Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z facetem którego prawie nie znam

Polecane posty

Gość gość

witam. jakiś czas temu poznałam faceta który mi się strasznie podoba. spotkaliśmy się Moze z 3 razy ale to bylo dawno. nie mieszkamy w tym samym mieście poznałam go przez kuzynke jak byłam na wakacjach- teraz znów jadę. cały czas przypominam go sobie w myślach i mam coraz większą ochotę na seks z nim ( wcześniej się tylko calowalismy i wiem ze on tez ma na to ochotę ). a i dodam ze jest wolny. troche nas różni wiek bo ja mam 19 on 25 lat ale mi to nie przeszkadza. miałam tylko 1 partnera w łóżku( byłam z nim bardzo długo ) nigdy mi się nie zdazylo by jakiś nieznajomy facet az tak mnie pociągał. to troche do mnie nie podobne ;p moje pytanie do was: co by o mnie świadczyło gdybym spotkała się z nim ponownie i zaciągnęła do łóżka? czy to jest dla was normalne ze jak facet was tak pociąg i idziecie z nim do łóżka tylko dla zabawy ? jakie jest wasze zdanie na ten temat? zrobiłybyście to na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka prosto z drzewka
Jeżeli jest chemia to dlaczego by nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkocz Bereniczki
Zeszmaciłaś byś się i kto wie czy tego już nie zrobiłaś. Rzeczywiście ''bardzo długo'' musiałaś być z tym jednym gościem mając 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z nim 3 lata, to chyba dosc długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy przecież tylko od Ciebie, ja bym nie poszła z nikim do łóżka dla zabawy, bo seks i swoje ciało traktuję bardzo poważnie. Poza tym czy jest coś piękniejszego niż seks z kimś kogo się kocha i czuje bliskość duchową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche nas różni wiek bo ja mam 19 on 25 lat ale mi to nie przeszkadza. xxxcs Jakbyś napisała on ma 16 lat a ja 19 to może by to podziałało ale tak to przecież kobiety lecą na starszych więc co miałoby ci nie przeszkadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o co chodzi lecz znam pare osob ktore nie rozumieją ze 19-latce moze podobać sie 25-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy przecież tylko od Ciebie, ja bym nie poszła z nikim do łóżka dla zabawy, bo seks i swoje ciało traktuję bardzo poważnie. Poza tym czy jest coś piękniejszego niż seks z kimś kogo się kocha i czuje bliskość duchową? ja również szanuje swoje ciało i jestem za założeniem ze powinno uprawiac sie seks z osobą którą sie kocha. z reguły jestem cicho i skromną dziewczyną lecz jak myśle o tym facecie i mam sprosne mysli w jego udziale, wszystkie reguły uciekają gdzieś daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, następna:) fajnie jest żyć w tych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak 19-cie mialam to z 30-to letnim na urlop pojechalam i caly urlop sex z nim uprawialam, a znalam dwa miesiace,i super bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×