Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gosia8905
Klientka zaczęła mi opowiadać o zupie zacierkowej.... mmmmmmm sama nie wiem co na obiad zrobić he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Cześć dziewczyny! Regularnie wszystko czytam, ale weny do pisania nie miałam. Odkąd wróciłam do pracy, to wieczorem po prostu padam do łóżka. Jutro mam USG:) Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że same dobre wieści usłyszę... Jutro 12t 5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia86 - dziękuję za @ książki - trochę widzę jest tej lektury do poczytania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia86 to może tak te książeczki na naszą pocztę przerzuć... Ja też mam jutro wizytę i po raz pierwszy ja mam jakieś czarne myśli:( Natalia, Mirabel super wieści. Walabia trzymam kciuki jutro za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walabia - życzę udanej wizyty i samych pozytywnych wrażeń :) Domella - proszę bardzo :) szczerze mówiąc to mam te książki od 4 lat i ich jeszcze nie przeczytałam :) Olka80 - za Ciebie również trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) A książkę chętnie prześlę tylko nie mam Waszego wspólnego adresu :) Pozdrawiam i dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Natalia to jak byś chciała namiary to podaj emaila bo chyba kiedyś Filipinka pisała, żeby nie podawać adresu na forum dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Jesli można to ja też poprosze namiary na wspólnego meila ;) gosiapb1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej:) My wczoraj w końcu powiedzieliśmy rodzicom M:) baaaaaaaaardzo się ucieszyli :D i nawet nie pytali nic o żaden .ślub czy coś:P mnie teraz wieczorem często brzuch pobolewa tak jakbyu p.ęcherz ale to raczej jest rozciągająca się macica;) moim rodzicom powiemy chyba w piątek w pracy chce powiedzieć po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jeśli można dołączyć ostatnia @ 18.06. - ale po tabletkach. wg USG termin 11 kwietnia a jaka będzie rzeczywistość czas pokaże. od miesiąca na zwolnieniu bo ostatnia ciąża bardzo powikłana i zakończona wcześniakiem z 32 tyg. więc leżę i pachnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Dzięki dziewczyny za dobre słowo, Olka, nie masz chyba powodów do czarnych myśli? Przepędź je czym prędzej:) Jak tylko wrócę z USG to napiszę co słychać u nas:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
motylek, 2 dni temu powiedziałam w pracy o ciąży:) Reakcja BAAAAARDZO POZYTYWNA i kazali się o nic nie martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze Szczecina, dziś kolejna wizyta u lekarza (10tyg i 5 dni wg usg) i powraca ten sam strach z poprzedniej ciąży czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
naduś, ale masz już dziecko w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny mające dzisiaj usg życzę powodzenia. Motylku- fajnie że rodzice sie ucieszyli, u nas nie wyło oznak radości :( trochę to przykre ale mamy to gdzieś Naduś- witamy, wyleguj się ile sie da oby tylko wszystko było w porządku Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego plamienia, na szczescie rano juz go nie było. Boje się i mam czarne myśli, to moje przeziębienie nie polepsza sprawy :( jutro jade do mojego gina w tej sytuacjji nie bede czakać do poniedziałku. Dziś biorę luteinę i leże cały dzień a jutro mam nadzieję się wszystko okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
motylek, walabię (podobnie jak kangury) lubię za to, że noszą swoje dzieciaki w torbie:) Neli8, dobrze, że bierzesz luteinę i że idziesz do lekarza. Przepraszam, że zapytam, ale w jakim kolorze to plamienie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walabia, Motylku fajnie, ze reakcja zarowno w rodzinie jak i w pracy pozytywna. Fajnie moc dzielic ta radosc z otoczeniem :) Ja wczoraj bylam na usg genetycznym. Dzidzius jest przeslodki. Ruszał nozkami i raczkami i wkladal lapke do buzi. No i mial jakby czkawke :) Kocham go ponad wszystko. A najwazniejsze, ze badanie przebieglo pomyslnie. Trwalo pol godziny. Mam plytke i zdjecia i wkolko ogladam. Widzialam nawet obraz w 3 d, ale dzidzia jeszcze nie wyglada za ladnie ;-) nastepne usg - połówkowe z echem serca mam 6 listopada. A w ogóle wg pana doktora termin porodu mam na 29 marca a nie na 2 kwietnia. Ale nie bede juz zmieniac tabeli. Mam nadzieje, ze mnie nie wyrzucicie, bo dobrze mi tu z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że choróbska dalej się szerzą wśród kwietnióweczek.Życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia. Ja z kolei od wczoraj odczuwam bóle w dole brzucha podobne do tych sprzed okresu. Zarzyłam więc no-spę i leżę. Trochę nerwów mnie to kosztuje, a moja gin jest na urlopie i nie mogę nawet rozwiać swoich wątpliwości. Ech, kiedy przyjdzie moment, że można będzie odetchnąć i czekać szczęśliwego rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
MamaMuminka, cieszę sie razem z Tobą:) i zazdroszczę już takich widoków! Ja za 2 h mam nadzieję, będę już też bogatsza o takie przeżycia. GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia - mam córkę 7 letnią (wyleżaną) motylekGość - ja to nawet nie wiem dokladnie, lekarze też nie wiedzą bo nikt nie ma pojęcia jaką mam długość cyklu więć posiłkują się wymiarami z usg neli8- może to zabrzmi nie miło ale nie jest taki mój cel- wy jak plamicie itp to przynajmniej wiecie ze coś jest nie tak a ja w poprzedniej ciąży nagle sie dowiedziałam w 12 tug że mam ) szyjki i 3,5 rozwarcia a czułam się cały czas tak samo dla mnie fizycznie nie działo się nic co mogłoby mnie zaniepokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Agunia, nie zostawił Ci nr telefonu, żebyś zdzwoniła jak coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawił mi nr telefonu, ale jest w jakichś egzotycznych krajach. Zresztą właśnie umówiłam się na wizytę do innego lekarza, bo inaczej nerwy mnie zjedzą. Dzisiaj będę już wiedziała czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dosc! dzisiaj mnie jakis dol bierze :( leze juz 4dzien i mam dosc!! wiem ze robie to dla dziecka ale mam nadzieje ze jeszcze tych 10dni szybko mi zleci i bede mogla wrocic do pracu bo dostane czegos my wczoraj powiedzielsimy tesciowej moim r powiemy w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabell- dla mnie słodycze też mogłyby zniknąć przynajmniej na okres ciąży ;) Też raczej bierze mnie na rzeczy kwaśne dlatego dziś na obiad Żurek domowy :) gosia- też zaczęłam mieć od dwóch dni problem ze spaniem , źle mi w nocy , mam wrażenie jakby bolał mnie żołądek z głodu :( piersi bolą , na brzuchu spać nie można ...ach ....jakaś masakra :( Wszystkim dziewczynom oczekującym wizyt USG życzę powodzenia i mocno zaciskam kciuki - wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×