Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Mi nadal zlatuje ta sama kroplowka ale juz sie Kończy i na szczęście bede mogła cos zjeść padam z głodu caly dzien nic nie jadlam , cos sie Świderek nic nie odzywa moze juz urodziła?;-) a ty Motylku jak tam? Wiktorowianko a jak ma sie Wiktorek?? Przyszła mamo kwietniowa dzięki za wstawiennictwo ale nawet nie zwracam uwagi na idiotę ;-) nie Ma sensu ... Ech czuje ze u mnie to troche potrwa jutro pewnie dostanę kolejna oksytocyne chyba ze cos sie ruszy samo poki co zero postępu ... A szkoda . Na szczęście jest zakaz odwiedzin tutaj na sali przedporodowej i rodzinka nie Mogła przyjść ale oczywiście juz sie mama wpieprza i dzwoniła tu do położnych wiochy mi narobił ... Zawsze Musi mnie wkurzyc wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaba90:) MP powodzenia życzę a mamą sie nie przejmuj nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp, motylku - trzymam kciuki:) swiderku - mam nadzieje ze Ty tez juz sie rozsypujesz:) mj28 - where are you ? rodzisz? właśnie sobie przypomnialam ze to Ty chyba piewsza wspominalas ze fajnie by było urodzic 140414...czyzbys sie wstrzelila? coraz mniej nas dwupakow ...coraz ciszej na forum... moje dziecko tak szaleje w brzuchu w godzinach wieczorno nocnych ze mam ochote krzyczec boli to i jest nieprzyjemne:( mamuski swieze czy wasze dzieciaczki sa aktywne tak jak w brzuchu w sensie o tych samych porach sie budza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama a to widać uczenie mają inne podejście. Mój w piątek ważył niby 3900 to ciekawe ile teraz waży. Jest mu tam na pewno bardzo ciasno. Macica maksymalnie rozciągnięta. Mój m kombinuje ale kasy tu nie przyjmują położna jedna poradziła ze trzeba się po prostu dowiadywać , dopisywać itd wiec jutro będzie probowal dalej .na wkładkę miałam taką zoltawozielonkawa wydzielinę i nie wiem czy to przez grzybicę czy może wody? Jutro już mogę jeść wszystko normalnie. Na tej diecie nie schudłam ani grama przez te obrzęki. Nie mam na nie wpływu. Mam podobno zle przepływy bo kiedyś miałamna tej nodze przeszczepiana sskórę Biedronko a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Mamuski a jak to jest z wami? Wolalbyscie naturalnie rodzic czy cesarka? Taka jedna znaajoma mojej siostry pierwsze miala cesarka a drugie naturalnie. I powiedziala ze nigdy wiecej nie da sie namowic na naturalny porod. Moze skoro mala juz taka duza to watro zdecydowac sie na ta cesarke? Nie chce cesarki gdyz to jest ciecie. Potem dwa lata czekac na kolejne dziecko kolejna cesarka a na statosc sie trafo znowu cos I same zrosty. Zas jak czytan o luznych wypadajacych pochwach to o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama a to widać uczenie mają inne podejście. Mój w piątek ważył niby 3900 to ciekawe ile teraz waży. Jest mu tam na pewno bardzo ciasno. Macica maksymalnie rozciągnięta. Mój m kombinuje ale kasy tu nie przyjmują położna jedna poradziła ze trzeba się po prostu dowiadywać , dopisywać itd wiec jutro będzie probowal dalej .na wkładkę miałam taką zoltawozielonkawa wydzielinę i nie wiem czy to przez grzybicę czy może wody? Jutro już mogę jeść wszystko normalnie. Na tej diecie nie schudłam ani grama przez te obrzęki. Nie mam na nie wpływu. Mam podobno zle przepływy bo kiedyś miałamna tej nodze przeszczepiana sskórę Biedronko a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP trzymam kciuki, żeby zaczęło się dziać:) Dziewczyny wybaczcie, że tak mało odpisuję, ale czytam Was regularnie. Mam pytanie do Mamusiek rozpakowanych.chodzi o pępek.Małej dzis odpadł i teraz ma taki wystający a w środku taki białoszary, szklisty, jakby ropny. Strasznie sie martwię, u Was było coś takiego? Wiem, że może