Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość Dżepetto
Przepraszam , zapomniałem się przywitać ze Star****m, Lady i Filipem... Co niezwłocznie nadrabiam... Dobrywieczór :) ....studiowałem jeden rok etykiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
....cytujecie Piotrusia ? To szlagier sylwestrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Lady.. Uwielbiam ją .. a ona mnie :) Cześć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
E tam, czasem na kolana może powalić 101 - szy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy z jedną żabką :) Ja bym tej samej nie całowała 100 razy, jeśli to ciągle żaba zamiast księcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy od takiej kobiety jak Ty nie boli....ale uważaj bo ....."po dobrej wódzie dobry jestem w dżudzie" :) hehehe rozwalają mnie te teksty - dzięki Seksi za taką perełkę Witaj Dżepetto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Sory, ale ni ma ch*ja... Po stu pocałunkach musi się zmienić w księżniczkę .. Inaczej to po prostu stara ropucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to się dobrze składa, pięknym rzutem przez biodro walniesz mnie na łóżko i do rana z wrażenia nie zasnę :) No tak, tylko żebyś podżudował, to musiałbyś jeszcze zmaterializować się w tym samym miejscu, gdzie ja stąpam po ziemi. Zdalnie jesteś dla mnie zupełnie nieszkodliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Lista przebojów.. ? To wszystko dla Ciebie , maleńka... Może byś była tak miła i spadła z tej wieży.. do nas , przez okno.. Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
No i z grubsza o tę nieszkodliwość chodzi Lady, co nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Jasne, że złapię... Czekam na rumaku pod oknem... Skacz , tylko weź ze sobą trochę strawy... Wiesz w lesie ostatnio nieurodzaj... Sucho.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy tylko, że po tym rzucie przez biodro na łóżko mogę nie chcieć się już ruszać z Ciebie :) Taka pozycja bardzo mi odpowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś będziesz musiał zejść... zgłodniejesz :) Poza tym podczas leżenia wskazana jest choć minimalna aktywność motoryczna, na trzęsienia ziemi nie mamy co w Polsce liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksi lubię mocne klimaty :) Foxy zawsze łóżko może być nad kopalnią a tam możliwe tąpnięcia - i niemal trzęsienie gotowe :)....ale fakt głosem byś mnie wzięła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na górniczych terenach i jakoś nic nie tąpie :) No nic, z braku laku idę walnąć się sama do tego łózka bo Ciebie się nie doczekam ani z prosiakiem, ani bez :P Dobrej nocy seksoholicy i niech Wam się ziemia pod tyłkami trzęsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
No dobrze, jak już powymienialiście się uprzejmościami grzecznie, to może byś skoczyła w końcu, bo mnie tu robaki zjedzą.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×