Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość gość
jeżeli gościu masz zamiar tak się wypowiadać to lepiej zmień miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
no tak zakłócam romans z piratem;) niemniej zapytałem o BDSM bo twoje wcześniejsze wypowiedzi sugerowały dominacje pytam wiec jak daleko jest posunięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suka ma cieczkę a seksoholiczki i nimfomanki mają chcice - ot cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Opcja z nauczycielką jest do przyjęcia. Przy czym nie musi być wcale dominująca, wręcz przeciwnie. Dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
jak daleko jesteś posunięta... :) Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa byłam kiedy chamstwo i drobnomieszczaństwo przylezie na topik, w sumie i tak długo wytrzymaliście. Dziecko drogie, to nie topik o "d*pceniu" etc. Jeśli dla Ciebie tym jest seks, to współczuje partnerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość12927272 Nie próbowałam BDSM, to już chyba wykracza poza moje preferencje. Nie mniej jak pisałam wcześniej jestem otwarta w łóżku, więc przy stałym partnerze ( innego sobie nie wyobrażam, jak ktoś szuka pani lekkich obyczajów, to zły topik), jeśli chciałby spróbować, to czemu nie. Podstawą jest zaufanie i ustalenie do czego można się posunąć i co jest akceptowalne przez obie strony, a co wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Przepraszam , za daleko się posunąłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
no niestety na tym forum chamstwo jest nieuniknione:( i trzeba go zwalczać chamstwem i godnością osobista, cytując za klasykami kabaretu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Godnościom osobistom.. W oryginale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Hmm, jesteś "seksoholiczko" seksoholiczką, i nie interesuje Cię tylko seks.. To dość niejasne, wyjaśnisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście znaczna większość osób na forum potrafi wyrażać swoje myśli w sposób normalny a nie chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
W zupełności sie zgadzam nie jestem miłośnikiem BSDM, choć jak wielokrotnie sprawdziłem kobiety przy właściwej atmosferze sa gotowe na rzeczy o których fizjologom:)) się nie śniło:) to tez za klasykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżepetto :) Ty doskonale wiesz jak mi poprawić humor :D Owszem opcja z nauczycielką nie musi być zła, jednak mężczyzna i tak musi mieć tą żyłkę dominacji, bo inaczej wychodzi to sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczka lubisz seks oralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Najfajniej budować właściwa erotyczna atmosferę w knajpie np.:) nie śpiesząc się..muśnięcia warg, dotyk......dotknięcia powyżej koronki pończoch:) a propos nosisz pończochy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem seksoholiczką chce z tobą pogadać uważam cię za kogoś dobrego do rozmowy. Nie wiem czy w tym tematem czytam uważnie, myślę że szukasz osoby coś w rodzaju mastera. Na pewno chcesz się rozładować całą energie seksualną i ktoś by się przydał do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość12927272 Bo odpowiednio rozpalona kobieta, jak ufa partnerowi to bardzo często jest gotowa na wiele, i równie często potem tego żałuje :D xxx Dżepetto Co tu wyjaśniać? To, że mam ogromne potrzeby od razu mnie ustawia w kolejce osób bez mózgu, zainteresowań etc? Wiesz, nie jestem lalka dmuchaną, lubię porozmawiać, nimfomankę interesuje tylko seks, seksoholiczka ma też inne potrzeby, a od innych kobiet pod tym względem różni się tylko tym, że może to robić cały czas i zawsze ma ochotę praktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczko jesteś ideałem kobiety, bo jesteś "zwyczajną" kobietą a nie "boli cięgłowa kiedy facet ma ochotę na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
trywializując :) każda kobieta zawsze może choć nie zawsze chce, a facet zawsze chce choć nie zawsze może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczko a orgazmy masz łechtaczkowe i pochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
"Dżepetto.. Ty doskonale wiesz jak mi poprawić humor.." x Skąd ja to znam :) x "a od innych kobiet pod tym względem różni się tylko tym, że może to robić cały czas i zawsze ma ochotę praktycznie.." ..Teoretycznie to bym to przełknął, praktycznie potrzebna pewnie dawka niebieskiej piguły :) Nie mam 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Darling:) Ty całe szkolenie tu prowadzisz:) a jak wiadomo najbardziej seksowna częścią ciała jest mózg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem szczęśliwą posiadaczką umiejętności dostawania obydwu rodzajów orgazmu :) xxx Dżepetto a ile masz? Wiesz, kobietę można zadowolić na wiele sposobów :) Z seksoholiczką wcale nie jest łatwo jak się większości mężczyzn wydaje, że to ideał. Guzik prawda, to ciężki orzech do zgryzienia dla mężczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Przy zaje*istych cyckach, mózg się lasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×