Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

hej dziewczynki potrzebuje pomocy czytam różne strony i zgłupiałam.Powiedzcie mi czy któraś się radziła jak wprowadzać do diety. Po 4 miesiącu ma dostawać 5x180ml mleka i teraz tak czy oprócz tego mam mu dać np jeszcze marchewkę i trochę kaszki czy zastąpić dwie porcje mleka tymi rzeczami no i czy mogę wprowadzić odrazu jednego dnia warzywko i kaszkę?czy ktoś ma jakiś schemat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaM
Hej! Ja daje kaszkę juz do mleka a dopiero skończyliśmy 3mc daje nie duzo bo na 120 normalnie mlesio i do tego 1-2lyzeczki jak od mleka kaszki. Wczoraj tyciuchne dostała ziemniaczka chyba nie była zadowolna! Bynajmniej mina była taka;) teraz zrobie kilka dni przerwy i jakas marcheweczke i znowu z 2-3dni przerwy i cos nowego najpierw kaszkę dałam a pozniej dodawalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślicie ze po kaszkach to tak samo jak i na mleko moze byc reakcja?? Bo moja pije nan jest to nestle i dałam jej kaszkę ryżowa nestle bananowa bardzo odbijała a teraz dałam z bobovita i jest ok jak na razie dopiero w sumie jeden dzien stosujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka1990
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam ze szczepienia i jestem w szoku . Mój synek ma 4 mies i 5 dni i waży juz 8500 g i mierzy 68. I jak go tu nosić:) Powiedzcie mi czy któraś z Was używa krążków anty Nuva Ring? Jak że skutecznością? Dałam się namówić ale nie jestem przekonana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Moj cos o dziwo na razie spi w dzienladnie i nad ranem tez szybciej usnue. We wozku tez lezy grzecznie i gapisie na liscie. jakuego smczka do butelek uzywacie? Bo ja na razie dwojki. bylam u fryz zapisac sie na farbiwanie i pdobna fryzure. wciaz ne mam stroju dla malego na chrzst:/ mj spi juz ponad dwie godziny i nie wiem czy go kapac bo to juz jego pora jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku ja mam na zbyciu ubranko jeśli interesowałoby Cie po moim synku.Fajnie maja niektóre z was ze dzieciaczki takie grzeczne,mój 5 min nie jest w stanie wytrzymac leżąc sam w łóżeczku czy wózku.Wymagajacy chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinko interesowałam się nova ringiem ale ja się na to nie odważyłam,może jestem zbyt strachliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
hej dziewczyny! Dawno się nie odzywałam bo w sobotę spontanicznie przyjechaliśmy z m w rodzinne strony (ma urlop), jesteśmy w domu u siostry bo ona wyjechała na wakacje więc rządzimy się sami;-)ale jest ogród, basen..i można się zrelaksować..no i w końcu babcie, ciocie, wujki do pomocy..heheh;-)jutro już siorka wraca ale zostajemy jeszcze tydzień i przenosimy się do jej domku letniskowego;-)mały cały czas na świeżym powietrzu i nie mam najmniejszego problemu z usypianiem..śpi nawet po 10h i usypia też bardzo szybko..ze spaniem w ciągu dnia jest różnie..bo też tak po ok 30min do godziny ale tutaj przynajmniej ma go kto bawic;-) Kasia no widzisz..wszystko będzie dobrze, zobaczysz..jest duża poprawa więc się nie martw! Zorro i inne mamy które przeszły na mm..nie ma się co przejmować, najważniejsze żeby maluszki się najadały..to przecież o to chodzi, prawda?moja mama też mnie krotko karmiła piersią i w ogóle nie choruję i jest ze mną wszystko dobrze;-) MP no Milan w wózku też nie lubi jeździć..tak góra 40min wytrzyma ale już nic na to nie poradzę niestety.. ..no i witam nowe mamy serdecznie! ..kurczę