Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionyprzyjaciel

Klub event cocomo oszusci

Polecane posty

Gość gość
Oszuści, nie wypłacili mi pieniędzy!!!! Są mi dłużni kilka tysięcy, dziewczyny, ostrzegam was, tam okradają kazdego - klientów i pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5662262
Zarzad Spolki COCOMO/EVENT nie wyplaca wynagrodzen pracownikom, ktorzy sie zwolnili. Dlaczego? Odpowiedz jest dziecinnie prosta: BO NIE! Co mozemy z tym zrobic? Jak odzyskac pieniadze? Czy jest to w ogole mozliwe? Piszcie. Jako jednostka w spoleczenstwie niewiele mozemy zrobic, lecz razem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona tancerka
Niestety prawda jest taka ze cocomo to oszusci i zlodzieje... dwa lata temu chociaz wyplacali pieniadze...skoro tancerka zarabia kupe kasy w klubie to skad nagle jakies dziwne przesuniecia wyplat... Wedlug mnie nie placenie na czas i odpowiedniej kwoty to zero motywacji do pracy...Dziewczyny haruja jak woly a jak juz zapracuja to sa problemy i tak... a kary sa kosmiczne. Byle zedrzec kase... bron boze urlop bo kasy sie nie doczeka...takie zabezpieczenie w razie gdyby tancerka nie chciala wrocic chyba... Mieszkania fatalne a w tych lepszych laski jedna na drugiej... ale najgorsze jest to ze o kase trzeba sie upominac, ja nie dostalam wyplaty od 7tygodni... pytajac dlaczego, dostaje durne odpowiedzi... wydalam tylko kase na bilety i utrzymanie i stroje. Pracujac jako tancerka 5 dni w tygodniu dostaje sie 45% swojego utargu a jak mniej to juz 25% minus pelno dziwnych odciagniec od wszystiego..wiec wcale sie nie oplaca pracowac na weekendy! Jestem zla ze wydalam kase a wisza mi prawie 3 kola... ogolnie dziewczyny uciekajcie poki mozecie! Nie probojcie!!! Firma padnie bo wszystkie tancerki uciekną...kto chce pracowac w takim gownie za pol darmo lub darmo... a nowe dziewczyny sa traktowane fatalnie. Czytalam sporo wypowiedzi na forum i te wszystkie typu "jest tak fajnie, super kasa, regularnie, mila atmosfera, elastyczne warunki" to gowno prawda.i naprawde pisza to pracowniczki!!!!..niestety moze pare lat temu szlo tam pracowac i zarobic dobrze ale w wypadku gdy o kase trzeba sie prosic to co to za robota... Jestem zla że zaczelam tam pracowac!!! Bo zamiast zarobic to tylko nerwy i maly dlug a nie zarobek...zenada! Evencie! Na samych starych tancerkach nie zarobicie...rotacja jest tak duza ze kazda nowa ucieknie jak zobaczy jak gowniano jest! Co jak co ale placic wypada wszystkim a nie starym wygom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powazna firma?!?!?! Jaka powazna firma nie placi pracownikom na czas i nie wytlumaczy jaki jest powod tego "przesuniecia"?! Dziewczyny jak ktoras nie dostala kasy a pracuje albo sie zwolnila i marzy tylko aby odzyskac kase to piszcie...nie mozna tego tak zostawic!!! A w klubie naprawde faceci sa naciagani na kase... no jak placa karta to kelnerki wpisuja wieksza kwote na terminalu ktory jest trocheee porysowany...zazwyczaj sie udaje bo pijany facet nie widzi w ciemnosci tak dobrze.... A zeby naciagnac na szampana rafa kierowniczki jest taka "za szampana mozesz dac wylizac ci** albo obiecac seks" a tancerki i hostessy wychodza z klientami do hotelu na taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×