Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiony_janosik

bielizna dla dziewczyny

Polecane posty

Gość zagubiony_janosik

Witam drogie Panie, mam mały problem, chce kupić dziewczynie na urodziny komplet seksownej bielizny (tak wiem, to prezent również dla mnie), ale niesamowicie zależy mi, żeby jej się spodobał :) polecacie jakieś sklepy? Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepujaca_monia
najlepiej przejdź się do sklepów, ekspedientki chętnie ci pomogą (żadna to dla nich nowość:)) ja bieliznę najczęściej kupuję w Alles, Intimissimi, czasami w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_89
jeśli chodzi o sklepy internetowe to Telimena i TwinLingerie, wiem, że Alles ma fajnie prowadzony sklep internetowy, mają tam też sporo promocji, nie wiem jak u nich ze stacjonarnym, nigdy nie sprawdzałam, bo zawsze kupowałam przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komplet to tylko majtki i koszulka, NIGDY stanik, bo stanika nie da się kupić bez przymierzenia (i Alles czy H&M to na pewno nie są dobre adresy na szukanie biustonosza, tak przy okazji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam, że w żadnym razie nie kupuje się na prezent stanika, sama przymierzam kilkanaście, zanim wybiorę (albo i nie) taki który dobrze leży, kiedyś kupowałam majtki na intymna.pl, mają tam spory wybór wszelkiej bielizny i szybko wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zgryźliwiec
Janosik, ty się nie bierz za ubieranie dziewczyny, tylko za rozbieranie. Co za młodzież nierozgarnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×