miałam coś jeszcze napisać ale nie pamiętam.. ..dobra, idę spać;-)miłej nocki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dnia porodu czytałam kazdy jeden post a teraz z braku czasu mam luki:) i nie wiem czy ktoryś bobasek ma juz jakieś ząbki? Moj synek baaaaardzo się ślini, już od miesiąca gryzie wszystko, całe piąstki w buzi ale ząbkow nie czuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabino moj urodzony 25 kwietnia i ma 2 zabki. X Motylku ja tez mam do sprzedania garniturek. Jak jestes chetna moge fotki wyalac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Asmana a jaki rozmiar bo mojjestz 26 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Asmana a jaki rozmiar bo mojjestz 26 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku rozmiar jest 74, ale ja spodenki zmniejszalam troszke, koszula byla ciut za duza a byl chrzczony miesiac temu. Ile Twoj maluszek wazy i mierzy? Moge Ci podac wymiary koszulki i spodenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
Hej dZiewczyneczki, swiderku ale fajnie macie odpoczniecie sobie troszkę zwłaszcza ze mały daje Wam pospać to macie troche czasu dla siebie korzystajcir i odpoczywajcie;-) ja dzis poszłam z Izunia na spacer bo dość długiej przerwie i nie płakała zasnela mi i spała 2h ciągiem juz nie pamietam kiedy tak ostatnio było ale dałam ja do spacerówki kto wie moze dlatego no nic jutro te pójdę i zobaczymy czy to jednorazowe zachowanie czy juz tak pozostanie oby pls ;-) w nocy tez dzis było lepiej ale nie wiem czy to zasługa tego ze wczoraj sie bardzo zmęczyła bo dość późno wróciliśmy zobaczymy jak dzis bedzie. wogole powiem Wam ze moja Iza odrzuciła smoczka i od wtedy jest gorzej ciezko ja uspac i uspokoić jak był smoczek to szło raz dwa, czy któreś dziecko te odrzuciło smoka? Ona sie teraz bim bawi zupełnie jakby zapomniała jak go sie ssa...wogole to wtedy co mu soe budziła co 1 h w nocy i myślałam ze to po mm bo zaczęłam jej dawać to jednak nie było po mleku chyba reakcja poszczepienna choc sama juz nie wiem na co zwalać , teraz znowu powróciłem do dawania jej mm na noc... Kochane mam pytanie czy wy zawsze odbijanie z waszymi maluszkami? Bo ja w nocy nie odbijam bo ja to rozbudza strasznie wiec tylko jej daje cyca i odkładam ... W dzien tez mi sie zdarza nie odbijać ale nie ulewa powiedzcie jak to jest u was? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Dzis sie akurat wazylismy i mierzylismy. waga 7 kg dlugosc 65 Obwod klatki 41 Z tym ze ja body kupuje na 74 wlasnie i koszulki tez a spodnie to jieco mniejsze. to pidaj te wymiary:) PS ale twoj musi btc duzy chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Moj o dziwo tez ladnie przespal noc a balam sie ze bedxie inaczej bo przed piat juz spal mp czytalam ze w nocy nie musi sie odbic bo jak dziecko je na dpiocha to nie lyka powietrza ale ja zawsze z piec minutek nosze i odkladam. poza tym chyba kiedys to odbijanie sie konczy? My dzis wrocilismy do siebie bo mielismy szczepienie... cala droge spal sobie. Woze go z tylu. mp co do smoka to nie pomoge bo muj toleruje tylko kciuki ew moja reke i od seieta smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jak tylko mlody wstanie to zmierze(jo oczywiscie spi przy cycu). Nie jest duzy. 30 lipca wazyl 6660 i mierzyl 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp moj wogole nie chce smoka. Wiec Ci nie pomode a co do odbijania to w dzien staram sie dawac do pozycji pionowej a w nocy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku