Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

mi nikt nie proponował...nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc we Wroclawiu...a Tobie biedronko?? Ech wzruszylam sie waszymi opowiesciami dziewczyny jak piszecie o swoich aniołkach:) cudowne uczucie chyba byc matka:) Ja bylam rano na zakupach i kupilam sobie fajna pidzamke w biedronce wzielam rozmiar XL spodni a kosuzlke M i masakra spodnie sa na mnie male wchodza na polowe d**y, fakt ze wogole sie nie rozciagaja ale masakra, wiec musze oddac:) wlasnie wysprzatalam generalenie kuchnie i piore posciel zaraz jeszcze zmienie na czysta i odkurze naroznik, jutro planuje ogarnac lazienke:) dzis mam sily wczoraj mialam tragedie okropny dzien zle sie czulam a dzis czuje sie jak nowonarodzona cudnie mi:) Dzis jeszcze gotuje pyszniutki obiad makaron z krewetkami i pesto i smietanka (do swojej porcji dodam jeszcze szpinak) mmmm Swiderkowa widze ze dziś poswiecasz dzien tylko sobie fajnie na pewno sie lepiej poczujesz:) kurcze ja bylam mc temu u fryza farbowalam wlosy i dosc mocno podcielam myslalam ze moje wlosy wytrzymaja do porodu ale niestety juz jets tragedia, odrosty i sie nie ukladaja wogole, a ja do fryzjera chodze w rodzinnym miescie do ktorego najwczescniej pojade za poltora mc:) wiec trudno bede chodzic chyba w spietych bo czuje sie okropnie... bleeeee Mam nadzieje ze u Miski cos ruszy bo kurcze biedna nie bedzie miec sily na porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha bylam tez w aptece po ta herbate z lisci malin ale nie mieli, może maz mi gdzies dorwie to od dziś będę pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wlasnie, finezyjka cos malo sie odzywa ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście nie ma jedynie najbliżej to jakieś nie całe 100km.. a sobie chwalą i się dziwie, że nikomu nie proponują i nie wprowadzają do wszystkich szpitali :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP we Wrocław tylko na Kamienskiego jest wanna do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka ja jak zwykle trzymam za Ciebie kciuku, a juz myslalam ze po ;/ Kurcze moze rzeczywiscie niech twoj m ich opierniczy zeby coś robili, to juz jest mało zabawne ;//// Ja naprawde mam z czego sie cieszyc ze u mnie poszlo tak szybko, bo ja tez mam slaby prog bolu i chyba psychicznie wogole nie dalabym rady ;/ Mamy nadzieje kochana ze silna jestes, wszystkie jestesmy z Tobą myslami ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja dzis znowu mam jakiegos dolka i nie wiem czemu chyba chodzi mi o m bo wydaje mi sie jakis dziwny poszedl wlasnie do dentysty robimy bigos chociaz ja na niego nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
tez ciagle mysle o Misi, mam nadzieje ze wkrotce sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj świderku bardzo bym chciała urodzić w terminie ale nic nie zapowiada zostało mi 8,5h:/ cały dzień mnie kłuje jakby w boku a tak nic cisza.... Dziś nie robię obiadu z wczoraj dla M został a ja muszę odpocząć ledwo ogarnęłam kuchnię.Muszę odpocząć i na spacer iść.Może coś się ruszy. Powiem Wam, że mnie strasznie irytują te telefony,smsy czy to już. Matko urodzę to się pochwalę.Agresja mi się włącza jak będę cały czas się nakręcać żeby urodzić to nigdy nie urodzę! Można pić melisę w ciąży??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś dziewczyna pisała, że pije przed snem meliskę:) mnie tak samo denerwują tel a jeszcze mam 20 dni.. ale takie głupie gadanie:| ehh.. i to bardziej wkurza, że maleństwo jeszcze nie wychodzi i myśl może to już a może wieczorem albo w nocy mnie złapie :| też dziś mam doła wszystko mnie wkurza i denerwuje i w ogóle przespała bym cały dzień w ogóle nie mam siły na nic bym tylko leżała i patrzyła pusto w tv.. nawet nie mam ochoty na moje dzieła artystyczne i mój m mówi, że wtedy się nie zbliżać nie mówić nie pytać tylko tulić i pozwolić mi pomilczeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde też cały czas myślę o Misi.. i dałam mojemu przeczytać co napisała raniutko i odp nie dawaj mi takich rzeczy do czytania! To jest coś strasznego jak tak można ludzi traktować jak Ty tak będziesz miała to będę robiły awanturę.. nie powiem bo też biorę taka ewentualność, że takie coś ale wtedy koperta i cc bo ja nie mam zamiaru przeżywać takich horrorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Wiktorianka ja pije melise:) mysle ze nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, ja z tym spaniec to mam tak samo. Cały dzień w piżamie i tylko się przekładam z boku na bok i nawet mi sie nic czytać nie chce, ani TV włączyć. Dzisiaj przyszedł organizer na łóżeczko to tylko go otworzyłam a nawet nie chce mi się do niego wkładać rzeczy, chociaż już dawno planowałam co i jak poukładam. Rozmawiałam dzisiaj z moją mama, że strasznie wnerwiają te pytania "czy to juz, czy to juz" a ona mówi, że i tak spoko, bo gorzej jest jak para nie może mieć dziecka a cała rodzina ciągle pyta kiedy będzie maluch. Patrząc z tej porspektywy to chyba wolę żeby pytali czy już urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja tez piłam melise, bo dobrze mi się po niej zasypiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde od 2 dni mam tak spuchnięte stopy kostek nie widać i ręce nie pije dużo bo ograniczam napoje nogi w górze i nic :| powoli mi się nie mieszczą w kapcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mala_czarna_
