Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Ja dzisiaj cały dzień na powietrzu, sezon grillowy otworzyliśmy na działce :) a teraz spać mi się chce od tego nadmiaru świeżego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy myslicie ze skakanie na piłce moze troszke przyśpieszyć poród?:)) bo chyba zaczne skakać:P moj m pojechal dzis na zakupy i kupil córeczce kolejne bodziaki hehe tak bez niczego urocze to było:)) mmm:D ja juz chce bardzo moją kruszyńcie mieć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MP nie wiem czy skakanie na piłce przyspiesza poród czy bardziej łagodzi bóle porodowe bo na porodowkach sa piłki ale skakac albo raczej kołysać się na nie możesz dzidziusie lubią byc kolysane a ty rozruszasz miednice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowane mamusie: 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. kasia 18.03.2014-Madzia 6. alicja844-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala Oczekujące-Dwupaki: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Oj dziewczyny z Wrocławia, nie zazdroszczę Wam tych problemów na porodowkach... A pomysł żeby zostawić dziecko w szpitalu i odesłać mamę do domu jes jakiś poroniony! Trzymam kciuki, ze koniec końców uda Wam sie szczęśliwie i spokojnie urodzić tam, gdzie chcecie:) W moim mieście, czyli w Warszawie tez najlepsze szpitale poloznicze są oblegane, ale zawsze wybór jest większy... A co do obecności studentów to chyba jest tak, ze mozna sie nie zgodzić... Ale ja myśle ze to zawsze jakaś opieka w trakcie całej akcji, gdzieś sie w końcu przyszłe kadry muszą wyszkolić:) Ach, pogoda dziś piękna, umylam okna w końcu! Od razu lepszy nastrój:) choć mój m trochę sie martwił i mnie pilnował, bo mieszkamy na 15 piętrze:) Ja dzisiaj sezon letni otworzylam nie grillem ale mojito:) oczywiście w wersji dla ciezarnych:) wspaniała zapowiedź lata!:) Mp88 ja słyszałam, ze skakania na piłce pomaga dziecku "wejść" w kanał rodny, wiec może i troszkę tez przyspieszy akcje, na pewno nie zaszkodzi spróbować:) Miska, powodzenia! Domella, fantastycznie ze jesteście już z malenstwem w domu;) moim zdaniem w tak piękna pogodę nie trzeba czekać na spacer dwóch tygodni... Co innego zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Czesc dziewczyny, nadązam Was tylko czytac :) paluchy mam takie spuchniete, ze pisac ciezko. Gratulacje dla nowych mam. Do mnie jeszcze nie dociera, ze za 2 tygodnie mam termin, chyba jeszcze w fazie wypierania jestem ;) bylam dzis z malzowinem w zoo, tyle fajnych bejbikow bylo, ze mowie Wam :D w ogole to strasznie sie rozczulalam nad widokiem malych zwierzatek i dzidz w wozeczkach, hormony graja. Zupelnie jak nie ja;) dobrze, ze mi tam wody nie odeszly :D mam prosbe, czy moglaby mnie ktoras z Was dziewczynki dopisac do tej listy mam wypakowanych i oczekujacych? Bo jak kopiuje i wklejam, to zawijaja mi sie wiersze i wszystko ciurkiem widnieje. A nie umiem tego poprawic na tablecie. Oczywiscie jako mama oczekujaca, 12.04, dziwczynka, porod sn. Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Melduje sie ze szpitala. Okropne polozne... Jedna trzy razy igle wbijala mam cala reke sina i boli okropnoe nawet ktg podlaczyc nie umiala 20 minut tetno dziecka byl,120 i stal w miejscu a druga wredna ehh. Lekarz jak mnie badal tto tak bolalo ze chciqlo mi sie plakac po czym okazalo sie ze szyjka ma 1,5cm a rozwarcia wcale a wg. Mojej gin 2cm rozwarcie.... Nie wiem co to bedzoe. Jutro lub w pon dadza mi oxy, oby juttro bo noe chce tu byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woowww kolejne maluszki na świecie! Super! Gratuluję Nalcia i Anulka!! Powiem Wam Wrocławianki ,że współczuję tej sytuacji ze szlpitalem. Nie dość że martwimy się o dziecko siebie i w ogóle jak będzie przebiegał poród,to Wy jeszcze musicie się denerwować czy Was przyjmą!! Ja też miewam kłucie w