Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hipcia445566

Transport materiałów budowlanych

Polecane posty

Gość SzefkowkIro
A jakie busy mają u siebie? w tym oes transport mają też jakieś większe pojazdy??? bo mam do załatwienia transport i dla kilku osób i troche materiałów. Jadą w delegację a dwa busy u mechanikla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o woj. mazowieckie to mialem przyjemnosc wspólpracowac z firmą z grodziska, ceny bardzo przystepne, wszystko terminowo i solidnie, polecam z czystym sumieniem http://delis-transport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przetestowałem wiele firm, i przyznam szczerze, że najważniejsze jest dobre zabezpieczenie. To jest kluczowe. Na przykład dobre produkty oferuje m.in. firma pro-trans. Zamawiałem od nich wiele produktów i nigdy nie było żadnego kłopotu z produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zamawiać w pro-trans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak się z nimi skontaktujesz przez formularz i dopytasz o najbardziej odpowiadającą ci formę zamówienia.: http://pro-trans.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawer

Słuchajcie, w wiecie jak wygląda kwestia transportu betonu, jeśli zamówię go online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawer

Słuchajcie, w wiecie jak wygląda kwestia transportu betonu, jeśli zamówię go online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
warto zapoznać się ze stroną eBeton.pl gdzie mają Państwo możliwość zamówić beton online. Forma transportu oraz jego cena zależna jest od typu betonu i odległości miejsca docelowego od najbliższej betoniarni. Beton ciekły dostarczamy my, za pomocą betonomieszarki, natomiast w kwestii przewozu betonu suchego klient ma dwie opcje - zamówić nasz transport wywrotką lub zorganizować transport we własnym zakresie. 
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orinta

Mam bardzo dobre doświadczenia, a co za tym idzie też bardzo dobre zdanie na temat betoniarni Cembet (woj. małopolskie). Także jeśli ktoś z Państwa szuka, szczególnie w okolicach Krakowa, polecam z czystym sumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×