej a tymczasem dochodź do siebie szybciutko! miska z tym blokowaniem się to nie zrzucaj na nasze forum, hehe;-)moja siostra też urodziła 8 dni po terminie a na żadne fora nie wchodziła..to kurczę mówisz, że te rozmowy z córą nic nie pomagają..eh.. A co do tych urodzin 31..to myślę, że mała by się na początku może źle czuła a potem to by się chwaliła, że kuzynka się urodziła wtedy co ona..no nic nie poradzisz na to przecież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnulkaHanulka serdeczne gratulacje cieszę się ze z malutką wszystko w porządku a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cewnik foleya polega na rozszerzeniu szyjki macicy wklada sie taka rurke w szyjke macicy i napelnia odrobina soli fizjologicznej. Ten balonik na na celu rozszerzyc do 4 5 cm szyjke aby szybciej bylo pelne rozwarcie. Ja chodziłam z tym 9h i wypadlo ale okazalo sie ze mam 3 cm ;-) i wymeczyli mnie oksytocynami. Ja jestem wykonczona Obolala ale szczesliwa. Moj maz byl przy porodzie ale pepowiny juz nie dal rady przeciac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek pewnie masz racja, choc tamta konczy 9 lat to w sumie chociaz troche powinna rozumiec... :) No co jakos to bedzie :) Generalnei jestem nastawiona, że na dniach będę mieć maleństwo :) Na początku czułam tylko takie hmm no zeby to juz bylo, bo mi ciężko bo to bo tamto, a teraz nie mogę się doczekać aż ją zobaczę, przytulę, jak bede musiala się nią opiekować i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
AnulkaHanulka brzmi malo przyjemnie!! Ja mam nadzieje ze zaczna od podania oxy. __ A zmieniajac temat, w niedziele od rana beda cos tam mi podawac zeby sie rozpoczelo ale nie wiem co, ;/ teraz martwie się, że mama wpadnie na cudowny pomysl zeby mnie odwiedzic skoro leze w szpitalu, a nie mialam zamiary mówić jej że beda mi wywolywac, nie chce zeby byla przy tym, jak jej delikatnie powiedzieć, zeby mnie w tą niedziele nie odwiedzala?? Jakieś pomysły :D Zagmatwalam ale pewnie zrozumiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej coz za wspaniala wiadomość Anulka Hanulka:)) swietnie:)) gratulacje kochana, wazne ze malentwo zdrowe i 2850 jest spoko:)) prawie 3 kg:D jak sie czujesz? jak znajdziesz chwile to napisz nam dokladniej co i jak? jej ale nas coraz wiecej:D superrrr :D ale mnie pozytywnie nastrajaja takie wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
AnulkaHanulka!! Serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka dla Was obu! Przypomnisz proszę dlaczego miałaś wywołanie, przepraszam, że nie pamiętam, jest nas tyle na forum, ciężko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A mam pytanie :D Czy nosicie kosz z praniem mokrym ? Tzn czy m was wyręcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm miska no ciężko to delikatnie powiedzieć bo najlepiej wprost, ale jak coś to może powiedz, że dla Ciebie to dodatkowy stres by był (a stres wiadomo blokuje poród) i że naprawdę nie chcesz..a na koniec może dodaj jakieś miłe słowo, że cieszy Cię, że się interesuje i że będzie pierwszą osobą, która się dowie o narodzinach..może to ją pocieszy i da Ci spokój..? jeśli chodzi o kosz z praniem to ja sobie akurat zawsze dzielę na 2 jak jestem sama, a jak jest m to mu mówię, żeby wziął za mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska ja noszę pranie na strych i jest ok gorzej jak mam sie schylac po te rzeczy zeby je rozwiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie bo ja przez całą ciąże nie nosiłam, mialam zagrozona i nosil m, zawsze pralam jak byl w domu :D a dzis specjalnie poczekalam az wybyl i wstawilam pranie i niose go sobie bo pomyslalam ze jak podzwigne to moze szybciej urodzę hehehe :D I się zastanawialam po prostu :D a mama zobaczyla i mowi " boze uwazaj, moze ci zaniesc" :P Heheh __ Bo ona narazie nie wie ze wogole jadę do szpitala, ale pewnie jak zobaczy ze mnie nie ma to wpadnie na pomysl ze niedziela, ze siedzi w domu i ze mnie odwiedzi, a tam (mam nadzieje) będzie akcja ;p Ehh nie wiem teraz już nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej mamuski popoludniowa pora :-) podczytuje Was caly dzien i sledze jak sie sytuacje rozkrecaja hehe,ale jakos dzis leniwa jestem mega spiaca :-( niewiem no bez humoru jakos... Gratulacje przedewszystkim AnulkaHanulka!! Duzo zdrowia dla Was i szybkiego powrotu do domku:-) jednak lecicie jak burza,a ja.do 13stego czekac musze :-) teoretycznie .... Miska22 wiesz jak na bym to rozegrala?? Prosto i delikatnie ,kawa na lawe ale tak by niezranic lecz by zrozumiala... Mianowicie powiedzialabym ,ze w ndz idziesz do szpitala i prawdopodobnie beda wywolywac porod i jest to dla ciebie najwazniejszy moment w zyciu,bardzo intymny,emocjonalny ,ze rodzisz pierwszy raz,ze jestes juz dorosla i odpowiedzialna Kobieta ,maz bedzie przy twym boku i chcesz by tak bylo jak sobie to wymarzylas ,ze bedziesz sie.najbezpieczniej czula przy boku meza i lekarzy ...i ze nie potrzebujesz.sie nie potrzebnie.denerwowac i stresowac ,i ze jak tylko.sie urodzi obiecasz.poinformowac nawet osobiscie...niech to bedzie nawet nie prawda czy prawda ale moze poskutkuje...i powiedzialabym na koniec ze bylabym wdzieczna gdybym mogla dzien narodzic mojego dziecka tylko z mezem przezyc,a pozzniej moze nawet dzien w dzien przychodzic do domu do wnusi ale by tego czasu w.szpitalu.Ci oszczedzila.... Hmm no to tylko moje zdanie noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×