podaje wymiary. Dlugosc spodni calkowita 36.5 Dlugosc nogawki mierzona od kroku 18 cm Wymiary koszuli: Dl rekawa mierzona od samej szyi 31 cm Dl rekawa mierzona od pachy 17.5 cm Dl koszuli 28.5 cm Szerokosc mierzona od pachy do pachy 28 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Mi sie wydaje ze mojego dzis zle zmierxyla no mi wychodzi67 vm asmana mydle ze byloby ok. A jskas czapke mialad fo trgo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mp88 cieszę się że z Izunią już lepiej i że udał się spacer.Może się kiedyś wkońcu umówimy Wrocławianki co? A może ktoś mieszka w okolicach Partynic?Brakuje mi towarzystwa do spacerów:) Świderku fajnie że możesz odsapnąć my też byliśmy ze szwagrem i jego narzeczoną na wakacjach i pomoc niesamowita bo czasem rąk brakuje przecież:) Sabinka to spory facet mój też już pewnie koło 8 waży..Nie wiem czy to mleko nan 1 tak nie tuczy bo ponoć ma więcej węglowodanów. Macie jakieś patenty na rozśmieszanie maluchów bo mój mąż mizia zarostem małego po brzuszku a ten śmieje się jak szalony a matka zazdrosna:p choć udzielił mi złotej rady żebym na nogach zapuściła i łydką go gilgotała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku tak mial berecik. X Wiktorowianko niezly pimysl meza, moj smieszek jest straszy, ma ogromne gilgotki zwlaszcza w pachwinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku wyżej umieściłam link do ubranka mojego synka.mój ma 7,700 i 67 cm.Przyłożyłam do niego to ubranko i jeszcze by się bez problemu w nie zmieścił.Jest fajne z tego względu że wygodne,bawełniane więc dziecko się nie poci. Sabinko mój też z miesiąc już się bardzio ślini a ząbków jeszcze niema.26 lipca miał 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianko ja małego całuje i w żartach leciutko przygryzam paluszki od nóżek:)dużo śmiechu jest przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Asmana a twoje ubranko tez bawelniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
Hej. Ja też muszę swojej kupić coś chociaż nie wiem bo mam taką sukienke z 2010r hehe dostałam kiedyś od babci nową ale wiecie czas mija i moda też. Ładna nawet bielutka. U nas chrzest 30 min bo to sobota i msza krótka bd. Moja też zazwyczaj śpi od 21-6. Później mleko i pośpi do 8 albo nie. Potem w dzeń ma 2 drzemki po 2h. Lub 3 krótsze w sumie nie licze bo ja jej dnia nie reguluje. Zastanawiam się też nad wprowadzeniem nowych pokarmów bo za tydzień kończy 4 msc. Dziś mi dałapopalić. Nie chce leżeć w wózku i mało jest na dworze bo jedynie jak ją nosze :( Dziś ją w bujaku na podwórku posadziłam to też długo się nie nabyła. Przy jedzeniu coś się wyginała a jak zmieniałam pieluchy to nogi prostowała mi że nie mogłam ubrać... Jakiś dzień nie za bardzo do tego z M się wczoraj pokłuciłam na maksa... Zaczełam popalać a on tego nie lubi i zamknął mnie przed domem niby dla jaj ;/ A kupiliśmy w sobote samochód nowy i zapomniał wyjąć karty do odpalania więc się wkurzyłam wsiadłam i chciałam wyjechać to stanął mi przed bramą oczywiście nie dał mi wyjechać ( nie ma prawka niestety) ale jeździć umiem ;d i się w końcu z nim posprzeczałam że się nie odzywamy... tzn on do mnie tak ja do niego nie... ehh ostatnio co róż mnie wkurza :( jak znajdę sukienke podobną na necie to pokarze to ocenicie może czy się nada... Ja to nie wiem w co się ubiorę na chrzest bo gruba jestem nie schudłam do końca i muszę coś z włosami zrobić wkońcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×