Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość weselny

Czy mowicie prawde o slubie i weselu

Polecane posty

Gość gość weselny

Byłam w zeszłym tygodniu na ślubie i weselu znajomych, niby wszystko było ok, ale spodziewałam się czegoś więcej. Zwłaszcza, że teraz wszyscy tak wybierają rok, dwa lata w przód a oni mają dobry gust. Niby było ok, ładna sala(taki trochę dworek), dobre jedzenie, jakaś droga orkiestra itd. jednak bawiłam się średnio, nie powiem, że spędziłam źle czas, bo cieszyłam się ze szczęścia znajomych i bardzo im kibicowałam ale sama impreza jako impreza była moim zdaniem zaplanowana tak sobie. Sala ładna ale już dekoracja dość sztampowa, jedzenie było naprawdę super ale za dużo i zbyt wolno podane. Ciasta ok., niby domowe ale ja w domu robię lepsze, poza tym uważam, że na takiej imprezie albo powinny być jakieś małe deserki żeby się dobrze jadło albo jak już ciasta to przemieszane tradycyjne z jakimiś nowymi smakami. Orkiestra duża, podobno droga jednak moim zdaniem zarzynali większość utworów, co prawda nie tak bardzo jak normalne orkiestry ale wydaje mi się, że nawet "ona tańczy dla mnie" jeśli już musi lecieć to niech leci w oryginale, nie mówiąc już oczywiście o prawdziwych utworach. Jeszcze parę przykładów by się znalazło. Oczywiście im tego nie powiedziałam, bo tak jak mówiłam, cieszę się ich szczęściem, no i uważam, że takie rzeczy powinno zachować się dla siebie, jednak chciałabym Wam powiedzieć, że goście weselni naprawdę chcą się dobrze bawić na Waszym weselu, więc pamiętajcie o tym przy organizacji i zróbcie naprawdę fajną imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może nastawiłaś się na Bóg wie co i rozczarowałaś się. To tak jak z sukniami znanych osób. Media trąbią o ślubie i sukni panny młodej od kilku miesięcy a nagle rozczarowanie bo spodziewali się wszyscy czegoś innego, może lepszego. Moje wesele kosztowało 340 zł od osoby. Byłam zadowolona, goście też ale być może gdyby się dowiedzieli ile płaciliśmy powiedzieliby że za taką sumę spodziewaliby się czegoś lepszego. Kto wie. Najważniejsze że goście dobrze się bawili i my również. Trzeba pamiętać że teraz wszystko jest bardzo drogie i wydaje nam się że za takie pieniądze mogloby być lepiej ale przy organizacji własnego wesela dopiero widzi się ile co kosztuje i że czasem nie da się zrobić czegoś lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie wydaje. ale czasem mimo ze czasu jest duzo nie ma wyboru jesli chodzi o sale orkiestre itp. ja orkiestre zamawialam ponad 1,5 roku wczesniej a te co chcialam juz nie mialy terminow. nie mam zamiaru planowac wszytskiego 5 lat w przod. mowisz ze jedzenie dobre sala ladna wiec czego jeszcze oczekujesz? za duzo jedzenia? jakby bylo malo tez byc narzekala. nigdy kazdemu sie nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja specjalnie wszystkich klamie na temat ślubu i wesela zeby nikt nie ściągnął sobie mojego pomysłu na tym portalu o różnych tematach haha tak jestem i sie tego nie wstydzę haha jestem dumna z tego ze kłamie na te wszystkie tematy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty nie bawiłaś sie dobrze na własne życzenia, a nie dlatego że coś było nie tak ze strony organizacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funkadelia
Zobaczymy jakie ty wesele zorganizujesz, szczególnie jak zobaczysz jakie to są koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówie przyrych rzeczy o weselu,a byłam na wielu ze mozna było do wielu spraw się doczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, jakie marudy... jedzenie za wolno podane, za dużo, ciasta lepsze robię w domu, muzyka nie taka... Było dobre, było ładnie, ciesz sie szczesciem znajomych, a swoje zorganizuj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziu, jaka wymagająca. Księżniczkę widać zaprosili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyście wiedzialy kobity zaprosilisny ksiecia williama z kate oraz krolowa anglii a na weselu bedzie grał u nas Enej i kikla slawnych gwiazd uwiexcie mi jestem mega bogata i stac mnie na tego typu rzeczy i jesxcze jedno sale mamy na 1000 tysiecy ludzi z noclegami plus poprawiny w niedziele i zostajemy do poniedzialku a jak na razie to na te wszystkie przygotowania wydalismy 900 milionow zł a to jeszcze nie koniec slub w lipcu 2016r haha i co gacie wam opadły haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.byłam na weselu wege,dla mnie jedzenie było okropne,czyli za dużo zapiekanych rzeczy,tłusto i ciężkostrawne.2.byłam na weselu grzybowym,jadłam tylko chleb i ciasto,wędliny były tylko na wiejskim stole ale nie zdążyłam bo brakło.3.byłam na weselu z dziczyzną ,zjadłam tylko rosół a potem jadłam samo ciasto.byłam na 12 weselach ale te 3 wryły mi się w pamięć bo byłam głodna,goście po weselu krytykowali wybory menu ale młodym w oczy nikt nie powiedział,no bo po co psuć im wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jaka wymagająca... Jak jest orkiestra, to nie ma utworów w oryginale, proste. Co to znaczy, że jedzenia za dużo? Chyba lepiej niż za mało? Dekoracja sztampowa - innymi słowy tradycyjna. Nie wszyscy chcą się wyróżniać. Co za marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty jestes nienormalna,zamiast bawić się i korzystać z chwili szczęścia znajomych to ty nastawilas sue na krytykowanie wszystkiego. Jakbym taka pinde na weselu zlapala to bys długo leciała. Ludzie,którzy myślą ze wszystko musi być idealne,żeby dobrze się bawić. Puknij się w czoło,ale nie za mocno bo echo może cię ogluszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne by jedzenie było różnorodne,mi jedzenie weganskie tez nie smakuje,byłam na takim weselu i byłam głodna bo nawet ciast nie było normalnych tylko jakies dziwne smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiterkaC
Myślę, że nikt tak nie dowali jak bliska koleżanka. Mówisz, że się cieszysz z ich szczęścia, a obgadujesz jak zawistna stara panna, hehe. Chłopa se znajdź i zrób swoje wesele, a dowiesz się jak to jest jak koleżanki szpile wbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesela wege są do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×