Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość późna mama wawa
Wiem, że to głupio zabrzmi, ale bardzo zazdroszczę Wam przybierania na wadze. Ja zaczynam panikować i chcę się dziś umówić gdzies na porządne USG, bo to przy wzytach to takie... trochę na oko mam wrażenie. Od początku ciąży przytyłam 6 kg, przez ostatni miesiąc schudłam kilogram, niby mam jeszcze przed sobą 4 tyodnie, ale martwię się, że mała zamiast rosnąć zacznie się kurczyć. Ja od dziecka walczyłam z niedowagą, przez ostatnie lata przestałam mieć z tym problem, ale widzę, że teraz znowu coś się dzieje. Obsesyjnie ważę się co rano, a w ciągu dnia staram się "tuczyć" Od kilku dni waga ani drnie. W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg i urodziłam córkę 3660, co przy mojej wadze i wzroście było rekordem. Na szczęście nie wiem, co to zgaga, bieganie w nocy do łazienki na siusiu i rozstępy, ale zaczynam świrować. Tyle złego się słyszało w TV przez ostatnie miesiące o niedopilnowaniu przez lekarzy. Nie chcę być ich kolejną ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Dziewczyny, też dziś bardzo źle spałam :( Wypatruje oznak zbliżającego się porodu i poza kłuciem nic się na razie nie dzieje. Ciekawe co u dziewczyn ze szczytu tabeli wiktorowianka, myszula odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki!a ja za to dzis dobrze spalalam..jak nigdy do 9:-) Miska ja tez nie rozumiem po co kazali Ci przyjezdzac do tego szpitala juz w sobote skoro dopiero dzisiaj cos dzialaja..moja. siostra jak juz pisalam tez miala wywolywany 8dni po terminie i zadnych oznak,skurczy..nic nie miala. No ale dzis to na pewno sie cos zacznie i bedziesz z malenka wiec niech chociaz to Cie pocieszy;-) Iwounka biedaku wspolczuje choroby,obys do porodu wyzdrowiala.. Mama Leti ty to jak zwykle duzo pracy..a ja tez mam dzis lenia a musze obiad zrobic,z psem isc,na zakupy i tez troche ogarnac..eh.. Dobra ide robic sniadanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
I po wizycie lekarza dalej decyzji nie podjeli a potem mnie zbada :\ jak dzis nic nie zrobia to sie wkurze na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska22 trzymaj sie tam i nie daj sie bo cie beda tak trzymac bez konca musisz pyskowac bo inaczej jak sie trafi szara myszka to oni sie nie przejmują niestey takie realia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
hejka:) ale wczoraj byl piekny dzien:) bylismy z m , moja siostra i chrzesnica nad woda wiec wczoraj troche pokierowalam co mnie zmeczylo lekko obiadu nie ribilam bo jedlismy u rodzicow;) dzis ostatni taki cieply dzien podobno;) ja czuje sie ok, przed snem wypilam dwie meliski to spalam dobrze:) nawet tak czesto na siku nie szlam ZORRO GEATULACJE! tak czulam ze wrocisz rozpakowana:) Miska no jaja sobie robia! w jakim miescie ten twoj szpital jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja tez w ciagu tyg lprzytylam 1 kg a wcale sie nie obrzeram, mam niezla przemiane materii bo teraz juz pojawiaja sie dobre warzywka i korzystam z tego MP zarazilas mnie tym koktajlem truskawkowym i dzis znowu zrobie:) a Ty sie nie przejmuj brakiem objawow, jeszcze masz czas! mi sie brzuch obnizyl w tamtym tyg dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
rozpakowane mamusie: -- 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10. Aldonka88 - 09.04.2014 - Agatka/chyba usmiech.gif -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ups zapomnialam zmienic date z 4 na 13, bo tak wyszlo z ostatniego usg i z om rozpakowane mamusie: -- 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10. Aldonka88 - 09.04.2014 - Agatka/chyba usmiech.gif -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
dzis mialam isc na ktg ale pojde dopiero w czw jesli do tego czasu dotrwam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldonka88 mp88 - tak rodziłam z mężem i nawet pępowinę przecial :) zorro gratulacje!!! ja jeszcze w szpitalu. Mamy szansę na wyjście jutro o ile się żółtaczka nie nasili i jeszcze czekamy na wyniki z krwi malutkiej Pozdrawiam wszystkie i Miśka życzę szybkiego rozpakowania w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaczki:) ale dziś fatalnie spałam:/ masakra. Wczoraj chyba mnie przewiało i mnie zaczęło rozkładać od wieczora. Na szczęście się wyspałam i póki co cisza:) Mamoolcia możesz coś przybliżyć na temat burdelu na Brochowie?? Ja chyba naprawdę zacznę pić melisę bo mam wieczorem jakieś ataki paniki chyba.Serce mi wali pełną piersią:/ Miśka trzymam kciuki żeby szybko to poszło u Ciebie i jak najszybciej bobo było z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiktorowianka rozumiem ze twoj hej dwupaczki liczy sie tylko do tych mam w ciazy bo innych juz nie uznajesz ktore dwupaczkami nie są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wiktorowianka