to głupie, co teraz napisze, bo macie dużo kłopotów z kolkami, a ja wręcz przeciwnie. Moja córeczka cały czas śpi, dziś ani razu nie zapłakała, ogólnie je, śpi, kupa i tyle. Pewnie napiszecie, że jestem walnięta i mam sie cieszyć, że taki spokój mam, ale boję się czy wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Mamaolcia zapytaj po prostu pediatry ale mi się wydaje ze taki temperament ale ogólnie jak chce jeść czy coś nie tak to płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przed chwila koleżanka z mojej sali urodziła Darka sie strasznie az jej sie bałam ale odkąd poszła na Porodowka to chyba 7 Min i juz słyszałam płacz dziecka ale te krzyki mnie przeraZily bałam sie okrutnie chyba nie usne miałam kolejne ktg i lipa no nic zobaczymy co jutro wymyśla lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Mamolcia - co do pępka to nie pomogę bo moja ma jutro 3 tygodnie a jeszcze jej nie odpadł. A co do smoczka to ja daje mojej ale po trzech minutach wypluwa. Czuje że to sztuczny cycuś :) No mamusie! Czyżby nikt z naszego forum nie urodził w taki dzień z fajną datą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama a to widać uczenie mają inne podejście. Mój w piątek ważył niby 3900 to ciekawe ile teraz waży. Jest mu tam na pewno bardzo ciasno. Macica maksymalnie rozciągnięta. Mój m kombinuje ale kasy tu nie przyjmują położna jedna poradziła ze trzeba się po prostu dowiadywać , dopisywać itd wiec jutro będzie probowal dalej .na wkładkę miałam taką zoltawozielonkawa wydzielinę i nie wiem czy to przez grzybicę czy może wody? Jutro już mogę jeść wszystko normalnie. Na tej diecie nie schudłam ani grama przez te obrzęki. Nie mam na nie wpływu. Mam podobno zle przepływy bo kiedyś miałamna tej nodze przeszczepiana sskórę Biedronko a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Motylekii czy ty do mnie piszesz? O jakich uczniach piszesz? Dlaczego sie tak powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Bo pisze z tel i mam słaby zasięg. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a raczej dobry wieczór, ja zawsze na koniec dnia:) No właśnie szkoda, ze nie ma dziś żadnych nowych dzidziusiow... Ale Swiderek sie nie odzywa to może, może.....;) Ja miałam dzisiaj straszaki! Leżąc u kosmetyczki dostałam skurczy krzyzowych co 10 min! I byłam pewna, ze to już, m po mnie przyjechał, synka wyslalismy na noc do babci, ale w domu już sie uspokoily, wiec klade sie spać i czekam dalej:) Zrobiłam sobie po prostu za długi spacer i to chyba dlatego....może jutro tez spróbuje:) Agu1983 mam dokładnie to samo z wiecOrnymi ******* dziecka!!! Ok 20-21 co wieczór Młoda zaczyna trening. Kopie gdzie popadnie a ja wyję z bólu! M nie wie już co ma ze mną zrobic i ja sama tez nie wiem. Zartuję sobie ze jak ona po przyjściu na świat będzie cały dzień taka spokojna a dopiero wieczorem aktywna to da nam nieźle popalić:) Mp88 trzymaj sie tam w szpitalu, nie przejmuj sie tymi krzykami koleżanki z pokoju, mówiłam ze w tym szpitalu jest zzo wiec urodzisz sobie bezboleśnie:) Przyszła Mama ja gdybym miała wybierać to nigdy nie wybralabym cesarki zamiast porodu sn. Dla mnie to jest zawsze ostateczność i najgorszy ze scenariuszy zarówno dla mnie i dla dziecka. Mamaolcia nie pamietam jak to z tym pepkiem, świeżo upieczone mamy C***ewnie napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
