Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka1988

kupno materaca przez internet

Polecane posty

Gość aneczka1988

Witajcie, razem z narzeczonym kupujemy nowy materac do sypalni i zastanawiamy sie czy przez internet taki zakup jest ok (bo go nie sprawdzimy, nie polozymy sie). napewno chcemy wybrac cos z mk foam bo to juz sprawdzona w rodzinie firma i tym sposobem trafilismy do sklepu internetowego Bejto. Jest tam duzo materacy mk foam a sami do konca nie wiemy jaki wybrac no i czy przez neta to dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomic
Kupiłam przez internet 3 materace i jestem zadowolona. Cena niższa niż w sklepie, na spokojnie można porównać parametry i wybrać, kurier dostarcza do domu, szybka dostawa itp. Poczytaj o zaletach i wadach sprężyn, ilości kieszeni, stref itp.a potem wybierz. Jak chcesz mogę podać użytkownika allegro u którego kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaalbinia1983
ja też kupowałam materac przez internet, dokładnie ze sklepu http://materace-dla-ciebie.pl/ i jestem bardzo zadowolona. bardzo przyjazny film, dobrze mi doradzono i przesyłka doszła szybciutko. teraz się cieszę wygodnym i przede wszystkim tanim materacem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej jakości materac masz tutaj http://www.puchatkolandia.pl/ ja kupowałam u nich materace dla swoich dzieci i wszystko zostało zrealizowane szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha trolle nie widzą że to temat z LIPCA, lol durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta800
ja mogę polecić ci sklep w którym ostatnio robiłam zakupy http://amadu.com.pl/ - obsługa na najwyższym poziomie doradzają i obchodzą się z klientem jak z przysłowiowym "jajkiem" - pani wypytała o wszystko bardzo dokładnie i dopiero na tej podstawie zaczęliśmy wybierać odpowiednie modele, a zdecydowałam się na Materasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
w Amadu mają aktualnie fajne promocje i sama z nich skorzystałam. Kupiłam materac o prawie 200zł taniej! A w ogóle to obsługa na 6+!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam już dwa materace przez internet z senny. Jeden do swojego mieszknia- jestem bardzo zadowolona i jeden do mieszkania które wynajmuję - lokatorzy nie zgłaszali uwag. Więc myślę, że nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie mam z tej samej firmy i jak dla mnie zakup materaca przez internet to świetna sprawa. nie trzeba się martwic o transport, bo jest dostarczany do domu. do tego można bardzo dużo zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna451
Najlepiej jest kupić w sieci, ja kupują swój zasięgnęłam porady u fachowców w Meble Hot i musze powiedzieć, że wspaniale mi dobrali jestem bardzo zadowolona i nareszcie śpię jak niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dwa miesiące idealnego materaca. Chodziłam po salonach i testowałam, ale jakoś żaden mi nie podpasował, dopóki nie trafiłam na materace Visco, które mają opcję tzw .zmiennej twardości- polecam przetestować i samemu się przekonać jakie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×