miałam na myśli to co pisała MP ostatnio, że strasznie dużo porodów i już nie przyjmują, albo przyjmują i po porodzie podobno kobieta do domku a dziecko zostaje.Co prawda o tym ostatńim nie słyszałam jak byłam w szpitalu. Wp Mój lekarz mówił, że te co rodzą schodzą z fotela i już kolejne wyskakują jak na taśmie produkcyjnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gościu w sumie słuszna uwaga:) jakoś nieprzemyślane powitanie:) Zapomniałam, że to już tyle mamusiek jest na tym forum. Dziewczyny mam pytanie bierzecie smoczki do szpitala?Jeśli tak to bierzecie je wyparzone już czy tam na miejscu będzie odkażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miska, a czy oni sie nie boją, że możesz już mieć "stare"łożysko lub zielone wody? Moim zdaniem powinnaś przestać być miła i otworzyć buzie trochę głośniej. Tak jak napisała Na Kwiecień, trzeba walczyć bo oni ciche i grzeczne tak własnie zbywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wiktorowianka ja biorę smoka, ale muszę wyparzyc go. Ja wczoraj sie załamałam, pojechałam do galerii kupić jakiś stanik do karmienia i dupa. Niestety porządnych stańikow brak, chyba pozostaje internet bez mierzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest publiczne forum i każdy może to czytać .. a ja jestem jedną z mam z tego forum akurat i czuje sie tu zle jak czytam hej dwupaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) gosciu nie czepiaj sie nie istotnych szczegółów!! miska musisz ich przycisnac trzymaj sie !! u mnie sloneczko ale spacerow nie przewiduje juz nie to zdrowie:( objawow porodowych nie mam chyba czasem cos zakluje ale to razcej nie sa skurcze boli mnie za to spijenie lonowe bardzo czasami tak ze lzy mam w oczach zmieniajac pozycje i czasem czuje dzidzie jakby mi miala wypasc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smoczka nie brałam bo różnie położne w szpitalach na to reagują ale po powrocie zaraz zaaplikowałam synkowi chociaż nie jestem jakims wielkim zwolennikiem ale mój mały od samego urodzenia tak strasznie pcha rączki do buzi juz nawet kilka razy kciuk ssał i robi to niezaleznie czy głodny czy po jedzeniu poprostu taki ssaczek wybitny. Pamietam ze córkę nie chcielismy uczyc smoka bo zresztą wcale go nie chciała ssac****ewnego dnia odkryła istnienie kciuka i tak go ciągneła jak szalona i wtedy musielismy na siłe wyciagac kciuk i wkładac smoczek, dwa dni z nią walczyliśmy zeby zechciała smoczek. Moja babcia zawsze mówiła ze dziecko musi miec smoczek bo to jest jedyna jego własność jaką posiada i nie wolno mu tego odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
No w sumie słuszna uwaga ale mamo gościu podpisz się i nie oburzaj bo naprawdę wiktoria mogłannapisać tak nieświadomie i pewnie chciałannapisać hej wszystkim tu piszący a nie tylko tym co jeszcze nie urodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczki mam nawet dwa bo w dwukapu byly niby ortodontyczne, do szpitala nie biore no chyba przez dwa czy trzy dni dzidzia da rade jak nie to m wyparzy i dowiezie... w ogole wczoraj mnie wkurzyl bo stwierdzize jak bede rodzic np 10 godzin to on chyba nie bedzie ze mna przy porodzie bo co on wtedy bedzie robil....grrrr...juz mam go dosc czasami niech se nie jest jak nie wie po co ma byc eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu skoro jestes mamą z tego forum to sie podpisuj! wiktorowianka napewno nie chciała nikogo urazić zresztą co to jest za powód, ja tez juz urodziłam i jakos mnie to nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Lepiej żeby dziecko stało smoczek niż kciuka. Córka bazach znajomych nie miałasmoka ale do ddziś jako prawie 5l taka ssie kciuka który jest już przez to taki splaszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Aga no to weź swojemu m powiedz wprost dlaczego chcesz żeby był z tobą! Nie strzelaj fachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim widze ze nie tylko ja zle spalam w nocy, masakra jakas, moze to przez to przestawianie czasu;). Ja smoczek biore, mam taki pojemniczek na niego,wyparze go i wrzuce do torby moze sie przyda:) W wawie dzis slonecznie i nawet cieplo, mam zamiar sie wybrac do pracy, zwolnienie zawiesc, ale takie wypady to katorga ;/ Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu no to ładnie Cie m wkurzył oj faceci to czasem tak nie myslą jak coś mówią. A ja musze sie zbierać na pierwszą wyprawe z moim skarbem, bo m od dziś wrócił do pracy a ja musze córke z przedszkola odebrac, takze fotelik i w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie motylekk lepiej smok niz kciuk moja kolezanka tak ssała jako dziecko ze dzis nawet jako dorosła kobieta ma jeden kciuk troche dłuższy od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×