szyjce,a czasaaami taki ból jak na okres-ale szybko mija. W piątek na szkokle rodzenia mi prowadząca powiedziała,że mam stosunkowo wysoko brzuch i że mały się widać nie śpieszy by wyjsć wcześniej-albo w terminie albo PO bedzie. Wkleję Wam jakieś foto brzuszka na fb(ACHA,A TO CO TAM WKLEJE TO NIE WIDZA INNI TYLKO MY??!) Bo ja tylko z Wami chcę się tym podzielić :-) . Na szkole tez nam mówiono,że na końcówce ciąży jest normą że pary czy małżeństwa się kłucą o pierdoły,co czasem rośnie do większej rangi sprzeczki i padają hasła typu TO SIĘ WYPROWADZ!!! I żeby się tym nie przejmować bo to nasze hormony i zaraz wszystko wraca do normy :-) więc Agusia,chyba właśnie to miało miejsce u Ciebie :-) Kontakt z mamą-myślę że ja z moją mam hmmm stosunkowo dobry,ale nie jest taki jakbym chciała! Czasem wydaje mi się że jest hmmm jak moja przyjaciółka a czasem jak daaleka koleżanka. Miałam ślub cywilny w październiku,nic mi rodzice nie dali na prezent-szczęka mi opadła,bo obiecali $. Ja się skromnie wczoraj spytałam czy zapomniała czy co?? A ona na to,że kupiła mi wózek (uzywany od jej koleżanki) !! No to kurde!! Mam sie czuć jakbym sama go kupiła za pieniądze ślubne??? No ale wtedy bym kupiła wozek jaki JA bym chciała,a nie jaki ona i to się okazuje za moje pieniądze...hmmm najgorsze jest to że boję się to powiedzieć m! I tak mi to ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rodzice nie dawali nam prezentu na gwiazdkę i na narodziny małej też nam nie dadzą ale mama kazała wybrać łóżeczko materacyk pościelex2 kocyki przybory do łóżeczka i zamówić a oni zapłacili.. mówili wybierzcie sobie takie jak chcecie nie będę Wam się wtrącać.. a teściowa ostatnio dała mi ciuszki bo jakieś kupiła i wie dobrze, że dziewczynka i w ogóle a jak zobaczyliśmy to dla chłopczyka... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupiłam wózek używany ale sama szukałam wybierałam jaki ja chcę a nie jaki moja mama czy teściowa to ja będę go użytkować a nie one czasami jakby nie myślały!:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska współczuję obys jak najszybciej urodziła i wróciła do domu.Rozumiem ze usg się myli ale żeby rozwarcie bylo tyle czasu a teraz nagle nie ma przecież to nie jest mozliwe a moze lekarz źle Cię zbadał .Na szczęście jestes pod opieka jutro na zmianie będzie pewnie inny gin.bądź dobrej mysli i trzymaj się tam będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządek
rozpakowane mamusie: -- 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. kasia 18.03.2014-Madzia 6. alicja844-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem czy Kasia06 to ta od Madzi z 18/03 -- Miśka przed oczami miej efekt końcowy to będzie Ci lepiej :) kurcze ale już blisko jesteś :) -- a z tymi porodówkami we Wrocławiu to jest tak w każdym większym mieście, jak zbyt duży wybór to człowiek zaczyna mieć problem :) -- przyszła mama Laury dopisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Dzieki porzadku:) bardzo przejrzyscie. Miska powodzenia, jestesmy z Toba duchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Porzadku czyli Madzianko, dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mnie dopisac na koniec listy JoannaN28 termin na 27 kwietnia chłopiec porod naturalny:) Gratuluje maluszkow, super, tylko pozazdroscic:), Dzis byla super pogoda w Wawie, z moim M upralismy rzeczy do wozka, bo dostalismy od znajomych wozek i byl troche ubrudzony, potem pojechalismy do Ikei po lampke i polke dla malego, powiem Wam ze takie wypady to nie dla mnie, padam na twarz, wszystko boli;/ dobrze ze juz blizej i dalej:) Trzymam kciuki za Was, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka,bądz dzielna nie daj się! Wiem jaka potrafi być służba zdrowia,bo miałam z nią na co dzień do czynienia.Jak widzę czasami traktowanie pacjentów przez pielęgniarki to dziwię się że nie są składane