Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama2109

Menu na chrzest

Polecane posty

Gość mama2109

Przede mną chrzciny córeczki .Uroczystość odbędzie się o godz 15 . Zaproszonych zostało ok 24 gości w tym 4 dzieci. Moje pytanie czy aby starczy żarełka gościom. ? Czy z ilością lekka przesada. Szczerze to moja pierwsza impreza którą organizuję sama od początku do końca więc zestresowana jestem i pełna obaw co do menu. Proszę o rady :) Z góry bardzo dziękuję :) Rosół Ziemniaki + *kotlety z piersi (ok 30 sztuk) *kotlety mielone z serem w środku i zwykłe *udka kurczaka (ok 30 szt) *skrzydełka faszerowane (ok 30szt) 2 suróweczki (mizeria i surówka z pekińskiej +ogórek kiszony majonez i kukurydza konserwowa) sałatka jarzynowa sałatka z zupek chińskich sałatka z brokuła sałatka owocowa karkówka w sosie z pieczarkami i cebulką na ciepło tort ciasto ala sernik na czekoladowym spodzie i na wierzchu z owocami zalanymi galaretka ciasto "cycki murzynki" sernik na zimno kupię jakieś 3 rodzaje ryb w sosach typu salsa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym mięsem do drugiego dania to trochę przesadziłaś. po co aż 5 różnych i po sztuce na głowę. kto tyle zje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina mojego M jest mięsożerna więc stąd ten pomysł. A zawsze można zamrozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poprostu kupię 5 kurczaków całych po porcjuję i z tego zrobię kotlety i udka ile wyjdzie tyle będzie dodatkowo kupię skrzydła by nadziać je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trochę si ę narobisz. i zastanów się jak to wszystko odgrzejesz, ale skoro mięsożercy to menu całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czas uroczystosci kurczak będzie się piekł w piekarniku, kotlety z piersi będą smażone w czasie podania rosołu , a mielone podgrzeję w mikrofali . Mam nadzzieję,że to wszystko ogranę jakoś. Chyba będę musiała zatrudnić kogoś by został w kuchni na czas naszej nieobecności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo tego jedzenia, co Ty wesele wyprawiasz? Sama to będziesz przygotowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogoś w domu musisz zostawić, żeby ci rosół podgrzał. dasz rade ze wszystkim, tylko dobrze sobie przemyśl co i w jakiej kolejności podłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mi pomoże i mama mojego M. Zajmą się mięsem a ja ciastami ,tortem, i sałatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tort to najlepiej parowkowy albo wieprzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tyle wszystkiego? Zrób normalny obiad: jedna sałatka na przystawkę, jedna zupa, jedno danie główne (jeden rodzaj mięsa, jeden rodzaj dodatku, surówki najwyżej ze 3 różne) i deser. Skąd w Polsce to robienie mini-wesel przy byle okazji? Kto podczas normalnego posiłku zjada po 10 rodzajów mięsa i sałatek?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×