Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionyprzyjaciel

Klub event cocomo oszusci

Polecane posty

Gość Sanderka1990
Własnie wróciłam ze szkolenia na barmanke, było świetnie, duzo sie nauczyłam i poznałam wiele fajnych osób. za szkolenie nie musisz płacić, to tobie firma placi, 50 zł brutto za każdy dzien szkolenia, także extra, nigdzie Ci nie zapłacą za szkolenie a jeszcze dodatkowo bedziesz musiała płacić. dzis zaczynam prace, juz nie molge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzula
Chyba coś jest cienko z pracownikami jak tak ostatnio ostro kitujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac jeszcze jest :) dlaczego maja niby sie zamknac? nie rozumiem tego, jak sie nie podoba o po prostu nie chodzcie tam, prosta sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik56
A ja jestem szczęśliwy z tej pracy, regularnie płacą zus od całej pensji, wynajęli mi piękny dom z ogrodem. Wypłata zawsze na czas, oczywiście na konto. Dodatkowo dostałem kartę do klubu fitnes. No i jestem facetem, ale o tym nikt tam nie wie. Generalnie polecam, bo 10 tys. po ulicy nie chodzi. Zapomniałem dodać: pracuję tylko 4 godziny dziennie za barem i podaję tylko jednego drinka. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ludzi, którzy nie wiedzą, a wypowiadają się... Jak ktoś pracuje to jego sprawa, jak chodzi do takich klubów to też jego sprawa. Każdy ma wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fajnie, na pierwszej stronie w googlach, prawie same informacje że ten klub oszukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na szkoleniu jakis miesiąc temu, szkoliłam sie na kelnerkę. Teraz juz pracuję i na prawde nie żałuje, że pojechałam na to szkolenie bo praca jest świetna, nigdy tyle nie zarobiłam, atmosfera jest super, do niczego nigdy nie byłysmy zmuszane a moja praca nie różni sie niczym od pracy kelnerki w innym klubie muzycznym czy nawet restauracji. Dziewczyny nie bójcie się, jedzcie na szkolenie i zaczynajcie pracowac i zarabiac godne pianiadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełom w sprawie niemocy wobec gigantycznych rachunków w klubach Cocomo? Kielecki sąd uchyla decyzję o umorzeniu śledztwa i wskazuje, jakie dowody trzeba jeszcze przeprowadzić. Nagranie z monitoringu ma obejrzeć biegły neurolog, a prokurator - sprawdzić, czy klient rzeczywiście jadł w klubie owoce za 16 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaKatowice
Hej dziewczynki,zdecydowalam sie na prace Barmanki w Katowicach a moja siostra we Wroclawiu i za kilka dni obie mamy szkolenie w Centrali w Krakowie i Klubie Coco na Florianskiej - wiecie moze czy Krakow to jest glowna baza tej firmy i tylko tam sa te szkolenia ??? Fajna jest praca dla COCO? podzielcie sie prosze doswiadczeniami. Wiem jak narazie, ze podane przez Event zarobki sa w BRUTTO - czyli za dzien szkolenia 36 zl a nie 50............. Ale ogolnie kolezanki bardzo zadowolone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andei8743
Hej dziewczyny. Byłam na takim szkoleniu z dwa miesiące temu, tez szkolilam sie na barmanke i nie żaluje, że zgodzilam sie pojechac na szkolenie, na prawde duzo doświadczenia nabrałam dzięki temu szkoleniu i poznałam świetne dziewczyny. Napewno bedziecie zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1214
oszuści i oszusci, skończylibyście już, bo to nudne się robi. Zatrudniają ponad 1 tys osób a Wam zawsze coś nie pasuje... zazdrośc jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaKatowice
Witam ponownie, jestem juz po kilku dniach szkolenia i jest bardzo sympatycznie !!! Mieszka ze mna 5 dziewczyn bardzo fajnych w moim wieku - zaprzyjaznilysmy sie, gotujemy razem w wolnym czasie i zwiedzamy miasto. Podobaja mi sie szkolenia w klubie, zwlaszcza przystojniaki w ochronie :) Koszt dojazdu zostal zwrocony, a firma bardzo dba o to czy niczeko nam nie brakuje. P.S.Duzo dziewczyn szukalo pracy tylko na wakacje a teraz chca zostac na stale, bo to swietna praca do czasu skonczenia studiow I FAJNA ZABAWA. POLECAM !!! Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 745becia