wg mojej poloznej melise mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
tez kostek mi nie widac i czuje sie nieatrakcyjna i w ogole dawno sie taka nie czulam ide poprasowac albo polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to też racja.. moja daleka rodzinka straciła po raz 3 dziecko i babcia z tekstem po co się starać o własne można adoptować i w ogóle wybiegła z płaczem.. a jak to starsze osoby nie przemyślą, że kogoś to bardzo boli nie móc utrzymać ciąży.. mi też walnęła dobra praca a wy dziecko sobie zrobiliście mówię nie będę czekała na pierwsze dziecko po 30.. masz czas rodzą takie co mają 40 i jest dobrze.. już mi wszystko opadło i nie chciałam nic mówić a sama miała wcześnie dzieci w moim wieku to już 2 było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Rzadko tu zaglądam, staram sie Was czytac jak tylko mam czas. Wszystkim nowym mamusiom gratuluje dzieciaczkow. Tym co czekają po terminie życze cierpliwosci :) Czy jest tu jakas mama, ktora jest w drugiej ciazy a pierwsza miala cesarke? Ps. Bierzecie do szpitala oslonki laktacyjne na sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaHanulka i tez sie poryczałam jak pisałaś o swoich małych skarbach, bo własnie ujełaś wszystko co chciałam napisać mamieolcia, tez miałam te obawy czy bede wstanie jeszcze jedno dziecko kochac tak mocno, ale juz teraz wiem ze tą miłość da sie tak cudownie podzielić. Ja ryczałam w szpitalu kiedy moja czteroletnia dzwoniła i mówiła mamusiu kiedy miną te dwa dzionki i wrócisz, kocham cie, tesknie za tobą. Teraz w domu z m tez staramy sie zeby nie czuła sie mniej wazna od braciszka, angażuje ją do pomocy na jej mozliwosci i chwale ze jest taka dobrą siostrą. Wiecie kiedy mały zaczyna sie budzic podchodzi do kołyski i śpiewa mu kołysanke i on naprawde jej słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
U nas chyba nie ma porodu w wodzie, Agu słyszałaś coś? Mi nikt nie proponował. Całą ciążę piję melise :) a 100% można, jest wręcz wskazana np na początku by wspomagać utrzymanie ciąży, bo wycisza. MP88 zwiedziłam dziś ze 3 sklepy zielarskie i niestety nigdzie nie ma liści malin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie martwie o Miske jak przeczytałam jej wpis to mnie wszystko bolało razem z nią. Kochana wszystkie jestesmy telepatycznie z Tobą. Mysle ze twoja córcia tak długo czeka bo chce tez byc bardzo wyjątkowa i urodzić sie jako pierwsza kwietniówka na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde cholera maz tez nie znalazl wlasnie mi zadzownil...gdzie mozna kupic to cholerstwo...ktoras kupila posiada??;/;/;/ wiktorowianko mozna na pewno pic melise, ja pije czasem lekarka pozwolila nie stresuj sie pytaniami...mnie tez mecza chociaz tez jeszcze czas pff smieszne, ale rzeczywiscie tak jak ktoras z was napisala lepsza nasza sytuacja niz taka kiedy pytaja o dzieci a para nie moze ich miec... widze ze kazda z nas miewa rozne nastroje tuz przed porodem ja wczoraj mialam okropny dzien, spalam ciagle i tez plakac mi sie chcialo, a dzis jestem happy i pelna powera wiec kochane nie smutac jutro bedzie lpeiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytam kilka stron to pózniej nie wiem co komu napisac;) Zorro a moze spytaj położną jak Cie odwiedzi czy to normalne ze stopy po porodzie puchną ci bardziej niz przed. Domella cudny synek i dostojne ma imiona a w tej słodkiej czapusi to bardziej jak smerfik niz krasnoludek. Myszula gratuluje kawał chłopa z Twojego synka pewnie ciuszki to od razu 62 bedzie nosił. Mamaolcia 2700 to juz nie jest taki maluszek, nic sie nie martw a usg przekłamuje zwykle na mniej wiec jak jeszcze tydzien pochodzisz to mysle ze spokojnie 3 kg bedzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój okruszek spi juz kilka godzin wiec sobie do was popisze, był kiedys temat herbatek na laktacje mnie to narazie nie dotyczy bo sie musze wrecz do minimum ograniczac z wszelkimi płynami bo gdybym sobie tak pozwoliła to bym utonęła w mleku i zapalenie piersi murowane. Ale wiem z doswiadczenia ze bardzo mlekopędne sa tez herbatki ziołowe miety rumianki itd. i w zielarskim mają tez takie mieszanki na laktacje w saszetkach, a sa to czyste zioła bez dodatku cukru i konserwantów jak w tych w granulkach.No i kawa zbożowa, wcale nie musi byc z mlekiem sama tez działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lepiej się tu żalić niż na m przelewać swoje frustracje :P ja pije ostatnio herbatę gruszkowa z karmelem PYSZNA z lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj wierzycie w te liście malin ? dziewczyny proszę was tak samo działa jak olej rycynowy czy ananas buhaha to sa jakies średniowieczne wymysły . Kiedy przyjdzie czas to dzidzia wyjdzie i nie liście malin o tym zdecydują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o laktacje, polecam femaltiker;) super smak i efekt super jesli ktos ma malo mleczka. Mi pomoglo na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×