No ja wlasnie tez chce jej uniknac. W piatek na wywolanie ide jak juz pisalam. Dostane jakies czopki na szyjke. Wiecie cos o tym na ten temat? Co to jest I czy pomaha. Ciekawe czy oksytocyna mi dadza jaki bedzie efekt. oby juz ruszylo sie i bym zaczela rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ja sie chciałam tylko pochwalić że jestem mamą! Milanek waży 3480 i mierzy 54,cały i zdrowy,ale u mnie skonczylo sie na cc. Napisze wiecej jutro,buźki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Swiderek jako pierwsza szczerze Gratuluje. Duzo zdrowia dla ciebie I maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku u mnie nic :( całe dwa dni brzuszek napięty dziś koleżanka zobaczyła moje nogi mówi o kur... a ja noooo eh.. Motylku u Ciebie nic? Ja Cię, że Ty tak dajesz radę! A z opuchlizną jakoś lepiej? Zeszło coś? Kurde by mogli coś zadziałać! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Świderek gratuluje:) Przyszła mama kwietniowa ja raz dwa czopki dostałam na zmiękczanie szyjki Biedronko z nogami coraz gorzej! Bo obrzęk zaczyna już na chodzić na udo i jak chodzę to tragedia jakby nie moja noga a śpi się zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Motylekkki I jak pomogly Tobie cos te czopki? Ty jestes w szpitalu bo jestes juz po terminie? Czy dlatego ze woda sie zbieda I puchniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama ja tu w czw trafiłam bo u swojej Gin miałam za wysokie ciśnienie i te obrzęki i duży przyrost wagi w ciągu dwóch tyg może te czopki jakoś wpływają na te skurcze ale czy szyjce coś pomogło go nie wiem no nie byłam tak badana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Aha. Wiec czekasz na swoj czas. A kiedy masz termin? Przepraszam ale nie zdolam was wszystkie ogarnac. Ja nie wiem czy moge sama wywolywac porod. Niby spacer kopiel schody I seks pomagaja. Ale moj niechce. Choc I tak mysle ze go dzis w obroty wezme. Nie wiem czy moge bez kondoma skorio moge miec cesarke robiona. Niby sperma ma jakies wlasciwosci zmiekczajace szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , widze że nie tylko ja spac niemoge, juz pisalam ze czytam was codziennie, ale jakos ostatnio nie mam weny na pisanie na kafe, wiecej sie na FB udzielam;). Mam pytanie, odnosnie odchodzacego czopa, pewnie juz pisalyscie ale przewertowc tyle stron to nie latwo;), od 2 w nocy strasznie sie ze mnie leje, co chwila zmieniam podpaske, jak wstaje to normalnie tak jakbym popuszczala, czy wy tez tak mialyscie? Wydzielina jest mieszana, bo troche gesta troche wodnista(przezroczysta), a najciekawsze to to te nie mam zadnych dolegliwosci, wyczytalam ze to moze wody plodowe wyciekaja, sama nie wiem. Zobacze jak dalej sie bedzie lało to podjade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Tak. To moga byc wody plodowe. Moga sie saczyc powoli jak I chlustnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama na niedzielę miałam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Motylekkkii to urodzisz niebawem. Ja rodze w Niemczech. I tu po kilku godzinach wywolywania robia cesarke. Nie wiem jak ta bedzie. Boje sie ze mojemu lekarzowi sie spieszy bo chce miec swieta wolne. Dlatego w pt cesarke by potem go nie wzywano. A moze sie okazac ze go nie bedzie w szpitalu wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Przyszła mama może u ciebie obejdzie się bez cesarku:) tej co wczoraj wywolywali u nas to zapisali jakiś balonik i poszło szybko. od dziś nie mam już zwolnienie i moja księgowa sama nie wie co teraz. Zadzwonię do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Na ile moge wierzyc ze wskazaniem do wywolywania jesy waga dziecka. W sumie jezeli teraz ma 3700 to w piatek moze miec 4 kg. Coz wiecej przedluzac. Oby tylko zaczelam rodzic z tym wywolywaniem. Kwestia tez jest taka ze oni za cesarki maja wiecej placone tutaj. Dlatego polozna mi ostatnio mowila ze na 8 mam 6 cesarek. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
BIRD 25 POWODZENIA. Czekamy tu na Ciebie z malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×