Pracuje jako barmanka,praca jak w każdym innym lokalu, wiadomo to nie wakacje i pracuje się całą noc, ale wypłata jest tego warta, wcześniej zarabiałam mniej niż połowa mojej obecnej wypłaty, więc nie ma co porównywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję, nie marudzę, kasę mam . Nie ogarniam o co chodzi ! Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscSylvii
Bardzo milo wspominam czas z firma Event. Praca barmanki pomogla mi wyjechac z malej miejscowosci do warszawy, zaplacic za studia prawnicze. Zrobilam wtedy rowniez kursy na 1 i 2 stopien barmana, co nadal przydaje sie na imprezach z przyjaciolmi zrobic dla nich drinki!!!! :) Dziewczyny polecam, ale tylko na czas zdobycia studiow, szkoly i konkretnego zawodu, nie wiazcie przyszlosci z ta praca na stale. Ja teraz (po skonczeniu uczelni i pracy w swoim zawodzie) docenilam jak fajnie jest spac w nocy w lozku zarabiajac 2 razy tyle co w klubie. P.S.Minusem bylo odwrocenie sie ode mnie calej rodziny, bo uznali ze pracuje w bur..lu a barmanka to tylko przykrywka. Zostawil mnie chlopak bo nie podobalo mu sie ze wychodze na noc i oczywiscie nie podalam tego z cv..... Pozdrawiam Sylvii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam okradli i pensji nie wyplacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalgossiaa19
dziewczyny ja zrezygnowalam jeszcze na szkoleniu, okradla nas w mieszaniu jedna z kolezanek ktora skonczyla kurs i wyjechala z naszymi portfelami. Mnie zniknely tez perfumy i wszyscy uzywali sobie moich kosmetykow i jedzenia. W jednym pokoju jest 6 osob i firma nie odpowiada za to co sie dzieje :( Przez moja rezygnacje nie zwrocono pieniedzy za dojazd na szkolenie. Chcialam jeszcze dodac, ze widzialam jak okradaja tam facetow.W krakowie na Florianskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka tez widzialam, ze okradaja klientow w Krakowie. Zwolnilam sie, a kierowniczka mnie zwyzywala i nie zaplacono ostatniej pensji do tej pory. Jestem aktualnie recepcjonistka w klubie fitness zarabiam 1600, ale uczciwie i nie musze sie wstydzic przed rodzicami. Robie kurs na zumbe i joge i nie zaluje. MAM KOSZMARY W NOCY PO TAMTEJ PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety....paradują te dziewczęta z parasolkami po Krakowie - znaczy klub jest. I to nie jeden. Nad czym osobiście ubolewam, bo na Grodzkiej wcześniej była genialna miejscówka - fajny bar z muzyką na żywo na parterze, dyskoteki na piętrach. A teraz cała kamienica świeci się na czerwono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidBoss
Omg 2 ??? Wypowiem sie jako facet. Przyjechalem z bratem z Australii, by odwiedzic naszego tate, zaprosic na lampke whisky i no comment...nie da sie przejsc ulica Florianska by nie zostac kilkanascie razy nekanym przez laski z parasolkami!!!! Naprawde koszmar, Krakow zawsze mial klase a teraz stacza sie do poziomu Red Light Street w Amsterdamie. Ale obciach Najgorszy jest fakt, ze firma werbuje do tej pracy bardzo mlode naiwne dziewczny ktore na bank: musza oklamywac rodzine, bo nie jest to powod do dumy, raczej nie zrobi to wrazenia w CV, DO TEGO praca na noc w pelnym make up ... jak one beda wygladc za kilka lat, JAK TERAZ MOZNA ZAUWAZYC POPUCHNIETE OCZY.... ??? Juz nie mowiac o zrujnowanym zyciu i karierze. Szkoda slow, jest to przykre BO NAPEWNO NIE SEXI :( Fu...k Cocomo i wlascicieli tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeezboys
Tak byla tam fajna miejscowka na wypady z chlopakami, spoko muza, normalna dyskoteka i porzadne dziewczyny. To co tygryski lubia najbardziej :) KTO WPAKOWAL NA FLORIANSKA GO GO Zalamka Jestesmy na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaSTRADA
