Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość gość
wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo czytania j ak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeżdżę na nartach, jakoś nigdy ten sport mnie do siebie nie przekonał, chyba dlatego, że nie lubię zimy. Chyba zbyt osobiste pytania zaczynasz zadawać :D A Ty lubisz jeździć na nartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujesz dziś jakiś seksik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narty lubię i to padanie na śniegu. Wiesz dużo rzeczy osobistych o mnie, jesteś schowan za nickiem i anonimowa. Mylisz teraz o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli rączka i masturbacja, a nie brak będzie ci Kut*sa w ci*ce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat, czy dużo wiem? W zasadzie głównie wiemy o swoich seksualnych preferencjach i parę ogólników. Pozorna anonimowość na forum publicznym, może okazać się bardzo złudna :) Tak myślę, zresztą rzadko kiedy nie myślę. Chciałabym dziś zostać związana i wykorzystywana przez cały dzień. :P gość niekoniecznie, wiesz jeszcze istnieją różne zabawki, owszem nie zastąpi to żywego okazu, no ale cóż, jakoś sobie trzeba radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczka podoba mi się twój pomysł aby Cię związać i wykorzystywać cały dzień :) Aż chciałoby się to z Tobą zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksoholiczka to zazdroszczę Twojemu facetowi takiej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Trzeba mieć najpierw tego mojego faceta :P Nie mniej jak kiedyś się pojawi, to przekażę, iż mu zazdrościsz :D xxx pirat z zabawek to mam wibratory, kuleczki etc., czyli standardowe wyposażenie kobiecej torebki :) Orgazmy mam dość intensywne i łatwo je osiągam. Ogólnie jestem bardzo wyluzowana w sypialni, nie robię tego pod kołderką, co może też wpływa na łatwość osiągania orgazmów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czyli jesteś wolna, zatem czysto teoretycznie mam choćby cień szansy zostać Twoim facetem? :P Choć podejrzewam, że masz spore wymagania co płci przeciwnej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pirat znowu mi nie zapłaciłeś alimentów na Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, to zależy czego oczekujesz :) Nie mam wygórowanych wymagań, bardzo typowe, o których pisałam już wcześniej. Do tego mój facet musi być też wyluzowany i otwarty na sprawy łóżkowe :) xxx pirat ja się nie boję maili, jednak pomyśl, że teraz podaje tu swojego maila, po tym co pisałam. Wiesz ile pewnie facetów by napisało licząc na seks? Już pisałam, że to nie jest ogłoszenie matrymonialne, co nie oznacza, że być może jak ktoś mi szczególnie przypadnie do gustu i ja jemu, że przejdziemy na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×