Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość Poul26
A tak zupełnie odbiegając od tematu nie chce wam przeszkadzać,ale czy Warszawa jest kobieta czy facetem chodzi mi o stosunek liczby kobiet i facetów czyli kogo jest więcej, wiecie coś na ten temat ?? Jak to jest w innych miastach może ty Seksoholiczko interesowałaś się tym nie mogę nic na ten temat znaleźć no właśnie czy kobiet jest więcej czy mniej ?? Ok już nie smęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spokjnie nie rzuce sie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
no właśnie ciekawe ile takich przypadków jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
uuu to kiepsko :( cóż większa konkurencja wśród facetów a to jest najgorsze co może być Musze dokładnie poszukać więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
No to ni ciekawie ;( to dam sobie spokój z kobietami może jak będę miał 40-kę coś zacznę działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary bo nie jesteś młody :P Młodzi narzekają. W zasadzie młody ma teraz najgorzej, bo kobiety chcę starszych, starsi chcę młodsze. Starsze chcą jeszcze starszych i tak koło się zamyka, iż młody ma mały wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
No niestety i dlatego ja na dzień dzisiejszy pasuje ...to tylko moja skromna osoba,al może więcej facetów/chłopaków pójdzie moją droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Właśnie go i ja czytam nieźle nieźle wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksi ja ciągle jestem młody - tak się czuję. Stary tylko w nicku - dzieli nas jedynie kilka lat. Co do wpisu o Zuzi - taka jest prawda. Ta potrzeba u kobiet mocno rośnie z wiekiem - jak to się piszę na kafe: sprawdzone& potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Ale to tak jak mówisz to kobieta wybiera nie facet nie ma co ukrywać większa ilość facetów równa się konkurencja,a chyba nikt tego nie lubi bo to za przyjemność jak rozmawiasz z dziewczyną a z tyłu głowy wiesz ,że takich jak ja to ona ma na pęczki bez sensu się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksi wnioskując po twoich wpisach - masz apogeum :) i ono jeszcze trochę potrwa - możesz być spokojna. Chcica szybko Cię nie opuści i chęć bycia dobrze wybzykaną i zdominowaną przez mężyczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul26 - olej konkurencję, bądź sobą. Nie spinaj się i nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Zdecydowanie i pewność siebie (czasem może na wyrost) pomaga w takich relacjach. Kobieta wybierze mężczyznę a nie chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Zawsze łatwo mówić to trochę głupio zabrzmi ale to jest jak z rynkiem pracy jest więcej pracowników więc pracodawca wybiera najtańszego który jest dyspozycyjny itd z kobietami/dziewczynami jest dokładnie to samo wyobraź sobie jesteś kobieta wokół kilku facetów więc mówi do ciebie "patrz tu jest mnóstwo was mogę wybierać przebierać nie ty to następny "i dlatego ja daje sobie spokój i może(to tylko ja), kilku gości pójdzie moją drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Tak mądrze mówi ..punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul nie przesadzaj, jestem kobietą i dużo wokół mnie mężczyzn jest, którzy się kręcą. Nie robię jakiś castingów, po prostu rozmawiam traktuję jako znajomych, jak coś zaiskrzy to jest super. Jak mówię nic na siłę, ale jeśli się wycofasz, to żadna Cię nie dostrzeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul26 - ja ci tylko radzę jako starszy kolega. Zrobisz jak zechcesz - ale tam gdzie jest wielu klientów - nie zawsze jest najlepszy i najświeższy towar. Szukaj czasem z boku - ktoś z pozoru niewidoczny, może mało wyrazisty może Cię zaskoczyć. Ja się nigdy nie pchałem tam gdzie idzie tłum - i dobrze na tym wychodziłem. Popularność często nie idzie w parze z jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul26 - Seksi dobrze mówi - żadna laska nie lubi jak facet jest c**ą. I pamiętaj słowa "Nic na siłę". Fajnie będzie dopiero wtedy jak zaiskrzy między dwojgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Ale dobrze radzisz i czytam twoje teksty z dużym zainteresowaniem naprawdę fajnie piszesz konkretnie i czytelnie Seksoholiczka j nie mówię o castingach czy coś takiego to czysta matematyka jest nas więcej więc macie wybór Proste i rzeczywiście jest tak,ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul26 piszesz tak jakbym ja miał życie usłane różami - w każdym wieku sa jakieś problemy. Sztuką jest je zwalczać i pokonywać - niekoniecznie dzieląc się nimi z innymi. Chłopaki nie płaczą pamiętaj :) www.youtube.com/watch?v=X0lkrxFuGr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×