UWAZAJCIE NA EVENT/COCOMO !!! TO JEST POSREDNIK HANDLU KOBIETAMI !!! Wiecie jaki jest powod szkolen i dlaczego nie sa organizowane na miejscu ? Po to by dziewczyny przewaznie bez pieniedzy pojechaly same do innego miasta, bez zadnych kopii umowy od centrali, znaly angielski, mieszkaly 6 razem w jednym mieszkaniu, a jak kilka ZNIKNIE BEZ SLADU to Cocomo nic o tym nie wie, nie ma zadnych dowodow, rodzina tych osob czesto nie wie gdzie pojechaly bo nie przyznaly sie do takiej pracy I ZOSTAJA SPRZEDANE ZAGRANICE. STAD CIAGLA REKRUTACJA O KAZDEJ PORZE ROKU NA KELNERKI/BARMANKI, PRZEMILE LASKI W CENTRALI EVENT OBIECUJACE BAJKOWE ZAROBKI BY TYLKO WYSLAC NA SZKOLENIE - Z KTOREGO LUB W TRAKCIE JUZ PRACY CZESTO SIE NIE WRACA ............. TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA OFIAR JEST CORAJ WIECEJ i powstaje coraz wiecej klubow P.S.Jesli jednak wybieracie sie na szkolenie powiem , ze mieszkania sa monitorowane,by klient mogl obejrzec ''nowy towar'' a to tylko poczatek niespodzianek ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) Ja pracuje jako kelnerka w klubie w 3 city :) praca jest fajna, mamy genialna załogę w klubie - atmosfera rewelacyjna. Byłam na szkoleniu praktycznym w warszawie, klub jest duży - b. miło wspominam szkolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadiKrakow
Zapraszam wszystkie TYGRYSKI na profesjonalny lapdance i nie tylko. Na codzien pracuje w centrali w Krakowie i zajmuje sie szkoleniem Kelnerek/Barmanek by podobieczne spelnialy standarty Klubu Cocomo. Zapraszam na ekskluzywne doswiadczenie z samym mistrzem ;)Spotkania centrum Krakowa lub dojazd na zyczenie. MAGDA 881 582 613 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkrakow
Dziewczyny wszystkie wiemy czym sie zajmuje Cocomo bo sama was szkole jak okradac klientow i zrobic im dobrze. Nie ma sie czego wstydzic, Event dobrze za to placi, stac nas na solarium a innych zal sciaska temu zle o nas mowia :) Polecam prace w naszej firmie !!!!!!!!!!!!! xxxx Magda 881 582 613 Znajdziecie mnie rowniez w CENTRALI Ul. Armii Krajowej (przystanek Przybyszewskiego)Galileo 10 Pietro Zapraszam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakowCentrala
Informacja dla wszystkich z negatywnymi wypowiedziami i fochami. Misie dorosnijcie albo wracajcie sobie do domku, Event to powazna firma i nie szkolka niedzielna. Prosze sobie przemyslec decyzje przed przyjazdem szkolenie by pozniej nie plakac. Dodam rowniez w pracy obowiazuje regulamin jak kazdej innej firmie, na przyklad 2 tyg wypowiedzenia i sa kary w postaci zatrzymania wyplaty. Napewno nie bedziecie zarabiac u nas kokosow na wlasnych zasadych. Obowiazuje regulamin podpisany w umowie. W razie pytan zapraszam do mnie osobiscie rozwiejemy wszystkie watpliwosci. Dziekuje Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylapromotorkagosc
Nie polecam z kolezankami pracy Promotorki !!! Kierowniczka caly czas nas straszyla, ze jak nie sprowadzimy jej duzo klientow do dojenia to nam wsadzi w du..e ten rozowy parasol !!! Masakara zregnowalam od razu, bo sa lepsze rzeczy ktore mozna sobie wsadzic :)to po h..j pracowac u tych oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kierowniczka ukradla wibrator !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce ktoś pracować jako promotorka to bardzo polecam, bo nie dość, że w zeszły weekend udało mi się zarobić 500 zł a pracowałam w sobotę i niedzielę, to jeszcze mam świetną koordynatorkę, Anię, która i wymaga, ale i pomaga, mamy świetną ekipę w klubie, mogę sobie sprawdzać swoje zarobki na bieżąco, bo mam do tego dostęp, wypłaty mam co tydzień i polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś ciekawym wyjątkiem .A w jakim mieście pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×