skargi,tzn są ale może 2 na rok. A skargi naprawde dużo dają,bo wtedy robi się zament i taka osoba na chwilę trzęsie tyłkiem,bo wtedy prowadzone jest takie małe dochodzenie i wizyta u zwierzchników nawet u dr szpitala. Ja sama kiedyś się wzięłam za jedną pielęgniarkę, tzn z nią nie dałam rady rozwiązać problemu i wszystko sięgnęło zenitu więc poszłam na oficjalną skargę,bo stwierdziłam ze praca z nią jest i tak udręką więc gorzej nie będzie a może chociaż zmieni nastawienie franca do pacjentów-bo traktowała ich jak śmieci-a to ona jest dla nich!! O te boroczki staruszki chodzili przy niej jak zbite pieski. No i teraz odkąd Ona wie że nie ma ze mną przelewek to jakoś się stara,a nawet jak na kogoś nawrzeszczy to zaraz do mnie przychodzi i się tłumaczy że należało się temu pacjentowi!! Czasem ludzie potrafią być podli(jako pacjenci),ale częściej już to dotyczy niestety personelu ze znieczulicą zawodową. Nie bójmy się odezwać jeśli czujemy się źle potraktowani-proszę Was dziewczyny! To oni są tam dla Nas,dostają za to pieniądze i też są zobowiązani do ludzkiego traktowania. A dużo służbę zdrowia łaczy z NFZtem,bo szpital musi wywiązywać się z warunków udzielania świadczeń,bo to nfz na to łozy-jeśli "ktos" ma zastrzeżenia do pracy szpitala czy poradni,a uderzy od razu pismem do nfz-tu to szpital ma bardziej przekichane,bo musi się tłumaczyć zeby nie odebrali im środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej dziewczyny. Jak samopoczucie ja dziś pierogi robilam. 1 raz i nawet wyszly. A teraz leze. Dupa mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowane mamusie: -- 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. kasia 18.03.2014-Madzia 6. alicja844-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadku porzadzilam sie i dopisalam joanne:) wybaczysz mi prawda?;) karolina z karolkiem - heheh hormony i samopoczucie nie pomagaja w relacjach m - ja i do tego oboje mamy tzw charakterki wiec mieszanka wybuchowa :) dzis sie caly dzien przymilal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sluzby zdrowia to wiadomo wszyscy sa ludzmi pacjenci i personel kazdy ma jakies tam wady...ale niestety mnie najbardzieej wkurzaja te wszechwiedzace france pielegniarki co pozjadaly wszystkie rozumy i uwazaja pacjenta za niedorozwinietego głupka wsiowego jak czegos nie wie albo jak o cos sie zapyta... a jakos w polowie ciazy robilam sobie wyniki w przychodni normalniej nfz i jak je odbiralam pani w recepcji postawila mi juz cala diagnoze zapalenia pechwrza moczowego i ze na pewno mnie boli ...moja lekarka powiedziala ze wynik ok no i nic mnie nie bolalo eh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - tez dzis lampke kupilam tylko ze w obi :) zarazilam sie Wasza truskawkomania - ale za koktajlami nie przepadam wiec zrobilam truskawki w galaretce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Ha. Czytam was i sie udzielam choc hem odbija. Mii juz koktajlomania truskawkowa minela. Dziewczyny pijecie herbate z lisci malin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldonka88 dziewczyny urodziłam dzisiaj o 19.30 malutka ma 3100 i 56 cm :) no i prawdopodobnie Agatka ;) dopisze się do tabelki po powrocie bo na telefonie nie umiem. No i jutro postaram się opisać dokładniej wszystko. Teraz malutka śpi przy cycusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldonka 88 a i miśka powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Aldonka gratulacje. Agatka , pieknie. Ja tez chce dac mojej corce to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldonka gratuluje:) zgrabnutka dzidzia:) miska i oczywiscie za Ciebie trzymam kciuki :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej dziewczyny co Wy robicie, że tak wcześnie rodzicie? Tez chce tydzień przed świętami urodzić... :) Gratulację!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×