Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

sama sie z siebie smieje jakby Was to interesowalo co jadlam dzis hehehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Idę sie położyć,odezwę się jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia nie ma kolejki wiec jedz sprawdz to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmotylekkki
Finezyjka te literówki to poród ze słownik w tel:D mój m juz obie chrapanie , ja chyba też zaraz usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Nala gratuluję! Mama olcha chyba będziesz następna:) Ciekawe co u miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu szybciej rodzą te które mają termin koło 10 niż koło 1 ;) hehe GRATULACJĘ!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielne mamusie;) zazdroszcze Wam , chcialabym jeszcxe raz przeżywać te chwile co Wy teraz;)) ja urodzilam rok temu moj synek juz chodzi wola mama i sie śmieje od ucha do ucha:) az sie lezka kreci w oku. Wcielam sie wam w watek- sorki zycze Wam szybkich i "bezbolesnych"porodow ale najwazniejsze yo szczesliwych!! Powodzenia i gratuluje aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno napisze moj porod 2 tyg przed terminem a sasiadka z łóżka 10dni po terminie. Badzcie czujne i cierpliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Dzięki Aga. Czekamy cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Uff.ale mam zgage. Rattatuj. Proszę. Co czym tu sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Dzień dobry. Milego dnia drogie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mi na zgage mleko albo kefir pomaga , idę na basen na Aqua dla kobiet w ciąży i tak sobie mysle ze nieźle będzie jak mi wody odejda :) może mała będzie miała darmowy wstęp hehe, dzisiaj otwieramy sezon grillowy mam nadzieję że pogoda dopisze bo jak narazie to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Dzień Dobry wszystkim Mamom:) W Warszawie dziś piękny dzień! A z tą zgagą nieszczęsna muszę wypróbować Wasz sposób z migdalami. Do tej pory brałam rennie i w sumie pomagało;) Madziana83 odejście wód na basenie...hehe możesz sie nie zorientować nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy pierwsze skurcze porodowe mogą boleć jak na okres? Tak od ok 6 mnie zaczelo boleć i to nie cały czas tylko lapie i przechodzi i ból promieniuje też na plecy. Jak tak mniej więcej patrzałam na zegarek to tak co ok 10 minut mnie lapie. Kurde a mąż na rano do pracy poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie! ja już wstałam i poranną kawkę popijam;-) Nala gratulacje!dzidzia fajna..odpoczywajcie sobie i zdrówka życzę;-) mamaolcia z tą główką to ja bym się pewnie przestraszyła.. Wrocławianki no u Was tam faktycznie nie ciekawie w tych szpitalach..ja zamierzam rodzić w mniejszym mieście więc mam nadzieję że nie będzie problemów. Agu1983 to dobrze że m przeprosił..eh ci faceci;-) Madziana naprawdę podziwiam z tym basenem..ale może lepiej tam nie rodź.. U mnie dziś spore mgły ale potem ma być ciepło więc zamierzam trochę pobyć na słoneczku;-) to miłego poranka laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka nie wiem ale wydaje mi się że tak, że to mogą być skurcze..poczekaj może zaraz jakaś co już rodziła Ci coś podpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju basen? Ale bym tak popływała w cieplutkiej wodzie.. ah..ale jakoś sobie nie wyobrażam z takim brzuszkiem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Aldonka co do skurczy to jest tak ze jak. boli jak na okres i są nieregularne nie nasilają sie to te przepowiadajace.a porodowe tp z początku slabe ale z czasem coraz silniejsze.przepowiadajace przechodzą po odpoczynku lub cieplej kąpieli a porodowe nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aldonka,to może być to.mam dwójkę dzieci,ale gdy byłam w szpitalu na wywołaniu w pierwszej ciąży,to też od rana dziwnie mnie bolał brzuch,tak co jakiś czas,ale przyszła położna,podłączyła mnie pod ktg i tam było prawie plasko,zatem gdy jej powiedziałam,że mnie boli tak dziwnie brzuch to ona mi na to,że to nie na poród,bo skurczy brak:-) 1,5 godz później przyszedł lekarz i zabrał mnie na badanie,i na fotelu orzekł,że mam 9cm rozwarcia i pędem na sale porodowa i dlaczego nie mówię,że rodze. I powiem Tobie,że wstyd normalnie,ale nie wiedzialam,że ten ból to skurcze.w dodatku to nie był jakiś straszny ból,a znajome mówiły,że skurcze rozwierajace to straszny ból.dla mnie było to właśnie jak przy miesiączce,znośnie. przy drugim dziecku już wiedziałam kiedy rodze:-) ale proponuje wziąć prysznic,jeśli skurcze nie przejda i będa co 6-8 min to dzwon po męża i jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze że nie mam możliwości po męża zadzwonić, bo jest niedostępny dopóki nie wyjedzie. Pracuje na kopalni. Poczekam jeszcze spokojnie. Zjem, wezmę prysznic i zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Aldonka nie stresuj. sie masz.rację zjedz cos wykap sie i zobaczysz co się będzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Aldonka, sprawdzaj czy są regularne i czy czas miedzy skurczami sie skraca. Gościu, mialas praktycznie bezbolesny poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj,tak,poród miałam boski:-) ale tylko pierwszy:-) drugi już bardziej bolesny,na szczęście szybko poszło. zatem nie mam prawa narzekać:-) a Wam życzę właśnie takich szybkich i mało bolesnych. sama chętnie bym trzecie urodziła.porody sa naprawdę magiczne.a maluchy w domu to samo szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
No proszę kolejna akcja porodowa się zaczyna. ja miałam kiepska noc. Co godz siku. W pachnące bolało , brzuch mega napięty ittrochę bóle w krzyżu miałam ale już jakby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Gosciu ale miałaś fajny porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Ciekawe czy mamaolcia dziś będzie tuli maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rzeczywiście coś się zaczyna bo zaczęły mi się sączyć chyba wody tzn 2 razy jak wstałam czułam, że mi coś leci i to takie rzadkie i taki bladziutki róż kolor. Dobra, zjadłam i idę się kąpać, bo w końcu nie zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki ja wlasnie wstalam i szykuje powoli sniadanko rzeczywiscie ostatnio duzo dzieje sie tytaj u nas na forum , tez sie zastanawiam czy mamaolcia wybrala sie wkoncu na ta ip? Aldonka ty monitoruj rozwoj sytuacji i dawaj znac ;_) ja dzis mam znowu Gosci musze cos przyszykowac do jedzonka na kolacje macie jakis pomysl na dobrs i szybko salatke tylko taka bez selera bo ta mi akurat nie podchodzi...nie mam tez pomyslu na obiad co gotujecie? Madziana a jaj jest z porodrm rodzinnym i zzo na borowskiej? Wymagane sa jakies zgody czegos trzebaa wczesniej dopilnowac? Musze miec alternatywe a wczoraj czytalam opinie i porodowce na borowskiej i chwala sobie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×